Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

I jeszcze kolejna  informacja - Krzywuś z zamojskiego schroniska, którego zabrała Ewa Wiśniewska, zamieszkał w  Szwajcarii:). Przed wyjazdem miał wyczyszczone wszystkie ząbki:)

Krzywuś jeszcze w schronisku

IMGP1812.JPG

W nowynm domciu

IMG-20210306-WA0000.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

I jeszcze kolejna  informacja - Krzywuś z zamojskiego schroniska, którego zabrała Ewa Wiśniewska, zamieszkał w  Szwajcarii:). Przed wyjazdem miał wyczyszczone wszystkie ząbki:)

Krzywuś jeszcze w schronisku

IMGP1812.JPG

W nowynm domciu

IMG-20210306-WA0000.jpg

Rozmawiałam przed chwilką z Ewą - okazało się, że Krzywuś po przyjezdzie z zamojskiego schroniska miał nie tylko czyszczone ząbki, ale i wykonane  echo serca, bo serduszko ma chore. Do końca życia będzie przyjmował leki.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

 I kolejna szczęściara, która wyjechała dzisiaj do Warszawy  - suczka, w schronisku od 2017 roku.

Miała jechać jedna z tych 3, które pokazywałam wcześniej, dzisiaj znalazłam je w boksach, ale ostatecznie wybrałyśmy z Pati C tą starszą dziewczynkę.

 Oba psy już na miejscu:)

SAVE_20210306_191940.jpg

SAVE_20210306_191946.jpg

IMG_20210306_120939.jpg

IMG_20210306_121120.jpg

Cudna sunieczka, jak dobrze, że już poza schroniskiem.

A Krzywuś w nowym domu REWELACJA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

Cudna sunieczka, jak dobrze, że już poza schroniskiem.

A Krzywuś w nowym domu REWELACJA

Tak,  ja też bardzo się cieszę, On ma 10 lat,chore serce -  nie miał szans w zamojskim schronisku.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Tak,  ja też bardzo się cieszę, On ma 10 lat,chore serce -  nie miał szans w zamojskim schronisku.

Niestety, jak większość z tych biedaków.

Moje skarby mają około 9 lat i zachowują się chwilami, jak szczeniaki, a dla niektórych 5letnie, to już staruszki...

 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Gabi79 napisał:

Cudna sunieczka, jak dobrze, że już poza schroniskiem.

A Krzywuś w nowym domu REWELACJA

Bardzo się cieszę z adopcji Krzywusia, przesłodki jest! Podobny z buźki do Jaśminka, tylko tamten duży :) ale "chomiczkowe" policzki obaj mają :) Szczęścia, piesku !!!!

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tola napisał:

Tak,  ja też bardzo się cieszę, On ma 10 lat,chore serce -  nie miał szans w zamojskim schronisku.

 

4 godziny temu, mari23 napisał:

Bardzo się cieszę z adopcji Krzywusia, przesłodki jest! Podobny z buźki do Jaśminka, tylko tamten duży :) ale "chomiczkowe" policzki obaj mają :) Szczęścia, piesku !!!!

                         Me to you trzymający mnóstwo czerwonych serc - Gify i obrazki na  GifyAgusi.pl

Link to comment
Share on other sites

Sunia, która wczoraj wyjechała ze schroniska dostała na imię Fiszka.

Agnieszka jest nią zachwycona - weszła jak do siebie, rozdaje buziaki, aportuje, podaje łapkę, a na koniec daje brzuś do głaskania:) No i od razu znalazła wspólny język z pieskiem, który jest już jakiś czas na tymczasie. W schronisku spędziła  4 lata.

Zobaczcie sami, jakie to cudo - jedna noc w DT , a tyle radości, taka  zmiana:)

FB_IMG_1615127959464.jpg

FB_IMG_1615127963737.jpg

FB_IMG_1615127967383.jpg

FB_IMG_1615127971045.jpg

FB_IMG_1615127977044.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, elik napisał:

Martusiu same wspaniałe wiadomości  :) Oby tak dalej  :)

 

22 godziny temu, Nadziejka napisał:

Matuniu losie moj ale cudnie Toluniu 

ale cudnie nowe zycie serdunkom iskiereczkom

 

22 godziny temu, Gabi79 napisał:

Cudna sunieczka, jak dobrze, że już poza schroniskiem.

A Krzywuś w nowym domu REWELACJA

 

4 godziny temu, mari23 napisał:

Bardzo się cieszę z adopcji Krzywusia, przesłodki jest! Podobny z buźki do Jaśminka, tylko tamten duży :) ale "chomiczkowe" policzki obaj mają :) Szczęścia, piesku !!!!

 

1 godzinę temu, b-b napisał:

Każdy wyjazd ze schroniska cieszy.

To jakiś zaczarowany czas - tyle psów wyjechało z zamojskiego  schroniska, a już szykuje się kolejny taki wyjazd!!!

Ja wiem, że nam wszystkim bardzo pomaga siła, która tutaj jest i ta nasza wiara, ze RAZEM można dokonywać niemożliwego.

We wtorek znowu jadę do schroniska, kolejne 3 psy wyjadą już niedługo!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Gabi79 napisał:

Przecudna sunieczka, umaszczeniem przypomina "moją" Tigrunię.

Mam nadzieję, że znajdzie najlepszy DS

Ona była Gabrysiu w  boksie na końcu schroniska, to już prawie koniec świata, mało kto tam zagląda. To PatiC ją wypatrzyła.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Tola napisał:

Sunia, która wczoraj wyjechała ze schroniska dostała na imię Fiszka.

Agnieszka jest nią zachwycona - weszła jak do siebie, rozdaje buziaki, aportuje, podaje łapkę, a na koniec daje brzuś do głaskania:) No i od razu znalazła wspólny język z pieskiem, który jest już jakiś czas na tymczasie. W schronisku spędziła  4 lata.

Zobaczcie sami, jakie to cudo - jedna noc w DT , a tyle radości, taka  zmiana:)

FB_IMG_1615127959464.jpg

FB_IMG_1615127963737.jpg

FB_IMG_1615127967383.jpg

FB_IMG_1615127971045.jpg

FB_IMG_1615127977044.jpg

                 Rozliczony dla Niusi 88 zl z gr! ! 126 zl z gr !a dla Balbinki 38 zl. Niusi  i Misiowi Sercem Calem Nadziejkowo ..Bezunia umarla odeszla ..przez potwora  czleka ... Zapraszam do 6 marca godz 24.00 - Zakończone - Dogomania

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Poker napisał:

Dobry czas nastał dla Zamojszczaków. Ale to  głównie zasługa Toli i Alaskan.  Bez ich  informacji psy nadal  siedziałyby niewidzialne dla ludzi.

To prawda - dzięki Toli i Alaskan możemy pomagać tym, których pewnie byśmy nigdy nie zobaczyły. Robią zdjęcia, rezerwują psiaki, pomagają w odbiorze, a do tego.... muszą patrzeć na te, którym się nie udało..... nie jest im łatwo... <3

2 godziny temu, b-b napisał:

Jak niewiele większości z tych psiaków potrzeba aby pokazać jakie faktycznie są śliczne i mądre.

Szkoda tylko ,że moce przerobowe wciąż za małe....

No właśnie, moce przerobowe wciąż za małe, ogrom psich dramatów przytłacza :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...