Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 23.12.2022 o 09:36, Tyśka) napisał:

Może Moli@?

A może zapytać Fundację Fundusz Migotkowy. Zajmują się małymi, czarnymi starszymi psiaczkami... wspaniali Ludzie. Może akurat mieliby miejsce...

Piesek jest też niewidomy, był skrajne wychudzony, musiał długo się biedak błąkać, chociaż dla takiego malucha to w parę dni wystarczy w zimnie i bez jedzenia, żeby tak wyglądał.  Nie mamy gdzie go dac zaraz po operacji i potem po wyleczeniu, przydałby się jakiś DT, teraz jest w piwnicy u tego pana, który go znalazł. 😓

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 09:53, Poker napisał:

HURAAAAAAAAAA, koleżanka Bożena zgodziła się przyjąć  małą rudaskę do BDT !!!!

Będzie do załatwienia transport , jeżeli Aska7 weźmie ją 30 do Anecik,a stamtąd dowiezie ją pan Arek, jeżeli się się zgodzi.

😁🥰Wspaniała wiadomość, wspaniała koleżanka👍♥️ popłakałam się z radości. Oby udało się załatwić bez problemu wszystkie sprawy dotyczące wyjazdu.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim, którzy tutaj zaglądają wraz ze swoim wnusiem życzę najpiękniejszych Świąt spędzonych z bliskimi ludźmi i zwierzakami. Nam wszystkim życzę udanych adopcji, wspaniałych, pełnych miłości  domów dla  naszych podopiecznych. I aby było coraz mniej cierpiących zwierząt. 🎄🎁❄️☃️

IMG-20221205-WA0013.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 09:53, Poker napisał:

HURAAAAAAAAAA, koleżanka Bożena zgodziła się przyjąć  małą rudaskę do BDT !!!!

Będzie do załatwienia transport , jeżeli Aska7 weźmie ją 30 do Anecik,a stamtąd dowiezie ją pan Arek, jeżeli się się zgodzi.

Och jak dobrze ♥️ Jaka ulga....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 10:50, Isiak napisał:

Takim spędzającym sen z powiek jest dla mnie jeszcze ten chudzielec w typie belga. Może Sowa ma miłośników rasy wśród swoich znajomych? Albo jakiś pomysł, gdzie belga zgłosić.

 https://www.facebook.com/ohbelgon

 

można tu próbować tak jak Tysia pisała ale może @Sowa kogos zna z kręgu łatwiej prosić jak się kogos w danej fundacji zna niż tak "z ulicy"

Link to comment
Share on other sites

Ta upiornie chuda ruda suczka z zaczernieniami sierści na łapkach wygląda jak najczystszy malinois, czyli jeden z belgów, pewnie z lewej hodowli - są takie blisko Zamościa i Lublina. Od lutego szukam miejsca na maliniaki z krakowskiego azylu - razem było ich 3 w tym roku, miejsce znalazło się dla jednego.

Malinois są modne nadal, ludzie wierzą, że to, co widzą na filmach, to każdy belg zrobi sam z siebie.A potem okazuje się, ze malinois też może być miękki i niekoniecznie wystartuje na pluton czołgów. Ale na pewno będzie impulsywny i nie pozwoli niczego na siłę wydzierać sobie z pyska, chociaż odda bez problemu, byle nie na siłę - to i traci dom.

Zawiadomcie Belgon - ja już pytałam kogoś, kto kiedyś chciał malinę, ale już nie chce. Mogę tylko pytać nadal  i obiecać darmową pomoc w szkoleniu w Krakowie i  ulgową w Tarnowskich Górach. Może jeszcze gdzieś na wybłagam zniżkowe szkolenie.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 08:59, Tianku napisał:

Pisałam do Pani Mai z Fundacji Północniaki ale nie mają miejsc w DT w w hoteliku same staruszki 😞 nie mają jak pomóc temu haszczakowi :((

 

Rudego pólnocniaka przejmuje fundacja Skrzydlaty pies i malamuty w potrzebie. Rozmawialam z Martyną P.  Najprawdopodobniej po świętach pojedzie do DT. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 09:53, Poker napisał:

HURAAAAAAAAAA, koleżanka Bożena zgodziła się przyjąć  małą rudaskę do BDT !!!!

Będzie do załatwienia transport , jeżeli Aska7 weźmie ją 30 do Anecik,a stamtąd dowiezie ją pan Arek, jeżeli się się zgodzi.

Wyjście najlepsze z najlepszych  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 18:42, Aska7 napisał:

To gdzie ja jadę i z kim ???

Tola wie. Ja wiem od niej, że 30 stycznia do Anecik. Chyba wieziesz 2 szczeniaki, Kirę, moją kudłatą i jak zmieścisz to  moją rudą, małą  o co bardzo proszę i nie wiem kogo jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 19:42, Poker napisał:

Tola wie. Ja wiem od niej, że 30 stycznia do Anecik. Chyba wieziesz 2 szczeniaki, Kirę, moją kudłatą i jak zmieścisz to  moją rudą, małą  o co bardzo proszę i nie wiem kogo jeszcze.

Naszą Maszę, od niej się zaczęło. To spora, kilkuletnia sunia 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 19:42, Poker napisał:

Tola wie. Ja wiem od niej, że 30 stycznia do Anecik. Chyba wieziesz 2 szczeniaki, Kirę, moją kudłatą i jak zmieścisz to  moją rudą, małą  o co bardzo proszę i nie wiem kogo jeszcze.

Do Anecik jedzie Masza. Kira juz tam jest. Do Szajki Szarego Wilka jedzie Azja, sunia w typie husky. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...