Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

[quote name='sonia71']tOLU-POCZEKAJ !!! KLIKNIJ NA OBOJĘTNIE KTÓRE ZDJĘCIE ,POWIINO SIĘ BONO POWIĘKSZYĆ A POD SPODEM JEST OPIS[/QUOTE]

Ale ja nie widzę zadnych zdjęć:oops:
Mam tylko informację, ze jesli chcę zobaczyc stronę to muszę sie zalogowac...
Nie widzę zadnego zdjęcia zamojszcxzaków:placz:

Link to comment
Share on other sites

no to się loguj -to szybciutko trwa ,ja nie podawałam pełnych danych i przeszło ,bo mój profil jest tylko dla psów-

[SIZE="2"]JUŻ WIEM CO NIE TAK Z TYMI NAPISAMI-U WAS OBOK TYLKO WIDOCZNEGO ZDJĘCIA ROBICIE POCZĄTEK OPISU KTORY W DALSZEJ CZĘŚCI WIDOCZNY JEST PO KLIKNIĘCIU A U MNIE SĄ DLA KAŻDEGO PSA WIDOCZNE PO TRZY ZDJĘCIA BEZ ŻADNEGO OPISU KTORY POKAZUJE SIĘ DOPIERO JAK SIĘ KLIKNIE NA ZDJĘCIE [/SIZE]

myslałam że muszę wszystko poprawiać ...ale wiecie co wydaje mi się że chyba lepiej jak widać więcej zdjęć a opis można przeczytać jak zdjecie kogoś zainteresuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']tak pomyslalam ...a nie ma tam specjalnego pomieszczenia gdzie mozna szczenieta przeniesc ??? moze Zunia bedzie miec na to jakis wplyw ???
Zuniu czy mozesz cos zrobic z tymi szczeniaczkami by tam nie zamarzly prosze ....[/QUOTE]
Szczeniaki są w zamkniętym budynku, mają nieduzy wybieg, moze w czasie tych mrozów jakos dadzą radę.
Mnie bardziej martwi fakt, ze maluch niedojada z racji wielkości...
Nadal nie wiem co z transportem w sobotę; jesli maluch mógłby jechac to mozna go wtedy wczesniej zabrac ze schronu.
Poszukujemy równiez transportu do Warszawy dla Neli, która prawdopodobnie w sobote opusci klinike w Lublinie. Mozna połączyc oba wyjazdy...
Nikt nie wybiera sie w tamtym kierunku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Sczeniaki wchodzą i wychodzą kiedy chcą .Mają wejscie do pomieszczenia do srodka .Mam tylko nadzieje ,ze w srodku równiez stoja budy ...
IVV ta sunia o której piszesz jest juz od bardzo dawna ,to stare złąmanie....Tak mi sie wydaje ze to ta .[/QUOTE]

To ta sama sunia, ona trafila do schronu jak funia była na wolontariacie.
To prawdopodobnie stare złamanie, ktore tak się zrosło.
Sunia nie jest w pełni sprawna i stad moz ejej strach i niepewność

Link to comment
Share on other sites

Nie ma weta, a z kierownikiem rozmawiałam dwa razy w życiu.
Spróbuję jutro zadzwonić.
Zdaje mi się, że kiedyś ( jak odbierałam Goldiego ) była mowa o tym, że pomieszczenie dla szczeniorków jest jakoś ogrzewane, ale nie wiem, czy czegoś nie przekręciłam.
To jest w tym samym budynku, co szpitalik więc może rzeczywiście jakieś ogrzewanie tam jest.

Link to comment
Share on other sites

Zuniu proszę rzuć okiem pare postów wyzej .Piszemy o suni z bardzo chorym uchem ,,,,,,Ona tez potrzebuje pomocy ,chcemy iedziec czy na pewno ja otrzymała .Bardzo cierpi .Weta nie ma wiec musi zostac przewieziona do kogos ,kto leczy w zastepstwie .Bardzo o to prosze ....Jest jej zdjecie wstawione ,Chyba zadra wstawiała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Szczeniaki są w zamkniętym budynku, mają nieduzy wybieg, moze w czasie tych mrozów jakos dadzą radę.
Mnie bardziej martwi fakt, ze maluch niedojada z racji wielkości...
Nadal nie wiem co z transportem w sobotę; jesli maluch mógłby jechac to mozna go wtedy wczesniej zabrac ze schronu.
Poszukujemy równiez transportu do Warszawy dla Neli, która prawdopodobnie w sobote opusci klinike w Lublinie. Mozna połączyc oba wyjazdy...
Nikt nie wybiera sie w tamtym kierunku?[/QUOTE]

Tolu pisz do MaDi ,organizuje za kilka dni transport do W-Wy
tu watek
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197218-ŁYSY-ZŁAMANA-łapa-porzucony-na-ulicy-sznaucer-olbrzym-MEGA-PILNE!-POMOCY!-ok-Lublina/page21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...