Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

7 godzin temu, Havanka napisał:

Miałam zrobić bazarek na transport psa do Jaagi, ale Wiolhelm170 odpisała mi, ze opłaci całość. Wiolhelm, dziękujemy !

Dziekuję, że zgodziłaś się wczesniej go zrobić. Cieszę się, że psiak dostał szansę.

Załozyłam na szybciutko wątek, bo będę do soboty miała mało czasu, a wtedy on ma już przyjechać.

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Jaaga napisał:

Dziekuję, że zgodziłaś się wczesniej go zrobić. Cieszę się, że psiak dostał szansę.

Załozyłam na szybciutko wątek, bo będę do soboty miała mało czasu, a wtedy on ma już przyjechać.

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie!

Jest watus jest pieio cudny

zaraz pedze 

 i zaraz poczaruje cos dla czarnulinka

do zobaczonka 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, supergoga napisał:

Zapraszam na nasz całoroczny bazarek ksiązkowy - na leczenie m.in. zamojskich szczeniaków, ale także na nasze kociaki i psiaki w potrzebie. Codziennie nowe pozycje w atrakcyjnych cenach. Wielka prośba o udostępnianie tego bazarku.

https://www.facebook.com/groups/1214927698543421/

Zbiorkę udostępniłam, bazarek podrzucę jutro koleżance  na nasz profil. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.10.2020 o 22:39, Havanka napisał:

Pięknie Ci dziękuję Eluś, poproszę Cię jeszcze o kolejne, nie daję już rady z ogłoszeniami, a jeszcze  gorzej - nie ma z nich odzewu. A tyle kotów czeka na ulicy:( serce-ruchomy-obrazek-0820.gif

Dnia 6.10.2020 o 18:30, wiolhelm170 napisał:

Oplace transport psa do Jaagi

To ogromna pomoc i piękny  gest, bardzo dziękuję w imieniu psa:)serce-ruchomy-obrazek-0820.gif

Link to comment
Share on other sites

Mamy kolejne koty pod opieką, a adopcje stoją, nie jesteśmy w stanie pomagać kolejnym:(

Havanka - czy możesz pomóc i zrobić OLx dla tego kocurka Hiltona, ja zaraz zrobię na Warszawę?

Malec ma ok. 5 mies. test FIV+FeLV ujemny, odrobaczony; porzucony w okolicach ul. Szwedzkiej w Zamościu, obecnie w baaaardzo awaryjnym dT, dom stały bardzo potrzebny! Kocurek czyściutki, miziasty, zabawowy, kuwetkuje, widać, że był w domu; nic tylko kochać!

SAVE_20201008_225628.jpg

SAVE_20201009_095042.jpg

SAVE_20201009_095120.jpg

SAVE_20201009_123802.jpg

SAVE_20201009_123808.jpg

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze cieplutko zapraszam do robienia zakupów poprzez FaniMani i wspomagania naszych działań. Nowa książka albo ciepły kocyk to coś, co poprawia  humor w długie, ponure wieczory, a  robiąc jesienne zakupy, możesz nas wspierać w działaniu!

jesiennezakupy2(1).jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Mamy kolejne koty pod opieką, a adopcje stoją, nie jesteśmy w stanie pomagać kolejnym:(

Havanka - czy możesz pomóc i zrobić OLx dla tego kocurka Hiltona, ja zaraz zrobię na Warszawę?

Malec ma ok. 5 mies. test FIV+FeLV ujemny, odrobaczony; porzucony w okolicach ul. Szwedzkiej w Zamościu, obecnie w baaaardzo awaryjnym dT, dom stały bardzo potrzebny! Kocurek czyściutki, miziasty, zabawowy, kuwetkuje, widać, że był w domu; nic tylko kochać!

 

Ogłoszenie na Kraków już jest: https://www.olx.pl/oferta/kotek-hilton-szuka-przyjaznej-rodziny-na-stale-CID103-IDGSvAi.html

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tola napisał:

Dzisiaj dostaliśmy zgłoszenie o tych maluchach, pozostawione w starej, nieużywanej budzie w Zwierzyńcu:( W domach tymczasowych nie mamy już dawno miejsc, teraz brak też miejsc w lecznicy w Izbicy:(

IMG-20201009-WA0000.jpg

Kto pomoże kociaczkom? Ja biorę dwa buraski. Jest transport na jutro na Śląsk. Gdyby ktos się zaopiekował którymś, to dodatkowy może też zostać uratowany i załapac się na transport. Dla mamy z resztą maluchów nie ma niestety żadnej opcji :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2020 o 11:07, Jaaga napisał:

Kto pomoże kociaczkom? Ja biorę dwa buraski. Jest transport na jutro na Śląsk. Gdyby ktos się zaopiekował którymś, to dodatkowy może też zostać uratowany i załapac się na transport. Dla mamy z resztą maluchów nie ma niestety żadnej opcji :(

Bardzo Ci Jaaga dziękuję, serce mi pęka jak widzę zdjęcia tych kocich maluszków ukrywających się w jakiś ruderach, zaroślach:( Niestety, jest ich ogromna ilość i tak źle jeszcze nigdy nie było - i z ilością porzuconych kociąt i z brakiem miejsca na ich zabezpieczenie :(

Tym bardziej cieszy szansa na życie dla tych 2; wiem, że kolejne dwa trafia do znajomych córki właściciela posesji. Miałam też dwa zapytania z FB, podałam nr tel do pana od kotów. Kotka zostanie u niego na stałe; dzisiaj TZ rozmawiał, kotka jest już zgłoszona na sterylizację.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.10.2020 o 21:33, Havanka napisał:

Bardzo dziękuję za OLx, miałam aż 4 zapytania z Krakowa:)

Kocurek chyba miał wielkie szczęście, bo już dzisiaj pojechał do domu w Warszawie:). Akcja była  błyskawiczna, Jo37 wczoraj pobiegła na wizytę, a dzisiaj rano trafił nam się transport do stolicy!

Może to zapoczątkowało kolejne adopcje, bo coś jakby drgnęło...

Dzisiaj miałam zapytanie z Krakowa o naszą szylkretkę Celinkę (Havanka - również bardzo dziękuję, w Warszawie kocia  nie podoba się).

A też dzisiaj z wizytą u p. Justyny w Mysłowicach była bardzo sympatyczna para - znalezli ogłoszenie naszych burasków na Katowice i przyjechali poznać Kłębka, ale w ostateczności wybrali nasza Nockę, a właściwe to ona wybrała ich;).

Nie wiem kto zrobił OLX na Katowice,  bardzo dziękuję, może następnym razem się uda:).

Tutaj ostanie zdjęcie - Esterka i Supełek

IMG-20201011-WA0000.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Havanka napisał:

No to Hilton miał prawdziwego farta ! Długo nie czekał na dom. Baaardzo się cieszę, ze mu sie udało. Moze w końcu ruszą adopcje kotów. Oby i pozostałym się udało.

Dostałam zdjęcie Hiltona z DS:)

SAVE_20201011_201535.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Pełen luzik ! Zero stresu. Chyba domek mu się spodobał już na wejściu. To piękne imię przyniosło mu szczęście !

Tak, zero stresu. Pan Michał śmieje się, że powinien nazywać się Narcyz, bo  interesują go wszystkie lustra w domu - chodzi i się w nich przygląda;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...