Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

23 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Boguniu, te na kwarantannie to maluszki. Takie 5-6 kg...Postaramy sie je przypilnować...Szczególnie ten jeden, taki Loluś troszkę..cudo

Ten piesek zdecydowanie mniejszy niż Toni!! On niższy od Majki, taki mini seterek irlandzki...Bardzo przyjazny, cieszy się, liże rękę..

19 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

To kruszynka malutka, drobniutka...4-5 kg max!!

IMG_20171228_114554.jpg

 

7 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Według mnie mniejszy od Majki. On jest nieco masywniejszy od Teosia, taki foksik.. 

Dziękuję Asiu za odpowiedzi :) Jeszcze obgadam sprawę z Anulą i dam znać....:)

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowach z Anulą i Hanią i chcemy tym razem pomóc małej suni biało-czarnej,seterkowatemu irlandczykowi i i biało-rudemu foksiowatemu.Chyba porywamy się z motyka na słońce ale moze komornik nie zapuka do naszych drzwi....:) Jeżeli była by możliwość zczytania ich wieku to będziemy  bardzo wdzięczne....:) Transport będzie dogrywany po Nowym Roku

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Bogusik napisał:

Jestem po rozmowach z Anulą i Hanią i chcemy tym razem pomóc małej suni biało-czarnej,seterkowatemu irlandczykowi i i biało-rudemu foksiowatemu.Chyba porywamy się z motyka na słońce ale moze komornik nie zapuka do naszych drzwi....:) Jeżeli była by możliwość zczytania ich wieku to będziemy  bardzo wdzięczne....:) Transport będzie dogrywany po Nowym Roku

Bogusik, nie wiem co napisać...DZIĘKUJEMY!! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig. 

Myślę, że trzeba zarezerwować psiaki, szczególnie to maleństwo....

Link to comment
Share on other sites

Nie zazdroszczę Wam tych wyjazdów do schroniska Dziewczyny...

 

Wychodzi na to, że Bogusik wpadły w oko te same psiaczki co mi. 

Które psiaczki zabierają dziewczyny? Bo się pogubiłam.

Nie ma tu zdjęcia tej malutkiej suni - wiem.

IMG_20171228_111946.jpg

IMGP0627.JPG

IMGP0584.JPG

 

 

a ten mały ujadacz. Jaki jest?

IMGP0575.JPG

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogusik, nie wiem co napisać...DZIĘKUJEMY!! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig. 

Myślę, że trzeba zarezerwować psiaki, szczególnie to maleństwo....

Tak Asiu,można psiaki rezerwować a przy okazji zapytać czy jakis transport nie będzie się szykował....

9 godzin temu, b-b napisał:

Nie zazdroszczę Wam tych wyjazdów do schroniska Dziewczyny...

 

Wychodzi na to, że Bogusik wpadły w oko te same psiaczki co mi. 

Które psiaczki zabierają dziewczyny? Bo się pogubiłam.

Nie ma tu zdjęcia tej malutkiej suni - wiem.

IMG_20171228_111946.jpg

IMGP0627.JPG

IMGP0584.JPG

 

Bogduniu zamiast suni w środkowym zdjęciu bierzemy malutką,która jest tuż po sterylce...

IMG_20171228_114554.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Bogusik napisał:

Jestem po rozmowach z Anulą i Hanią i chcemy tym razem pomóc małej suni biało-czarnej,seterkowatemu irlandczykowi i i biało-rudemu foksiowatemu.Chyba porywamy się z motyka na słońce ale moze komornik nie zapuka do naszych drzwi....:) Jeżeli była by możliwość zczytania ich wieku to będziemy  bardzo wdzięczne....:) Transport będzie dogrywany po Nowym Roku

DZIEWCZYNY KOCHANE - BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMYhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Zawsze ogromna radość jest z każdego uratowane życia, a tutaj  kolejne  3 bezdomniaki zaczną nowe życie!

Jeszcze raz dziękujęhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

 

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

To najprawdopodobniej malamut. Chciałam mu zrobić zdjęcia i zgłosić do malamutów, ale niestety, schował się do boksu wewnętrznego i juz nie wyszedł....Myślę o nim,... 

On jest prawdopodobnie na poprzednich zdjęciach  z listopada lub września...

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

IMGP0592.JPG

Drobniutki, mały, na wysoich łapkach szerściaczek...To nowy nabytek, wygląda na młodzutkiego..A drze japę, bo najmniejszy w boksie, to przynajmniej słychać...

On się tak nakręca przy rezydentach, to bardzo rozdarty boks...

 Psiak jest taki sarenkowaty, cieniusi

Link to comment
Share on other sites

Sama nie podołam zapewnić opłaty za hotelik dla dwóch psiaków :( Choć chętnie bym tą dwójkę zabrała.

 

Chłopak siedzi w boksie z psiakiem co dziewczyny chcą zabrać?

Ciekawi mnie czy on tylko taki przy rezydentach czy po prostu taki mały wredniak jest. Bo to już gorsza sprawa. Nikt nie chce rozwrzeszczanego psiaka.

A sunia jakiej wielkości jest? Bop na zdjęciu wygląda na dużą.

Porównująć do Majeczki ostatnio zabranej przez dziewczyny to jaka jest?

Czy ona siedzi w boksie z tą  sunią?

Tolu!!! Alaskan!!

Jak mołgabyście pogadać to podajcie mi  na PW nt telefonu....bo wnerwia mnie to pisanie :)

IMG_20171228_111946.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...