Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Kolejny ślepawy pies do wyciągnięcia NA JUŻ. Jemu dokuczają inne psy: potrącają, przewracają, grożą mu. Pies zrezygnowany, raczej nie wychodzi z budy... Pies średniej wielkości.
 

zam7slep.thumb.jpg.2af6d6e3de9e0177f8224ae8865587ce.jpg

Była dogomaniaczka, p. Katarzyna znalazła dla niego DT w Warszawie.
Potrzebny tylko transport i pieniądze na transport.

EDIT: Niedomówienie, okazało się że to hotelik. Jest Osoba, która chce wziąć odpowiedzialność za psiaczka na siebie.

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Musi go wziąć jedna osoba pod "swoje skrzydła"..Parę groszy na wątku staruszków się uzbierało, przekażę na potrzeby tego ppsiaczka, ponieważ takie było zalożenie. 

 

To lecę na wątek staruszków.Jego trzeba stamtąd zabierać. Pomyślę jeszcze nad bazarkiem,cos wykombinuje...w głowie mętlik:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Była dogomaniaczka, p. Katarzyna znalazła dla niego DT w Warszawie.
Potrzebny tylko transport i pieniądze na transport.

To super wiadomość. Siedział mi w głowie odkąd go zobaczyłam. Ja niestety mogłam mu zaoferowac tylko opcję hotelikową.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kado napisał:

A skąd info o hotelu?Tyska napisala,ze do Dt?

Tak, właśnie przyszłam wyprostować.
Wstępnie była mowa o DT, ale potem p. Kasia  (po rozmowie z Osobą która zaoferowała się z pomocą) wyprostowała że jednak to hotel pod Warszawą. Zobaczymy co się stanie na dniach... dopóki psiak jest w schronisku to na razie opcje. Poszukiwany jest transport, a zobaczymy co dalej...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Wstępnie była mowa o DT, ale potem p. Kasia  (po rozmowie z Osobą która zaoferowała się z pomocą) wyprostowała że jednak to hotel pod Warszawą.

Uważam, że w tej sytuacji, jeśli ma jechać do hoteliku, lepiej byłoby, gdyby pojechał do jaaga. Tam  miałby super opiekę

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Uważam, że w tej sytuacji, jeśli ma jechać do hoteliku, lepiej byłoby, gdyby pojechał do jaaga. Tam  miałby super opiekę

Pytanie czy znajdzie się:
a). ktoś odpowiedzialny za finanse
b). transport.

Można też próbować zorganizować mu pomoc na Dogomanii, oczywiście. Na razie oferta pomocy jest jedna, może jeszcze DT się znajdzie?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Pytanie czy znajdzie się:
a). ktoś odpowiedzialny za finanse

A ta osoba z fb chce go dać do jakiegoś hoteliku więc chyba ma zamiar zajmować się finansami. Można zaproponować jej hotelik u jaaga.  Lepiej nie trafi.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Pytanie czy znajdzie się:
a). ktoś odpowiedzialny za finanse
b). transport.

Można też próbować zorganizować mu pomoc na Dogomanii, oczywiście. Na razie oferta pomocy jest jedna, może jeszcze DT się znajdzie?

Dokładnie, tu trudno zebrać deklaracje, nawet nie wiadomo, czy coś z tego wyszłoby. Zaproponowałam wzięcie go do nas, bo nie było innych opcji, więc zawsze warto było spróbować go wyciągnąć. Tym bardziej, że nie każdy chce wziać do domu starszego średniaka, więc trudniej cos znaleźć na szybko, niż małemu młodzikowi. Tamta  osoba ma pewnie sprawdzone miejsce, skoro jest zdecydowana mu opłacić pobyt. Ważne, ze pies ma mozliwość opuścic schronisko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, agat21 napisał:

Ja za tydzień w poniedziałek będę jechać z Zamościa do Warszawy. Jeśli ktoś mógłby go zabrać jak najszybciej ze schronu i przetrzymać ten tydzień, to transport będzie za darmo. 

Byłoby wspaniale. Skontaktuję się z dziewczyną z Adopcje-Zamość i powiem, że jest taka propozycja. Może mają możliwość zabrać jak najszybciej też tego biedaka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ale w sprawie którego psiaka? :)

Myślałem o tym chudym biedaku, bo o nim pojawiły się najwcześniej informacje , ale jeszcze jest ten drugi staruszek i ten z przygryzionym języczkiem... Jakoś trzeba będzie podzielić pomoc. 

W ogóle oprócz tych ww. jeszcze tyle psiaków z innych wątków... przyznam, że się gubię, tyle tych pokrzywdzonych psinek .

Jak będą ustalone rachunki to proszę podeślijcie - trochę dorzucę.

...
Teraz to najbardziej mnie martwi ten drugi staruszek, o którym piszecie.

Edited by b-d
uzup.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kurcze, może brzydko to zabrzmi, bo w tym momencie siedzę daleko i się mądruję, a te wspaniałe osoby ratujące tam na miejscu psiaki pewnie miały ciężkie decyzje do podjęcia :-( ...  Ale tak przykro mi bardzo. Może tego szkielecika trzeba było nakarmić poza tym kojcem, ale go tam przetrzymać, a do tego szpitalika zabrać tego staruszka? Nie wiem co powiedzieć, bo ciężko na to patrzeć. Albo nie można było przetrzymać tych dwóch staruszków razem w szpitaliku, nawet jakby miały mieć mało miejsca? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...