Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Byliśmy w odwiedzinach u niewidomego Toto,  ma już zdjęte szwy, nabiera sił. Niestety znowu trzeba szukać mu miejsca, bo obecny tymczas jest tylko do końca stycznia. Pani Joanna od razu mówiła, że to będzie tylko opieka pooperacyjna, gdzieś tam jednak miałam nadzieję, że jednak na dłużej.  Martwię się, bo o miejsce dla psa niedowidzącego lub niewidomego ciężko o jakikolwiek Dt, tym bardziej, że może to być opieka dożywotnia, natomiast umieszczenie Toto w hoteliku uniemożliwi nam pomoc wielu innym zwierzakom, bo trzeba będzie rezerwować środki. Mamy czas do końca stycznia, na razie wciąż szukam. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2023 o 11:31, Murka napisał:

Nowe fotki kotków, tylko jedno sensowne zdjęcie udało mi się zrobić jak są razem, rozbrykane są strasznie i nie chciały współpracować. 

czarnee.jpg

 

Zdjęcia piękne, bardzo udane na tym kocyku od pańci Czetki, on jakby stworzony na tło dla czarnych zwierzaków. Jutro postaram się zrobić zupełnie nowe ogłoszenie na Warszawę, mam jeszcze zaległe do zrobienia dla Kefira, ale wciąż odkładam wiele spraw, może nawet zaniedbuję. Moja Luizka gaśnie, odchodzi, tak trudno na to patrzeć,  bezsilność boli, odbiera siły.  😓 

Link to comment
Share on other sites

Jako jedna z odpowiedzi na ogłoszenie kotków, dostałam takie ostrzeżenie:
Dzień dobry, proszę uważać na człowieka o nicku michu92. Potrzebuje on kota na PREZENT, żeby był bezobsługowy i grzeczny.

I 3 zapytania czy ogłoszenie jest aktualne. odpisałam:
Witam Ogłoszenie jest aktualne, z tym, że są już tylko 2 kotki. Jeśli jest Pan zainteresowany adopcją któregoś z kotków, proszę zadzwonić na podany w ogłoszeniu numer telefonu.


Zmieniłam 3 zdjęcia na te najnowsze i tytuł na: Dwa 3-miesięczne, śliczne kociaczki szukają kochających Opiekunów

Ogłoszenie jest wyróżnione do 20.01.

EDIT

W treści ogłoszenia jest napisane: Neska, Micia i Mruczek ...  którego kociaka już nie ma?

Link to comment
Share on other sites

Toto w domu i po usunięciu przepukliny odmlodniał i wygląda świetnie. Nie wygląda na tyle, ile dal mu lekarz po stanie brzydkich zębów. Nasze czarne staruszki Krecik i Jimmi sa bardzo siwiejące, głównie na głowie. Za to zęby maja idealne, a Jimmi mimo ponad 16 lat ma ich cały komplet bez śladu kamienia.

Może Toto nie jest taki stary, tylko byl chory i zaniedbany? 

Nie macie np w Lublinie okulisty? Gdyby określił stan jego oczu i przyczynę, to rzeczywiście łatwiej byłoby szukać mu normalnie domu, bo jest malutki. Może coś widzi, jak mówiłaś, a to zwiększa szansę na adopcję. No i chore zęby bardzo obciążają serce, stąd  mógł tez mieć z tym problem. Przed ogłaszaniem do DS musiałby mieć jeszcze zbadane wlasnie serduszko. Kardiolog i leki kardiologiczne sa dość drogie. Warto więc wiedzieć, na czym się stoi i czy wymaga stałego podawania leków. Jesli nie, to droga do adopcji otwarta.

Nawet na moją Amely byla chętna Pani do adopcji, jednak gdyby była normalnym psem. Czyli stary, czarny maly psiak tez ma szanse na fajny dom.

Link to comment
Share on other sites

Niezależnie od szukania domu trzeba też zacząć zbierać deklaracje dla pieska.

Szansa na znalezienie domu przed końcem stycznia jest niewielka. A przecież psiaka trzeba gdzieś

umieścić. Ja na razie deklaruję 50 zł jednorazowo.

Dzisiaj w Dzień dobry TVN były pokazane czarne koty . Materia trwał koło minuty.

Sam program bez sensu ale ogłoszenie o kociakach Ciastku i Pralince jest umieszczone na stronie

Czarny kot do adopcji - Dzień Dobry TVN

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2023 o 10:42, Jo37 napisał:

Niezależnie od szukania domu trzeba też zacząć zbierać deklaracje dla pieska.

Szansa na znalezienie domu przed końcem stycznia jest niewielka. A przecież psiaka trzeba gdzieś

umieścić. Ja na razie deklaruję 50 zł jednorazowo.

Tez tak myślę i wczoraj mówiłam Toli. Tola jest teraz przygnębiona stanem swojej koteczki i stąd chyba ten brak wiary w powodzenie w sprawie Toto. Nawet gdyby znalazl się DT, to byłoby na jedzenie. Na leczenie chyba lepiej zrobić zbiórkę, bo są do sprawdzenia oczy i serce. Bez tego nie wiadomo co mówić, gdyby byl ktoś nim zainteresowany. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...