Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Ale się dzieje, nie do wiary - zbrakło mi reputacji;)

Faktycznie Olly wygląda rewelacyjnie, patrzę i nie mogę się napatrzeć!

Wszyscy uwierzyliśmy w to, co widzimy - skulony, zrezygnowany, skołtuniony psiak, który ne ma siły wychodzić  z boksu - psi staruszek u schyłku życia.

Ale tak właśnie musiało być, żeby na drodze psiulka stanęła Jaaga!

Jaaga - jeszcze raz dziękujęhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Gdzieś Tam Dobre Psie Anioły czuwają nad Ollym i zaprojektowały mu lepszy LOS - wczoraj w schronie TZ dowiedział się, że tuz po tym, jak Olly został zarezerwowany zdarzył się wypadek - psiak zakrztusił się i gdyby nie pomoc pracownika...

Kto wie, czy po raz kolejny Olly nie zawdzięcza życia decyzji Jaaga - był blizej budynku administracyjnego...

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2018 o 14:55, lunarmermaid napisał:

Robię bazarek - 1/3 uzbieranej kwoty będzie dla psiaków z zamojskiego schronu. Tola i Alaskan Malamutte zdecydują, który psiak najbardziej potrzebuje wsparcia finansowego.

Proszę o podpowiedzi komu potrzebna pomoc.

 

Dnia 26.02.2018 o 21:58, lunarmermaid napisał:

Ten bazarek, zgadza się. Mam nadzieję ,że coś się uzbiera i jakiemuś psu pomożemy.

Lunarmermaid - myślę, ze najlepszym wyjściem jest wsparcie bazarku, który zrobiła Havanka na transport psiaków - zyskałby kazdy z 6 psiaków...

12 godzin temu, uxmal napisał:

a co z bigelką? Została sama ?

Beaglusia czeka do soboty, dostała jakiegos psa do budy i musi dać radę.

TZ jest umówiony w sobotę o 8.80 z panem, który przyjeżdza po sunię.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tola napisał:

Beaglusia czeka do soboty, dostała jakiegos psa do budy i musi dać radę.

TZ jest umówiony w sobotę o 8.80 z panem, który przyjeżdza po sunię.

To trzymam kciuki za sunię aby jeszcze wytrzymała chociaż ma bardzo ciężko,nie wspomnę o innych psiakach.Zimnica potworna.

TZ szafirki wrócił z Zamościa tylko machnął na moje zapytanie ręką o psiaki i tyle tylko powiedział,że zachód to kurort do wschodu pod względem pogody.U nas też jest bardzo mroźno,widocznie na wschodzie jeszcze gorzej jest.Biedne te wszystkie psiaczki w schronie,a najbiedniejsze bez znacznego futerka.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia od Ollika. Jest niesamowicie grzecznym psem, nauczył się już załatwiac na spacerach, jeszcze nigdy nie zaszczekał, jest wiecznie zadowolony i pogodny. Miałam trochę problem z jedzeniem, bo nie chce suchej karmy ani surowego mięsa, więc moczę mu suche i podaję z puszką. Dostaje już suplementy na włos, bo jeszcze świąd się utrzymuje. Dzis mnie zaskoczył, z apetytem zjadł całą porcję wegerariańskiego Lukullusa. Choc jedna rzecz mu napradę smakuje ;)

DSC07858.JPG

  • Like 2
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Jaaga napisał:

Pozdrowienia od Ollika. Jest niesamowicie grzecznym psem, nauczył się już załatwiac na spacerach, jeszcze nigdy nie zaszczekał, jest wiecznie zadowolony i pogodny. Miałam trochę problem z jedzeniem, bo nie chce suchej karmy ani surowego mięsa, więc moczę mu suche i podaję z puszką. Dostaje już suplementy na włos, bo jeszcze świąd się utrzymuje. Dzis mnie zaskoczył, z apetytem zjadł całą porcję wegerariańskiego Lukullusa. Choc jedna rzecz mu napradę smakuje ;)

DSC07858.JPG

Wspaniałe wieści ! Może do nowego rodzaju jedzenia musi się przyzwyczaić. Nigdy przecież nie jadł lepszej karmy ani surowego mięsa.

Myślę sobie, ze gdzieś czeka na niego dom, bo ten szczęśliwy zbieg okoliczności, wyprowadził go ze schronu nie na darmo. Psi Anioł czuwał nad nim.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Pozdrowienia od Ollika. Jest niesamowicie grzecznym psem, nauczył się już załatwiac na spacerach, jeszcze nigdy nie zaszczekał, jest wiecznie zadowolony i pogodny. Miałam trochę problem z jedzeniem, bo nie chce suchej karmy ani surowego mięsa, więc moczę mu suche i podaję z puszką. Dostaje już suplementy na włos, bo jeszcze świąd się utrzymuje. Dzis mnie zaskoczył, z apetytem zjadł całą porcję wegerariańskiego Lukullusa. Choc jedna rzecz mu napradę smakuje ;)

DSC07858.JPG

Ollik wygląda świetnie, wciąż nie mogę uwierzyć, że w tak krótkim czasie tak bardzo wybiedzony psiak  przeszedł taką przemianę!

Rewelacja! Jaki on roześmiany!

Cudo pop prostuhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,19_TO_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

A ja wstawiam zamojską Sisi/Boni.Sunia chora jest, leczona ale teraz by nikt jej nie poznał.Przebywa w BDT.

Tak pisze Bgra:

Popatrzcie jak się zmieniła ...włos wymyty przez EdiAbiję w dobrym szamponie,dwukrotnie,potem odżywka i wyglądał z góry świetnie,tyle,że pod spodem te rozczesane dredy to jak martwy włos,na drugi dzień już nie wyglądała tak pięknie.Groomerka zrobiła co musiała,teraz włos odrośnie zdrowy,piękny,jest puchata i mięciutka nic tylko tulić i całować czego jej nie brakuje :) 

28575599_1631805730237710_8042197601252316439_n.jpg

28168789_1854982447907928_5539138366095892079_n.jpg

28535915_1857488220990684_1281952930_n.jpg

  • Like 3
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, terra napisał:

Trzymam kciuki za nowe kochające domki dla zamojszczaków.

Olli zmienił się nie do poznania a panna Sisi jak mały bernardynek teraz wygląda :) Cuda!

 

Tolu, może zarejestrujesz ZEA na FaniMani, zawsze to parę groszy skapnie z zakupów fanów zamojszczaków:

https://fanimani.pl/

Bardzo dziękuję terra - zaraz będę próbować, mam nadzieję, że mi wyjdzie;)

31 minut temu, elik napisał:

Tolu podaj proszę nr konta, na które mam przelać 140,00 zł z bazarku. Miało być dla Teo, ale on ma już dom. Ustalcie z Alaskan malamutte na którego psiaczka przelać i podaj proszę nr konta.

Ok, pięknie dziękuję

pu020-xl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...