Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, agat21 napisał:

Przytulak będzie miał zaraz swój wątek :) Sytuacja wygląda tak, że znajoma, która nie jest na dogo, podczytuje tylko czasem, przejęła się jego losem bardzo. Prosiła, żeby założyć mu wątek, że będzie też go wspierać. U mnie krucho z czasem ostatnio, ale Alaskan zgodziła się założyć i poprowadzić mu wątek!  Asiu, bardzo bardzo dziękuję! ❤ Sytuacja wygląda tak, że psina ma miejsce u Anecik (kochana kobieta!:) Teraz tylko kwestia, czy we wtorek p. Maciek go zabierze. Czekam na wieści od Toli. 

764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

                     Z calej duszy dziekuje

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Uzupełniam - Sowa zdzwoniła z informacją, o ucieczce jakiś zamojskich psów z transportu do Krakowa; nie wiem, o to za psy, nie wiem od kogo...

https://www.facebook.com/DogAlert24/

Dzisiejszy dzień sponsoruje literka Z - nawiały lękusy z Zamościa oraz Zawiercia, które trafiły do Krakowa. Od wczoraj śledzimy temat trzech psów z czego dwa wypięły się z karabinka. Niestety wydawanie lękowego psa na przypadkowym sprzęcie jest powszechnym problemem. Trzymajcie kciuki za wszystkie trzy.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

Tu też poginęły wpisy Toli.

Widziałm zdjęcia bo tyle w czasie awarii mogłam tylko zrobić.

Wielkie dzięki Tolu Tobie i Twojemu TZ za to co robicie dla tych wszystkich zwierząt w waszej "okolicy"

 Dziękuję bardzo za tak ciepłe słowa:)

Ja też dziękuję wszystkim tutaj za ogromne  wsparcie,  jakie na na forum otrzymują zamojskie psy!

Link to comment
Share on other sites

                                Dziekujemy Tolu

            Dziekujemy Wszytcy Za Wiele Serca Niezlomnosci

                           Za Zycie

                              Ktore Ratujecie Razem Z Meżem 

            Niechaj Los Bedzie Wam Tylko Dobrascia Plynacy

                                Róże w ozdobnym pudełku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

11 godzin temu, Tyśka) napisał:

Prześliczna ta rudaska.

Tolu, a o Szpuleczkę nadal nikt nie pyta? :( Stale odświeżam ogloszenie, a Bakusiowa je wyróżnia z nadzieją, że ktoś kiciulę wypatrzy.

O Szpuleczkę mam zapytania, ale p. Justyna zasugerowała, żeby teraz szukać Szpulce domu w dwupaku z mamcią  Esterką. Pisałam to jakiś czas temu tutaj na zamojskim, wrzuciłam ich wspólne zdjęcia, na pewno Ci umknęły. Jeśli możesz, to zmień OLX. Spróbuję znalezć ten post i go wstawić jeszcze raz. 

6 godzin temu, Poker napisał:

cuuudna Stefanka, do schrupania

Tak, wyjątkowa koteczka - spokojna, przytulaśna, delikatna:)

Link to comment
Share on other sites

Teraz u p. Justyny jest to kocie rodzeństwo, Bajka i Benio, które tak prosiło o wpuszczenie.

Testy już zrobione, teraz szczepienie i zabiegi, ale już trzeba szukać domu lub domów.

Jakby kto chciał pomóc w ogłaszaniu, to będę bardzo wdzięczna.

To te kociaki, czarny znalazł DS w Zamościu:)

SAVE_20210106_163304.jpg

 

Bajeczka - ok. 6 mies. kuwetkuje; cichutka, spokojna, nieśmiała, ma niespotykane ubarwienie  uterka:)

IMG-20210121-WA0002.jpg

IMG-20210123-WA0005.jpg

IMG-20210125-WA0020.jpg

SAVE_20210120_130444.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2020 o 21:32, Tola napisał:

Bardzo dziękuję. A czy mogłabyś do ogłoszenia dodać zdjęcia Esterki?

Po konsultacji z DT będziemy jednak szukać wspólnego domu dla mamci i córci.

Obie koteczki bardzo się otworzyły, potrafią nawet przychodzić po mizianie,  ale początki, zwłaszcza u Esterki,  były trudne.  Adopcja w dwupaku na pewno ułatwi dziewczynom aklimatyzację i zaakceptowanie zmiany.

Esterka jest młodziutka, ma ok. 1.5 roku, Szpulka w tej chwili ma 7 mies.; obie koteczki są  zdrowe, wysterylizowane, testy ujemne.

Esterka

IMG-20201025-WA0008.jpg

IMG-20201028-WA0028.jpg

IMG-20201204-WA0016.jpg

received_682265859132115.jpg

received_1037859573307462.jpg

Tyśka, to ten post, str.1007

Link to comment
Share on other sites

Dostałam ostatnio sporo zdjęć zamojszczaków z nowych domów, większość z nich nie miała swoich wątków i była pokazywana tylko tutaj, zwłaszcza koty.

Pokażę niektóre z nich w DSach, razem pocieszmy się z ich szczęścia:)

Chałwa, która zamieszkała w Krakowie; zabraliśmy ją ze wsi Żurawnica, z jeszcze jedną dorosłą kotką i 6 kociętami, dwa  nie przeżyły. Na nowe domy czekały w lecznicy w Izbicy.

IMG-20210129-WA0004.jpg

IMG-20210129-WA0009.jpg

IMG-20210129-WA0012.jpg

IMG-20210129-WA0010.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

Fantastyczne zdjęcia z dzieciaczkami. Widać, że maluszek wie, jak należy bawić się z pieskiej. Na pewno nie włoży mu paluszka do oka, czy ucha. Fantastyczne wychowanie. Będą z nich wielkie zwierzoluby  :)

Na pewno Elu tak będzie. Dex trafił do nich jako 3 mies. szczeniak , był wspaniale prowadzony, zaliczył psie przedszkole, szkolenie. Dzieci też bardzo mądrze wychowywane, empatyczne;  córcia brała udział w akcji Daj włos  - oddała włosy na  dla dzieci po chorobach nowotworowych, dostałam nawet zdjęcia z takiego salonu.

Dex trafił tam w 2014 roku i pani Kamila regularnie cały czas podsyła zdjęcia, informacje, filmy.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tola napisał:

Na pewno Elu tak będzie. Dex trafił do nich jako 3 mies. szczeniak , był wspaniale prowadzony, zaliczył psie przedszkole, szkolenie. Dzieci też bardzo mądrze wychowywane, empatyczne;  córcia brała udział w akcji Daj włos  - oddała włosy na  dla dzieci po chorobach nowotworowych, dostałam nawet zdjęcia z takiego salonu.

Dex trafił tam w 2014 roku i pani Kamila regularnie cały czas podsyła zdjęcia, informacje, filmy.

Wspaniała adopcja  :)  Oby jak najwięcej takich ludzi chętnych do adopcji  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...