Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Ależ wspaniale z tym owczarkiem... 
Tym razem to nie ja pokazałam owczarka, jedynie puściłam post p. Agnieszki po psiarskich grupach, ale to owczarkowcy przyczynili się do pomocy owczusiowi Fredowi, nie ja.

Cieszę się, że biał-czarny kudłaczek dostaje szansę - dziękuję b-b

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

przepraszam, że tutaj, ale wiem, że bela51 tutaj zagląda...

Widziałaś, bela51 i inni owczarkowcy? :( Foondacja Felis jest 50km od Lublina...

 

O ku.....

Że też takich skurwieli ziemia nosi.

Mam nadzieję, że los tego udręczonego psiaka się odmieni.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Jeżeli widziałeś suczkę ze zdjęcia, ewentualnie wiesz gdzie przebywa to bardzo prosimy o kontakt telefoniczny 504 180 366 .
Jest bardzo nieufna w stosunku do obcych - ma za sobą pobyt w schronisku. Przewidziana nagroda."

Zdjęcie użytkownika Poszukuję w Zamościu.
 
Suczka niedawno adoptowana ze schroniska, to zdjęcia z września..

DSC00783.JPG

DSC00786.JPG

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tola napisał:

Ta gehenna zwierząt nigdy się nie skończyhttp://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

Ten już szczęśliwie zabrany i już w DS.

Zadałam pytanie czemu tak późno ta sąsiadka zgłosiła gehennę tego biedaka. Pewnie odpowiedzi nie otrzymam.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Pytałyśmy o nią, sunia nieduża, ale usłyszałysmy, że nie potrafi chodzic na smyczy....Ktoś adoptował i niestety....biega pewnie teraz maleństwo...

Nie ona jedna nie umiała chodzić na smyczy w czasie zabrania ze schronu. Biduśka, a teraz i zimno i mokro :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tola napisał:

Od trójłapka Jasia - na pierwszym zdjęciu z Szamanem i  z wujkiem Morusem

V__850E.jpg

Gdybym nie miała psa to zamiast jego zdjęcia na kompie miałabym trójłapka z kolegami.

Każde ich wspólne zdjęcie jest wspaniałe. I to jest normalne życie. Życie jak pies z kotem :) lub kot z psem.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, wiolhelm170 napisał:

Tolu czy w Zamościu jest ktoś, kto pomoże ułożyć nieforna suczkę? 

 

4 godziny temu, wiolhelm170 napisał:

Ewentualnie czy w Zamościu są jakieś wspólne wyjścia z psami?  moja suczka jest znudzona, potrzebuje dużo ruchu, skacze po nas a my w tej chwili naprawdę nie mamy możliwości, żeby wziąć drugiego psa albo bawić się z nią. 

http://www.muffdog.pl/

http://www.nolhau.pl/

Myślę jednak, ze Twojej suczce potrzeba więcej ruchu, więcej wspólnych zabaw i wyjść;  jest młoda, a młodość ma swoje prawa;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Tolu. Tak wiem ale w tym miesiącu jest ogromny problem nawet z wyjściem na spacer z nią. Naprawdę nie ma kto. Ja się nie nadaję, dla mnie jest zbyt żywiołowa a mąż ma chora nogę. Ale myślę, że w przyszłości trzeba kogoś, kto nauczy nas jak nauczyć ja posłuszeństwa. 

Link to comment
Share on other sites

Znacie najnowsze określenie kota domowego?

Dzisiaj miałam telefon, pani na wstępie wyjaśniła, że szuka kota domowego, a zaraz potem okazało się, ze zwierze będzie wpuszczane w zimne noce do domu.

No nie mogę się nadziwić tej dobroci:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...