Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Szkoda, żeście nie pisały o Miodce, mogłam odebrać i przetrzymać do czasu znalezienia nowego domku, zawsze by się tak nie najeździła, bo kot mi się zmieści ;) z moimi kotkami. A ruda koteczka to przecież cymesik, znalazłaby dom, nawet w Krakowie.

Szkoda, ze nie wiedziałam, a był spory problem...

Miodka przyjechała wczoraj wieczorem, a dzisiaj rano TZ zawiózł ją od razu do wetki.

Obawiałam się, ze mała bardzo się odwodni - zapisany w Krakowie lek nie zadziałał;  koteczka nie miała zrobionych też żadnych badań.

Wszystko działo się tak szybko, nawet chyba nie zaglądałam na zamojski.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda Miodki. :( Na lęk separacyjny najlepszy jest drugi kot... Tak przynajmniej nam radzą inni kociarze, bo też zmagamy się z tym Kurzem - ma bardzo silny lęk, feromony niestety nie działają.

Link to comment
Share on other sites

Na lęk separacyjny najlepszy jest drugi kot... Tak przynajmniej nam radzą inni kociarze, bo też zmagamy się z tym Kurzem - ma bardzo silny lęk, feromony niestety nie działają.

Koteczka tutaj w Zamościu zostawała sama i nie było żadnych biegunek i wymiotów.

Na razie wetka podejrzewa problem jelitowy,Miodka ma dziwny brzuszek,  zobaczymy co pokażą badania.

Link to comment
Share on other sites

Aż mi się nie chce wierzyć, że taki los jest udziałem tej cudnej maluśkiej koteczki.[url=http://emotikona.pl/emotikony/]0sad.gif[/url]

Mam tylko nadzieję, że malutka szybko dojdzie do siebie, że nie jest to żadna groźna kocia choroba.

Dobrze, że pozostałe kicie mają prawdziwe domy. 

Link to comment
Share on other sites

Aż mi się nie chce wierzyć, że taki los jest udziałem tej cudnej maluśkiej koteczki.0sad.gif

Mam tylko nadzieję, że malutka szybko dojdzie do siebie, że nie jest to żadna groźna kocia choroba.

Dobrze, że pozostałe kicie mają prawdziwe domy. 

Ja też nie mogę uwierzyć, miałam tyle zapytań o koteczkę. 

No ale widać nie ten dom był jej przeznaczony.

Link to comment
Share on other sites

Biedna malutka,

z niepokojem czekam na wieści.

 

Biedactwo, kciukujemy!

Na razie są wyniki kału - wszystko dobrze, RTG  - wetka nie widzi nic podejrzanego, ale na wszelki wypadek wysłała do radiologa do Lublina.

Robiony był tez test na jakąś chorobę jelitową kotów, ale nie zapamiętałam nazwy - też wszystko ok.

Miodka bawi się, ma apetyt, nie wymiotuje, stolec faktycznie lużny, ale to nie biegunka.

Małą czeka jeszcze jedno pobieranie krwi  (test w kierunku białaczki), ale za chwilkę, bo koteczka  jest b. malutka i nie można jej od razu pobrać większej ilości krwi.

Nie wiem więc co zadziało się w Krakowie 2 dni po przyjeździe :(

 

 

I jeszcze Myszka w Poznaniu ze swoja pańcią :)

To nazywa się chyba miłość :)

[url=http://www.fotosik.pl/zdjecie/eb9f9184c000c30b]eb9f9184c000c30bmed.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

 


Na razie są wyniki kału - wszystko dobrze, RTG  - wetka nie widzi nic podejrzanego, ale na wszelki wypadek wysłała do radiologa do Lublina.

Robiony był tez test na jakąś chorobę jelitową kotów, ale nie zapamiętałam nazwy - też wszystko ok.

Miodka bawi się, ma apetyt, nie wymiotuje, stolec faktycznie lużny, ale to nie biegunka.

Małą czeka jeszcze jedno pobieranie krwi  (test w kierunku białaczki), ale za chwilkę, bo koteczka  jest b. malutka i nie można jej od razu pobrać większej ilości krwi.

Nie wiem więc co zadziało się w Krakowie 2 dni po przyjeździe :(

 

 

 

A może to całkiem po prostu reakcja na zmianę karmy?

Oby tak było.

Jakoś ta koteczka mocno zapadła mi w serce, biedne małe, brudne czupiradło i do tego rude.

Link to comment
Share on other sites

A może to całkiem po prostu reakcja na zmianę karmy?

Oby tak było.

Jakoś ta koteczka mocno zapadła mi w serce, biedne małe, brudne czupiradło i do tego rude.

Mnie też :(

Koteczka została znaleziona na osiedlu, siedziała pod autem, być może spędzała tam noce :(

 

 

A może ją mlekiem poili?

Nie - dzwoniłam, pytałam. Miodka zresztą dostała na drogę paczuszki karmy, które jadła w gabinecie.

Link to comment
Share on other sites

Mnie też :(

Koteczka została znaleziona na osiedlu, siedziała pod autem, być może spędzała tam noce :(

 

 

Nie - dzwoniłam, pytałam. Miodka zresztą dostała na drogę paczuszki karmy, które jadła w gabinecie.

 

Ale zmiana wody też mogła mieć znaczenie.

No oczywiście to są pobożne życzenia i takie gdybanie.

Trzymam za malutką kciuki. 

Link to comment
Share on other sites

 

...Suri w końcu znalazła dom!!!!!! Aż nie mogę w to uwierzyc!!!! Jedzie aż pod Poznań do Leszna Wielkopolskiego. I szukamy transportu na trasie Zamość- Poznań lub Zamość- Leszno Wielkopolskie. Ktoś z Was pomoże?!?!?!?!?! ...

 
 
12009804_743204059141745_843153204612439

 

 To będzie blisko mnie :)

Link to comment
Share on other sites

Ooo :) :) Świetnie :)

Nie widziałam ;)

Domek  już po wizycie - wczoraj był tam Donvitow, któremu bardzo dziękuję :)

Z Leszna jest Macia i Lacia. 

Wspaniałe dziewczyny, które pomagają tam wielu psiakom i kotom. 

Prowadzą fundację :Fundacja na rzecz potrzebujących zwierząt ZWIERZĘCE SOS

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie badania Miodki wypadły dobrze, testy ujemne.

Koteczka bawi się, ma apetyt, ma też nadal lekko lużny stolec.

Być może ta biegunka i wymioty to wynik błędnego żywienia tak małego kociaka.

Szukamy nowego domu.

 

Kolejny kot pod nasza opieką - Fidelek, ma ok. 6 - 7 lat, nie widzi na jedno oko, był mocno poturbowany.

 

Może znajdzie się amator...

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/40ee61bcd74d3737]40ee61bcd74d3737med.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/14c6e3344d0c32d2]14c6e3344d0c32d2med.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/14c6e3344d0c32d2]14c6e3344d0c32d2med.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/7314b01bc330bf7e]7314b01bc330bf7emed.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...