Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

9 godzin temu, Tola napisał:

Przedstawiam Azję - jej poprzednia właścicielka przyprowadziła sunię do lecznicy w Zamościu do uśpienia.  

Dostaliśmy od razu informację z lecznicy; okazało się, suczka miała niezwykle ciężkie życie, w chwili przekazania miała pociętą nożem łapkę; pomimo takich traumatycznych przeżyć nadal ufa człowiekowi.

Suczka ma ok. 3, 5 lat, jest wysterylizowana, zaszczepiona, łapka już wygojona.

Azja trafiła do nas w chwili, kiedy przejęliśmy 4 szczeniaki i ich matkę, a w kojcu wciąż przebywał Edzio...

Z pomocą przyszła grupa Adopcje Zamość i Azja trafiła do DT do jednej działających tam osób.  

Chciałam pomóc, zrobiłam OLx, z pomocą jak zawsze przyszła Havanka - pięknie Elu dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0142

Wysłałam tez sunię do koleżanki, aby umieściła na profilu na Fb.

No i wczoraj zadzwonił pan z okolic Zamościa,  który stracił niedawno suczkę (komplikacje po sterylce), bardzo podobną do Azji.

W rozmowie tel. pan wypadł bardzo dobrze, wydaje się, że to empatyczna, psiolubna rodzina.

Jest już umówiona wizyta  (na wtorek), prosimy o kciuki!!!

No to trzymam mocno kciuki za DOBRY DOMEK dla Azji ! Niech jej się w końcu poszczęści !!!

A Napoleonka faktycznie trafiła do kociego RAJU ! Wkrótce przerośnie nowego, psiego kumpla. W takim domku nie ma czasu na tęsknoty za rodziną i poprzednim życiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam tytuł, że transport kociaka potrzebny do Warszawy. Jeśli to aktualne to za tydzień do Warszawy przyjedzie mała koteczka z lecznicy w Izbicy, więc może udało by się jakoś dogadać i przewieźć oba kotki? No chyba, że ten kotek jest zupełnie w innym miejscu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Magdarynka napisał:

Przeczytałam tytuł, że transport kociaka potrzebny do Warszawy. Jeśli to aktualne to za tydzień do Warszawy przyjedzie mała koteczka z lecznicy w Izbicy, więc może udało by się jakoś dogadać i przewieźć oba kotki? No chyba, że ten kotek jest zupełnie w innym miejscu.

Magdarynko, nasza kotka Bagietka też jedzie z Izbicy do Warszawy. Powiadomiłam już Tolę, ponieważ przez dwa dni nie miała dostępu do internetu. Dziś już wraca i skontaktuje się z Tobą w tej sprawie. Dziękujemy za odzew.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.08.2019 o 22:54, Magdarynka napisał:

Przeczytałam tytuł, że transport kociaka potrzebny do Warszawy. Jeśli to aktualne to za tydzień do Warszawy przyjedzie mała koteczka z lecznicy w Izbicy, więc może udało by się jakoś dogadać i przewieźć oba kotki? No chyba, że ten kotek jest zupełnie w innym miejscu.

 

Dnia 12.08.2019 o 17:55, Havanka napisał:

Magdarynko, nasza kotka Bagietka też jedzie z Izbicy do Warszawy. Powiadomiłam już Tolę, ponieważ przez dwa dni nie miała dostępu do internetu. Dziś już wraca i skontaktuje się z Tobą w tej sprawie. Dziękujemy za odzew.

Tak jak już napisała Havanka, z lecznicy w Izbicy do DS do Warszawy wybiera się malutka Bagieta,  kocia została już drugi raz zaszczepiona.

Transportu szukam od momentu pierwszego szczepienia, ale niestety nie udało się i Państwo przyjeżdżają jutro osobiście po Bagietkę, bo nie mogą się już doczekać.

Magdarynka - napisz, czy  za tydzień masz już pewny transport, czy szukasz kogoś, kto będzie wtedy jechał do Warszawy?

 

Link to comment
Share on other sites

Mam parę zaległych informacji, zacznę chyba od tych schroniskowych.

Podjechałam tam dzisiaj, bo dawno nie byłam - jest trochę nowych psów, ale sporo też tych, które widziałam w ciągu ostatnich miesięcy, może i lat:(

 Jak zawsze zastałam wszechobecny smutek i wszechobecny brak nadziei:(.

Na dzisiejszych zdjęciach dużo siwiejących mordek, zbyt dużo:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...