Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

2 minuty temu, mari23 napisał:

popatrzyłam na zdjęcia, na te biedne, znękane schroniskową rzeczywistością psiaki....nie dam rady pisać przez łzy, serce się rozrywa na milion kawałeczków

Tak mari, ciężko tam jechać, ciężko minąć te wszystkie boksy, bo serce pęka, łzy płyną...

Ale takie miejsca są i trzeba jakoś pomagać tym nieszczęśnikom:(.

Tak jak pisałam, teraz mala szansą na wyjście jakiegoś psa, ale może za jakiś czas, one będą czekać...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Tak mari, ciężko tam jechać, ciężko minąć te wszystkie boksy, bo serce pęka, łzy płyną...

Ale takie miejsca są i trzeba jakoś pomagać tym nieszczęśnikom:(.

Tak jak pisałam, teraz mala szansą na wyjście jakiegoś psa, ale może za jakiś czas, one będą czekać...

One czekają, niektóre już tak długo....wyciągamy np. niewidomego...a tu kilka następnych.... i każde spojrzenie na Milusia przypomina mi o tych, które tam czekają na pomoc, na ratunek!

Ta biedna sunia, która od tak dawna jest na zdjęciach, a podobno dzika... i te ich bezgranicznie smutne spojrzenia :( :(

Każde z nich zasługuje na szczęście, na swojego człowieka, dom z kanapą, na miłość !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, mari23 napisał:

One czekają, niektóre już tak długo....wyciągamy np. niewidomego...a tu kilka następnych.... i każde spojrzenie na Milusia przypomina mi o tych, które tam czekają na pomoc, na ratunek!

Ta biedna sunia, która od tak dawna jest na zdjęciach, a podobno dzika... i te ich bezgranicznie smutne spojrzenia :( :(

Każde z nich zasługuje na szczęście, na swojego człowieka, dom z kanapą, na miłość !!!

Dla tych starszych, niezauważanych przez wiele lat, niewidzialnych  jesteśmy ostatnią deska ratunku,  tutaj mają ostatnią szansę wzruszyć czyjeś serce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mówiłam właśnie mari, że w boksie, z którego wyjechało tyle psów,  teraz pusto... Ale dawny boks Kokoska pełny...

Jest tez bardzo dużo psów na kwarantannie, wszystkie stare i nowe kojce pełne:(.

Dzisiaj policja przywiozła dużego, młodego psa;  cieszył się, zaczepiał - piękny, młody, jeszcze radosny - mam nadzieję, że tylko zagubiony i ktoś jednak go szuka...

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tola napisał:

Dzisiaj policja przywiozła dużego, młodego psa;  cieszył się, zaczepiał - piękny, młody, jeszcze radosny - mam nadzieję, że tylko zagubiony i ktoś jednak go szuka...

Czipy i adresówki powinny być obowiązkowe, a ich brak karany mandatem!

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Tola napisał:

Rozmawiałam dzisiaj z p. Wiesławem o tej suczce - podobno daje się dotykać

IMGP2788.JPG

IMGP2795.JPG

IMGP2807.JPG

 

Tak myslałam, bo zawsze przy siatce. Dziki pies całkiem inczej zachowuje się. Bez wzięcia do DT lub hoteliku tam jest bez szans. jak dla mnie to normalna sunia, która po prostu tyle lat nie dostała swojej szansy. Moja Nela też była w schronisku 9 lat.

Ogólnie dzisiejsze zdjecia są bardzo dołujące. Większosć psów jest stara, zrezygnowana. Brak tych jeszcze z energią, wierzących w człowieka. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Jaaga napisał:

Tak myslałam, bo zawsze przy siatce. Dziki pies całkiem inczej zachowuje się. Bez wzięcia do DT lub hoteliku tam jest bez szans. jak dla mnie to normalna sunia, która po prostu tyle lat nie dostała swojej szansy. Moja Nela też była w schronisku 9 lat.

Ogólnie dzisiejsze zdjecia są bardzo dołujące. Większosć psów jest stara, zrezygnowana. Brak tych jeszcze z energią, wierzących w człowieka. 

Mam podobne odczucie, niestety tak to wygląda:(. Większość z tych psów młodość straciła w schronisku, straszne to:(

Pracownik mi dzisiaj powiedział, że ostatnio najwięcej przywożą psich staruszków, porzucanych w przeróżnych miejscach:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

Ta biedna sunia, która od tak dawna jest na zdjęciach, a podobno dzika... i te ich bezgranicznie smutne spojrzenia :( :(

Każde z nich zasługuje na szczęście, na swojego człowieka, dom z kanapą, na miłość !!!

tez ciagle mysle o tej suni...kiedy na Nia przyjdzie kolej...czy zdazymy

tez mysle,ze do konca nie jest taka dzika..ze bedzie dobrze

moze jak ktoregos z psiaczkow teraz wyciagnietych wyadoptujemy to na Nia padnie dobry los..o tym marze

ta kulejaca....jakie pazurki dlugie, nie obciete az sie rozchodza :(

 

IMGP2803.JPG

IMGP2804.JPG

 

 

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, beataczl napisał:

tez ciagle mysle o tej suni...kiedy na Nia przyjdzie kolej...czy zdążymy

tez mysle,ze do konca nie jest taka dzika..ze bedzie dobrze

moze jak ktoregos z psiaczkow teraz wyciagnietych wyadoptujemy to na Nia padnie dobry los..o tym marze

ta kulejaca....jakie pazurki dlugie, nie obciete az sie rozchodza :(

 

czy zdążymy

To pytanie sobie zadaję patrząc, jak ich przybywa... Batonik pojechał do onaa..... ile takich prawie identycznych batoników spogląda wciąż zza krat? :( i wciąż nowe, staruszki ślepe, głuche... coraz chudsze, smutniejsze.... ten gładkowłosy, co na poprzednich zdjęciach w kąciku siedział ( bo to on chyba) wygląda jak Kokos - kości wystające :( :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2021 o 16:10, Tola napisał:

Wybieg otwarty, miejsce dla tych najstarszych...

 To tutaj był min. Miluś i Sarunia.

IMGP2808.JPG

Bardzo zniszczony pies, ledwo człapie:(

IMGP2809.JPG

Po lewej stronie w budzie niewidomy piesek, który ma jechać do mari23

IMGP2810.JPG

Po prawej głuchy i niiewidomy piesek:(

IMGP2811.JPG

IMGP2817.JPG

 

Dnia 27.02.2021 o 16:33, Tola napisał:

IMG-20210223-WA0010.jpg

Na prośbę mari23 zarezerwowowałam oba psiaki, przekazałam tez rozmowę z wetem. Jak tylko wet zadzwni, dam znać.

 

23 godziny temu, Nadziejka napisał:
w sercu wszystkie te wszystkie oczenka  wszystkie
mari a ktory biedunio bedzie u Ciebie razem z dziadziuniem ? 

Nadziejko, te dwa - niewidomy staruszek i Biedak, który ma już wątek

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2021 o 15:51, Tola napisał:

 

 

 

IMGP2751.JPG

IMGP2754.JPG

Czy to nie ten, co ze szczeniakami był?

Dnia 27.02.2021 o 16:07, Tola napisał:

Rozmawiałam dzisiaj z p. Wiesławem o tej suczce - podobno daje się dotykać

IMGP2788.JPG

IMGP2795.JPG

IMGP2807.JPG

chyba czas i jej pomóc, tak długo czeka na ratunek :( :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się że to dwa psy, choć bardzo podobne. Mogę się mylić, bo drugie zdjęcie z daleka ale pies na zdjęciu u góry na czarne na wierzchu pyszczka, prawie do oczu i nad samymi oczami brązową sierść, a drugi piesek ma cały siwy pyszczek - tylko czarny nosek widać -i siwe brewki i nad oczami też jest siwy. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mari23 napisał:

IMGP2810.JPG

czy to ten sam pies?

 

Jest tu ktoś??? ;)

 

7 minut temu, limonka80 napisał:

Wydaje mi się że to dwa psy, choć bardzo podobne. Mogę się mylić, bo drugie zdjęcie z daleka ale pies na zdjęciu u góry na czarne na wierzchu pyszczka, prawie do oczu i nad samymi oczami brązową sierść, a drugi piesek ma cały siwy pyszczek - tylko czarny nosek widać -i siwe brewki i nad oczami też jest siwy. 

To ja jestem sprawczynią tych wątpliwości, ale to chyba nie jest ten sam pies... Tak mi  to dzisiaj przyszło do głowy, bo w sobotę nie widziałam w boksach ogólnych tego pierwszego:(

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tola napisał:

Jest szansa na wyjazd dla kolejnych psów -  potrzebne kciuki;  na razie muszę podjechać jeszcze raz do schroniska.

Modlimy o wszystko zycie nowe modlimy z calej duszy Tolu

                   musimy wierzyc musimy

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Onaa napisał:

IMGP2810.JPG

A to nie jest ten Tuptuś ?

Może być zdjęciem przedstawiającym zwierzę

Tak, to prawdopodobnie ten, tylko ja pisałam o tym niewidomym piesku z boksu ogólnego, którego w sobotę nie widziałam. Myślałam, ze go przeniesiono na ten wybieg dla staruszków...

 O tego mi chodzi

IMGP1429.JPG

IMGP2413.JPG.f6cebfe7a43afc1e88e243104a0c9610.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...