Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

b-b, czy dopytać dokładnie o te psiaczki, sczytać, może cos jeszcze?

Chciałabym wiedzieć o nich co się tylko da!

To co się dowiecie zadecyduje niestety o tym , który z nich pojedzie :(

Niestety.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Bogusik napisał:

Transport będzie dogrywany po Nowym Roku

Bogusiu...znowu pójdę jak pasożyt i zapytam czy mogę dołączyć się do Waszego?

Znowu całe załatwianie spadnie na Ciebie i znowu ja skorzystam tylko z okazji.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Bogusik napisała,rezerwujemy:

suczka

IMG_20171228_114554.jpg

foksika

IMGP0584.JPG

i seterkowatego pieska.

IMG_20171228_111946.jpg

Natomiast ta sunia widać,że jest spokojna i bardzo ładna mocno w typie terierka być może,że stroni od psów i unika kontaktu z człowiekiem ale to może wynikać ze strachu.Jak będzie w normalnych warunkach będzie otwarta.Natomiast ten szczekaczek widać,że jest odważnym pieskiem nadrabia strach szczekaniem.

Odwieczny problem jak zawsze mamy z wielkością psów do 45cm w kłębie.I następny problem to nie możemy znaleźć przewoźnika z Zamościa do Krakowa,tak by to nam bardzo usprawniło transport.Wciąż szukamy ale bez rezultatu.Szafirek nie jest w stanie pokonywać takich kilometrów.Nawet jego nie prosimy bo to by było nie fer z nasze strony.

b-b jeżeli zdecydujesz się na pomoc jakiemuś pieskowi to oczywiście nie ma dwóch zdań niech się zabiera transportem z naszymi bidami,tym bardziej,że do tego samego miejsca.Naważniejsze jest to aby jak najwięcej psiaków otrzymało pomoc.Dołączyłaś do pomocy zamojskim psiakom i to jest wspaniałe.Jeszcze jedna osoba,która oferuje pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Ile pięknych bid... ten szorściak, o którego pytasz b-b wygląda trochę szczeniaczkowato... przynajmniej mam takie wrażenie... a małe zazwyczaj bywa rozdarte, potem się uspokaja... zwłaszcza że psiaki różnie radzą sobie ze stresem... jedne się wycofują, inne zaczynają ujadać...

Na kwarantannie tez cuda... nie widziałyście "mojej" tomaszowskiej brązowej szorściaczki? 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Anula napisał:

Tak jak Bogusik napisała,rezerwujemy:

suczka

IMG_20171228_114554.jpg

foksika

IMGP0584.JPG

i seterkowatego pieska.

IMG_20171228_111946.jpg

Natomiast ta sunia widać,że jest spokojna i bardzo ładna mocno w typie terierka być może,że stroni od psów i unika kontaktu z człowiekiem ale to może wynikać ze strachu.Jak będzie w normalnych warunkach będzie otwarta.Natomiast ten szczekaczek widać,że jest odważnym pieskiem nadrabia strach szczekaniem.

Odwieczny problem jak zawsze mamy z wielkością psów do 45cm w kłębie.I następny problem to nie możemy znaleźć przewoźnika z Zamościa do Krakowa,tak by to nam bardzo usprawniło transport.Wciąż szukamy ale bez rezultatu.Szafirek nie jest w stanie pokonywać takich kilometrów.Nawet jego nie prosimy bo to by było nie fer z nasze strony.

b-b jeżeli zdecydujesz się na pomoc jakiemuś pieskowi to oczywiście nie ma dwóch zdań niech się zabiera transportem z naszymi bidami,tym bardziej,że do tego samego miejsca.Naważniejsze jest to aby jak najwięcej psiaków otrzymało pomoc.Dołączyłaś do pomocy zamojskim psiakom i to jest wspaniałe.Jeszcze jedna osoba,która oferuje pomoc.

 

9 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ile pięknych bid... ten szorściak, o którego pytasz b-b wygląda trochę szczeniaczkowato... przynajmniej mam takie wrażenie... a małe zazwyczaj bywa rozdarte, potem się uspokaja... zwłaszcza że psiaki różnie radzą sobie ze stresem... jedne się wycofują, inne zaczynają ujadać...

Na kwarantannie tez cuda... nie widziałyście "mojej" tomaszowskiej brązowej szorściaczki? 

Anulko z propozycji przyłączenia się do transportu jak najbardziej skorzystam Hania już wie, ze ja też chcę wziąć kolejna biedę.

Najgorsze jest to, ze obu chciałabym pomóc....nie licząc pozostałych biedul!!!

Serce pęka a rozum swoje.

Nie dam rady podołać finansowo dwójce...tym bardziej,że Teoś jest i wcale na siłę nie wygonię go do domu:)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, b-b napisał:

 

Anulko z propozycji przyłączenia się do transportu jak najbardziej skorzystam Hania już wie, ze ja eż chcę wziąć kolejna biedę.

Najgorsze jest to, ze obu chciałabym pomóc....nie licząc pozostałych biedul!!!

Serce pęka a rozum swoje.

Nie dam rady podołać finansowo dwójce...tym bardziej,że Teoś jest i wcale na siłę nie wygonię go do domu:)


To co - będziesz ciągnąć losy?
b-b, mogę jedynie pomóc z ogłaszaniem, jeżeli Kawa i Fanta znajdą domy to potem wspomogę finansowo... 
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Psiaki zarezerwowane, odizolowane!!

Piesek "seterek", mój słodziak mlodziutki, rok urodzenia w książeczce 2014. sympatyczny, ogonek w ciągłym ruchu!!! wykąpać, wyczesać i fruuu do domciu!!

Foksik ok 4-5 lat. Przyjazny, sympatyczny, taki typowy foks!! Ostrzyc i moze pozować!!

Maleństwo przerażone...oczy mało z orbit nie wyjdą....ale daje się głaskać, nie gryzie. Ona najbardziej potrzebuje pomocy i bardzo, bardzo za nią dziękujemy!!! Oceniona na mlodą ok 3 lat.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

b-b zdecydowała się na sunię!! Ona cudna, na domek długo czekać nie będzie. Trochę nieufna, nie dała się pogłaskać, ale w tym boksie tylko jedna sunia podeszła, reszta zwiewała...Sunia tez młoda, spokojna nie gryzie...dogaduje sie z innymi suniami, nie wszczyna awantur...Dla mnie ona zrezygnowana...

b-b, dziękujemy!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Psiaki zarezerwowane, odizolowane!!

Piesek "seterek", mój słodziak mlodziutki, rok urodzenia w książeczce 2014. sympatyczny, ogonek w ciągłym ruchu!!! wykąpać, wyczesać i fruuu do domciu!!

Foksik ok 4-5 lat. Przyjazny, sympatyczny, taki typowy foks!! Ostrzyc i moze pozować!!

Maleństwo przerażone...oczy mało z orbit nie wyjdą....ale daje się głaskać, nie gryzie. Ona najbardziej potrzebuje pomocy i bardzo, bardzo za nią dziękujemy!!! Oceniona na mlodą ok 3 lat.

Bardzo Wam kochane dziękuję za rezerwację i info o psiaczkach :) Jeżeli chodzi o ta małą sunię to jak tylko ją zobaczyłam to wiedziałam,że trzeba jej pomóc.Ona była na mojej liście jako pierwsza.

Teraz musimy załatwiać ten nieszczęsny transport....

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Bogusiu...znowu pójdę jak pasożyt i zapytam czy mogę dołączyć się do Waszego?

Znowu całe załatwianie spadnie na Ciebie i znowu ja skorzystam tylko z okazji.

Bardzo się kochana cieszymy! Dzięki Twojej pomocy,tym razem uda nam się zabrać aż 4 psiaczki....:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...