Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Ostatnio jest dużo zabiegów u zamojszczaków. Wczoraj operację miała Lusia  - mama znanego tutaj Dexa, zamieszkałego w Poznaniu. Lusia mieszka w Zamościu, ma 17 lat i wszyscy tutaj bardzo denerwowaliśmy się, czy aby nic złego się nie zadzieje. Zabieg był krótki, ale jednak pod narkozą. Wszystko przebiegło bez problemu, Lusia już dzisiaj samodzielnie wyszła na zewnątrz.                                 

Lusia przedwczoraj jeszcze przed zabiegiem 

IMG_20220426_202314.jpg

Lusia dzisiaj w lecznicy na kroplówce IMG_20220426_104416.jpg

IMG_20220426_104418.jpg

IMG_20220426_104419.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.04.2022 o 12:34, Tyśka) napisał:

Zaczął się sezon... takie nieduże psiaki mają trafić do schroniska 😞 Zostały znalezione w lesie.Może być zdjęciem przedstawiającym pies i trawa Może być zdjęciem przedstawiającym pies i na świeżym powietrzu

 

Marta biłgorajska je ogłasza na fb z nadzieją na znalezienie im schronienia. 😞

Psiaki jak się okazało miały właścicielkę, która sobie z nimi nie radziła. Stale im uciekały. Tym razem zostqly znalezione 45 km od miejsca zamieszkania!!! Właścicielka zrzekła sie psiaków. Mają po 5 miesięcy, puchaty waży 9kg, a krótkowłosy 5kg. Marta Biłgorajska szuka im DT.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.04.2022 o 15:15, Tyśka) napisał:

Może ktoś z przejezdnych je podwiózł. Tak czy tak, kobieta trzymała je w kojcu, więc teraz maja szansę na lepszy los.

Zgadzam się z Tobą. Chodzi mi o to, że prawdopodobnie kobieta albo ktoś z rodziny wywiózł te psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2022 o 12:33, kado napisał:

1d8384afcc13f67c.jpg

Dzisiaj mija rok jak nasza Tosieńka pobiegła za TM .Mamy nadzieję, że jesteś tam szczęśliwa i czekasz na nas❤️

Przytulam Cię Martuś, wiem jak to boli. Tosieńka biega szczęśliwa, bez bólu za TM, kiedyś zobaczymy je wszystkie. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny znacie kogos ze Śląska do kogo mogłabym się zwrócić o pomoc dla kota? Jestem na weekendzie majowym u teściów i sie dowiedzialam ze kolo domow jednorodzinnych gdzie mieszkają pojawia sie kocór jest caly pogryziony bo toczy walki z innym kocórem na osiedlu.. nie mam pojecia czy jest czyjś wolnowychodzący czy bezdomny.. nie jest dziki na pewno ..

Nie moge go w żaden sposób zabepieczyć 😞 nie wiem do kogo sie zwrócić 😓

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2022 o 16:13, Tianku napisał:

Dziewczyny znacie kogos ze Śląska do kogo mogłabym się zwrócić o pomoc dla kota? Jestem na weekendzie majowym u teściów i sie dowiedzialam ze kolo domow jednorodzinnych gdzie mieszkają pojawia sie kocór jest caly pogryziony bo toczy walki z innym kocórem na osiedlu.. nie mam pojecia czy jest czyjś wolnowychodzący czy bezdomny.. nie jest dziki na pewno ..

Nie moge go w żaden sposób zabepieczyć 😞 nie wiem do kogo sie zwrócić 😓

Gdzie dokładnie? Slask jest duży i co miasto to schronisko i organizacje 😉 Gdyby chodzilo np. o Katowice, to mogę podać tel do Iwony koordynującej koci wolontariat w Katowicach. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...