Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Maurycy je mokre jedzonko. Po konsultacji z wet podaję mu saszetki i suchą karmę dla kociąt bo jest bardzo chudy...Już się nie zaszywa w kąt, tylko siedzi w budce, albo na kanapie. Po nocy kuweta pełna, mokra karma zjedzona... uffff. Na razie nie zapoznaję z Kazanem, wystarczy mu tego stresu co ma. Maurycy skradł serce mojemu TZ.

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Maurycy je mokre jedzonko. Po konsultacji z wet podaję mu saszetki i suchą karmę dla kociąt bo jest bardzo chudy...Już się nie zaszywa w kąt, tylko siedzi w budce, albo na kanapie. Po nocy kuweta pełna, mokra karma zjedzona... uffff. Na razie nie zapoznaję z Kazanem, wystarczy mu tego stresu co ma. Maurycy skradł serce mojemu TZ.

 

Tak, na zdjęciach  też już widać, ze jest lepiej. Królewicz Maurycy w pełni wyluzowany, ale pewnie do momentu, kiedy zobaczy Kazana.

Ma bardzo ładne umaszczenie.

 

Korzystając już z pieniędzy zebranych na bazarku ogłoszeniowym, wykupiłam Morelowi odświeżenia, na razie do 17.02.

P1020446.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wreszcie dostałam się na dogo!!!

Terra, Havanka - bardzo dziękuję za pomoc w ogłaszaniu, wkrótce odezwa się kolejne domki :)

Dzisiaj dowiadywałam się o Szarlotkę - koteczka bardzo przytulaśna, chodzi za p.Magdą i prosi o głaski :)

 Wkrótce będą nowe zdjęcia koteczki.

Maurycy cudny, widać potrzeba mu więcej czasu, będzie dobrze!

 

Chciałam jeszcze podzielić się z Wami wspaniałą informacją - kolejne psiaki z zamojskiego schroniska w sobotę zaczną nowe życie - wszystkie jadą do szafirki http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,001_Xq_orig.gif

Bardzo dziękuję Anuli, Bogusik, Gabi79 za taką decyzję http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,001_Xq_orig.gif

A oto kolejni szczęściarze:

spanielek

P1200072.JPG.97a73a01da41e7aef6f5113d23b

czarna sunieczka, dawna koleżanka z boksu Abi (ma już wspaniały dom)

P1200091.JPG.bc089c533528d73ed551d5217e7

jasna mała sunia z tego samego boksu

P1200141.JPG.6cfa6e5d89b189fda961d43fd7e

P1200142.JPG.75f7a38f6b13b56acead4f1a01d

szczeniak ( drugi z lewej)

P1200153.JPG.3c127f2dcf33e0e2b5f66677af4

 

Link to comment
Share on other sites

Oli,biedny psiak,zresztą wszystkie psiaki tam są biedne.Tak bardzo mi ich jest żal.Szczeniaczki są śliczne,może ktoś ich wypatrzy.Dobrze,że większość kotków znalazła domy.Mi wpadł w oko podobny do królewicza Maurycego tylko z równo ułożoną sierścią czarną na pysiu.Gdyby nie mój Miki o drugiego królewicza bym walczyła.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Mi wpadł w oko podobny do królewicza Maurycego tylko z równo ułożoną sierścią czarną na pysiu

To koteczka była. Jak przyjechałam, to z długowłosych był już tylko Maurycy. Poza tym, jak dzwoniłam do wet, to powiedziałam o kocurku, nie miałam pojęcia, że to drugie cudo to koteczka...Mam tylko nadzieję, że dobrze trafiła...

Maurycy nadal nieufny, nie bardzo daje się głaskać. O ile na początku był obojętny, to teraz po prostu unika kontaktu, przemieszcza się, omija i chowa się do budki..Pewnie tak jest jak pisze Tola, potrzebuje czasu na oswojenie się z nową sytuacja...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

To koteczka była. Jak przyjechałam, to z długowłosych był już tylko Maurycy. Poza tym, jak dzwoniłam do wet, to powiedziałam o kocurku, nie miałam pojęcia, że to drugie cudo to koteczka...Mam tylko nadzieję, że dobrze trafiła...

Maurycy nadal nieufny, nie bardzo daje się głaskać. O ile na początku był obojętny, to teraz po prostu unika kontaktu, przemieszcza się, omija i chowa się do budki..Pewnie tak jest jak pisze Tola, potrzebuje czasu na oswojenie się z nową sytuacja...

Nie dziwię się,że tak Maurycy zachowuje się,przecież on był wychowany w stadzie,u Ciebie nagle został sam i to,że jest w nowym miejscu.Koty bardzo przywiązują się do miejsca.Musi upłynąć sporo czasu aby zaakceptował nowe otoczenie i warunki.Oby tylko jadł to będzie dobrze.Znam przypadek w mojej rodzinie,że oddali koteczkę do nowego bardzo dobrego domu,ponieważ nie mieli dla niej opieki,po tygodniu musieli zabrać ją,kotka nic nie jadła,chudła w oczach,była osowiała.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Tola napisał:

 

P1200154.JPG.104a6f067769a280289cfc7115f

 

Tolu wiesz coś o tych dwóch szczeniaczkach na pierwszym planie? Ta biało - czarna i to ciutke większe od niej po JEJ prawej stronie (biała skarpetka na jednej i biała podkolanówka na drugiej łapce :D)

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Havanka napisał:

Bardzo się cieszę ! W hoteliku mają większe szanse na domy.

A ja wraz z Bogusik już zapraszamy Ciebie Havanka na wątki Effi i Rambi.Pomożesz w ogłoszeniach? Bardzo prosimy,oczywiście ta pomoc będzie potrzebna w późniejszym czasie.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

A ja wraz z Bogusik już zapraszamy Ciebie Havanka na wątki Effi i Rambi.Pomożesz w ogłoszeniach? Bardzo prosimy,oczywiście ta pomoc będzie potrzebna w późniejszym czasie.

Oczywiście Anula, że pomogę. Zaraz się pojawię na nowych wątkach.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Havanka napisał:

Oczywiście Anula, że pomogę. Zaraz się pojawię na nowych wątkach.

Dziękuję ślicznie,wiedziałam,że nie odmówisz pomocy.Jeszcze raz dziękuję.

http://www.dogomania.com/forum/topic/334671-effi-smutna-czarnulka-czeka-na-swoją-szansę/

http://www.dogomania.com/forum/topic/334674-rambi-spanielek-za-kratami-schronuczeka-na-pomoc/#comment-16739497

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...