Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Pewnie nic więcej o tym psiaku nie wiadomo? Wiek ani nic? :(
Uwielbiam BOSy... serce się kraje na widok tego psiaka...

Pies jest ok. 30 km od Zamościa, jest u faceta od szczeniaka, ma ok. 2 lat.

Jest piękny, mądry i tak podle żyje:(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu, może pokazać go osobom od owczarków? Piękny jest...

Trzeba spróbować...

 Teo ma ok. 2 lat, TZ rozmawiał dzisiaj z osobami, ktore powiadomiły nas o gehennie tego psa.

Zrobiłam tak na szybko OLX - zobaczymy...

 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Marlena:) napisał:

Hej. Przepraszam za off topic. Pamiętacie wątek pseudo sznaucerków ze świerzbem spod zamościa? Ktoś mógłby podrzucić? Nie potrafię się odnaleźć a było tam kilka ważnych informacji na temat chorób genetycznych (mamy piesełka z tamtego miejsca) ;)

Proszę bardzo

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

A możesz to zrobić??

Jestem na grupie BOSów, jak tylko uzyskam zgodę administratora na umieszczenie ogłoszenia, to wstawię. Czekam na odpowiedź.
Dołączyłam też do drugiej grupy BOSowej na fejsbuku, wiem że tam można, ale czekam na akceptację...

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dostałam zgodę, psiak już jest na pierwszej grupie BOSowej. Mam nadzieję, że ktoś go zauważy.

 

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Wolę o tym nie myśleć, że się nie uda... :(
Trzymam kciuki, by ktoś zadzwonił do Toli z konkretną ofertą pomocy (DT/DS).

 

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Ktoś się odezwał do Toli....Zobaczymy co z tego wyniknie...

Tyśka - bardzo dziękuję za pomoc, nie jestem na FB więc niewiele mogę tam zdziałać...

Twoja pomoc i moje ogłoszenie dało efekty w postaci 2 telefonów, chociaż na razie to nic pewnego.

Ale po kolei - póznym wieczorem smsowalam z kimś  z Fb, chyba z BOSów; ta osoba chce pomóc, obiecała założyć wydarzenie i zebrać trochę pieniędzy (na hotel? ), ale ja nie jestem fejsbukowa, więc nie wiem, czy to wydarzenie jest czy go nie ma...

Dzisiaj rano natomiast zadzwoniła pani z okolic Lublina z  OLx; najpierw z zapytaniem o Teo, bo 2 lata temu zaginął jej BOS i wciąz go szuka, a potem drugi raz z oferta pomocy - mieszka pod Lublinem, ma psa i suczkę (chyba owczarki, jeden długowsłosy), psy po kastracji, suczka wysterylizowan, a niedawno przygarnęła małego bezdomnego psiaka (szuka mu domu).

Rozmawiała z mężem, gdyby psy się zgodziły mogłaby dać Teo dt...

Jej psy przebywają na zewnątrz, mają ocieloną ogromną budę, prawie domek, działka 20 a

 Ale to na razie plany...

Sami widzicie, ze rewelacji nie ma po tych ogłoszeniach:(

Prawdopodobnie jutro podjedziemy do Teo, bo trzeba osobiscie porozmawiac z właścicielem, czy tak bez problemów odda psa.

Dopiero wtedy spróbuje założyć wątek.

 

Link to comment
Share on other sites

Aaa, zapomniałabym... Był tez jeszcze jeden telefon - dzwonił pan, który powiedział, ze jego pies nie interesuje zupełnie, ale chciał zapytać o ten ciągnik, który jest w tle...

Przyznam, ze zaskoczył mnie facet, załamka

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, terra napisał:

Piękny ten owczarek, oby szybko jego los się odmienił.

Nie zdjęłam ogłoszenia Abi i miałam zapytanie o nią. Wiem, że Abi już ma domek, ale może inny kociak skorzysta.

Terra, jutro idziemy z Alaskan na wizytę dla  Anielki; ja coś nie wyjdzie, to koteczka nadal będzie szukała domu, dam znać

Link to comment
Share on other sites

Tak, ta Pani jest od BOSów, pisała na grupie bosowej, że rozmawiała z Tobą i prosiła o grosze dla Teo - podała też nr konta Zei, jakby ktoś chciał wspomóc. Wydarzenia jeszcze nie ma, jak będzie to podam od razu :).
BOSiarze na grupie pytają o psiaka, ale każdy z nich ma BOSa albo kilka i trochę obawiają się jak się psiaki dogadają... Pisałam, żeby dzwonili do Ciebie tak czy inaczej jak są poważnie zainteresowani pomocą, bo ja tylko grzecznościowo umieściłam.

Właśnie dołączyłam do drugiej grupy BOSów, tam również dodam ogłoszenie. Mam nadzieję, że jednak uda się pomóc Teo.
EDIT: Teo dodany na drugą grupę.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Tak, ta Pani jest od BOSów, pisała na grupie bosowej, że rozmawiała z Tobą i prosiła o grosze dla Teo - podała też nr konta Zei, jakby ktoś chciał wspomóc. Wydarzenia jeszcze nie ma, jak będzie to podam od razu :).
BOSiarze na grupie pytają o psiaka, ale każdy z nich ma BOSa albo kilka i trochę obawiają się jak się psiaki dogadają... Pisałam, żeby dzwonili do Ciebie tak czy inaczej jak są poważnie zainteresowani pomocą, bo ja tylko grzecznościowo umieściłam.

Właśnie dołączyłam do drugiej grupy BOSów, tam również dodam ogłoszenie. Mam nadzieję, że jednak uda się pomóc Teo.
EDIT: Teo dodany na drugą grupę.

A możesz jeszcze pokazać Teo tutaj?

Będę b. wdzięczna:)

https://www.facebook.com/Białaski-Do-Adopcji-425514774187810/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...