Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

14 minut temu, Tola napisał:

Tam większość poczciwych, z taką nadzieją patrzą, jak ktoś przyjezdza, tylko jak napisała helli, wiekszość z tych dużych zostanie w schronie na zawsze:(

:( Nie wiem czy ja mam tylko takie wrażenie, ale wielkość psa i poczucie jego rozmiaru ostatnio zmieniła się. Usłyszałam niedawno że mam dużego psa. A to terier walijski ważący 9 kg!

Zawsze myślałam że to mały pies. Średni jest labek a molos to dog.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Tola napisał:

Pokaż Tyśka, pokaż jak możesz...

 

Biała sunia zapadła mi w serce jeszcze poprzednim razem, tylko uciekała do boksu, nie mogłam zrobić jej zdjęcia.

Dzisiaj wychodziła na wybieg, podchodziła nawet do siatki, machała nieśmiało ogonkiem, ale byle gwałtowniejszy ruch to kuliła się

Belga podeślę jutro już... biszkopcik jako toller/spaniel pokazany. Może ktoś się zlituje... :(

A biała sunia w tej chwili to i mi zapadła w serce... :( Trzeba by jej pomóc :(

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

Ale cudny, nawet nie wiedziałam, ze  on ma takie piękne, bursztynowe  oczka!!!

Jaaga  - ale zmieniłaś chłopaka!

 Potrzebna Ci pomoc w ogłaszaniu?

Ma piekne czekoladowe oczy i przenikliwe spojrzenie. Raczej poradzę sobie w ogłaszaniu. Dzis mu zrobię olx i pokazę na fb. Najwyżej potem poprosze o pomoc na inne serwisy, jednak nie wiem, czy ma to sens, bo przynajmniej w rasowych, ludzie dzwonią praktycznie tylko z tego jednego serwisu.

Bardzo mnie zmartwiłaś tym, że nie widziałaś suni, która na mnie czekała. Czy ktoś bedzie jeszcze w schronisku, zeby sprawdzić, czy na pewno jej nie ma?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Ma piekne czekoladowe oczy i przenikliwe spojrzenie. Raczej poradzę sobie w ogłaszaniu. Dzis mu zrobię olx i pokazę na fb. Najwyżej potem poprosze o pomoc na inne serwisy, jednak nie wiem, czy ma to sens, bo przynajmniej w rasowych, ludzie dzwonią praktycznie tylko z tego jednego serwisu.

Bardzo mnie zmartwiłaś tym, że nie widziałaś suni, która na mnie czekała. Czy ktoś bedzie jeszcze w schronisku, zeby sprawdzić, czy na pewno jej nie ma?

Tak, jak pisałam - mogę pomóc z ogłoszeniami, wystarczy mi wysłać pw z danymi kontaktowymi i miastem, na które mam ogłaszać :)

Chcesz pomóc suni tej, którą pokazywała handzia?
 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Tak, jak pisałam - mogę pomóc z ogłoszeniami, wystarczy mi wysłać pw z danymi kontaktowymi i miastem, na które mam ogłaszać :)

Chcesz pomóc suni tej, którą pokazywała handzia?
 

 

Dziękuje za chęć pomocy. To podeslę. Dzis zrobilam olx. Nie, nie chodzi o ta sunię. Chodzi o taka buraskę,  o wieloletnim schroniskowym stazu, krórej zdjecia ponownie wstawiła Tola, a którą interesowałam się zanim wypatrzyłam Ollika. Planowałam ją wziać, jak Olly znajdzie dom. 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Anula napisał:

Ta sunia jest bardzo chuda.Jest piękna.

IMGP2215.JPG

A tego pieska w łatki po lewej stronie już nie ma?

IMGP1584.JPG.48485d35ce26985a7c658dea8f2be9ef.JPG

Sunia jest śliczna, to o niej opowiadałam Bogusik w rozmowie tel.

Piesek być może jest, ale nie było go wczoraj na wybiegu. Będę go szukała przy następnej wizycie w schronisku.

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Tola, na fb pytają jakiej wielkości jest ten biszkopcik, jesteś w stanie mniej więcej określić?

Wielkości spaniela, może ciut większy

11 godzin temu, Jaaga napisał:

Ma piekne czekoladowe oczy i przenikliwe spojrzenie. Raczej poradzę sobie w ogłaszaniu. Dzis mu zrobię olx i pokazę na fb. Najwyżej potem poprosze o pomoc na inne serwisy, jednak nie wiem, czy ma to sens, bo przynajmniej w rasowych, ludzie dzwonią praktycznie tylko z tego jednego serwisu.

Bardzo mnie zmartwiłaś tym, że nie widziałaś suni, która na mnie czekała. Czy ktoś bedzie jeszcze w schronisku, zeby sprawdzić, czy na pewno jej nie ma?

Jagna - ja mam wielką nadzieję, że sunia była wewnątrz boksu, nie dopuszczam na razie innej myśli.

Na pewno przy kolejnej wizycie w schronisku będę jej szukała. Niepokoje się, bo sunia ZAWSZE wychodziła do siatki:(.

W poniedziałek nie było tez tej czarnej suni...

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Jaaga napisał:

Jeszcze domowe fotki Ollika. Gdyby ktoś szukał psa nie sprawiającego jakichkolwiek problemów, to pamiętajcie Cioteczki o nim.

DSC08411.JPG

DSC08408.JPG

DSC08421a.JPG

DSC08424a.JPG

Cudny jest, cudniastyhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,14_cE_orig.gif

Tyle lat przesiedział w schronisku i zachowuje się nienagannie, niesamowite.

I taka perła tyle lat zmarnowała  w schronie:(

Wyprzytulaj go mocno, bardzo mocnohttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,14_cE_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, beka napisał:

Ten rudy piesek co jest na zdjęciach z maliniakiem Sliczny i chyba młody, wydaje sie ze ma bielutkie zeby

IMGP2275.JPG

 

Chyba tak, nie pytałam;  oba psy są od niedawna, mają chyba spokojne usposobienia, bo to boks maluchów, a to 2 spore psy

Link to comment
Share on other sites

W sprawie biszkopta sprawa się rozwija... Jakiś Pan z grupy tollerowej ma dzwonić  w sprawie psiaka, bo jest zainteresowany adopcją. Oczywiście Pan do sprawdzenia, ale pytał dość konkretnie.

Baaardzo w pomoc zaangażowała się jedna właścicielka i miłośniczka rasy: pani Marzena Ł. - stworzyła plakat psiaka, poumieszczała informacje na goldenowych/tollerowych grupach, napisała do goldenowych fundacji... miejmy nadzieję, że jej praca przyniesie owoce i psiak opuści schronisko.


Maliniak zaś (ten wychudzony psiaczek) załapał się na dwa zdjęcia - kopiuję je z nieoficjalnej strony schroniska (zdjęcia zostały dodane dzisiaj).
29186949_1603523533099991_8679418079704233487_n.jpg.79a09c0062b20804777a24dbaea8a666.jpg

29215934_1603523393100005_8145375240127348443_n.jpg.d74e4776648866c9f4de41bfad294310.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na stronie schroniska jest taka notka

Zaginela suczka Rysia, beagielka 7 letnia, przyjazna,lgnie do ludzi charakterystyczna jest blizna na prawym boku, zaginela 6.03.2018 w godzinach porannych w miejscowosci Zaporze (gmina radecznica) telefon 572271974

Zdjęcie użytkownika Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Zamościu - strona nieoficjalna.

 

Czy to nie ta sunia, która 3.03. została zabrana z tego schroniska ?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Na stronie schroniska jest taka notka

Zaginela suczka Rysia, beagielka 7 letnia, przyjazna,lgnie do ludzi charakterystyczna jest blizna na prawym boku, zaginela 6.03.2018 w godzinach porannych w miejscowosci Zaporze (gmina radecznica) telefon 572271974Zdjęcie użytkownika Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Zamościu - strona nieoficjalna.

Czy to nie ta sunia, która 3.03. została zabrana z tego schroniska ?

Sunia zabrana w marcu ze schronu była tam od lata 2017

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tola napisał:

Sunia zabrana w marcu ze schronu była tam od lata 2017

Tak Tolu, ale sunia była zabrana ze schronu 3.03. a w tym ogłoszeniu pisze, że sunia zaginęła 6.06. czyli 3 dni po zabraniu ze  schronu. Dlatego pytam czy to może być ta sama sunia.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, elik napisał:

Tak Tolu, ale sunia była zabrana ze schronu 3.03. a w tym ogłoszeniu pisze, że sunia zaginęła 6.06. czyli 3 dni po zabraniu ze  schronu. Dlatego pytam czy to może być ta sama sunia.

Beaglusia ze schroniska, która teraz nazywa się Mokka, jest w DT w Łodzi, a ta sunia z ogłoszenia zaginęła  w okolicach Radecznicy (30 km od Zamoscia).

Mokka ma się dobrze, miała USG, badanie krwi i wszystko jest w normie. ma jednak zmiany grzybicze, przechodzi kurację.

Mam obiecane zdjęcia:)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...