Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

23 minuty temu, Tola napisał:

Czy Wam też tak pędzi czas? Im jestem starsza, tym wydaje się, że szybciej...

Niedawno pisałam tutaj o mojej Zulci, a  mamy kolejny rok!

Dzisiaj mija 14 lat, odkąd zabraliśmy Zulkę ze schroniska, wg książeczki nasza babinka zaczęła 19 rok życia...

IMGP2695.JPG

IMGP2694.JPG

Śliczna Zuleńka   1123187744_serce8.gif.19ed684915fe4e79560587d5fde20ed5.gif   Bardzo mnie wzruszają takie starowinki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2021 o 21:24, Nadziejka napisał:
 ojej ojej bieduni  Toluniu moze sie uda wyleczyc kocinka
Jak dobrze ze Jestescie Tolu
ten kotunio leczony czy jest poprawa ?
 

Tak, z kociakiem lepiej, około 10 marca będzie już go można szykować do Dt do p. Justyny. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2021 o 21:27, Tola napisał:

IMGP2695.JPG

Jak zobaczyłam to zdjęcie zaniemówiłam- Twoja Zulka to kopia mojego Dżekusia :-)) Umaszczenie, siwa mordka i brewki, biały śliniaczek, stojące uszka.... no mój Dżekunio. Nie wiem jakiej Zulka jest budowy - mój to paróweczka na krzywawych łapkach. Jeszcze nie spotkałam psa aż tak podobnego do mojego.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

Wszystkiego najlepszego dla Zulki. 14 lat razem! Szmat czasu :) 

Zulcia dziękuje:)

15 minut temu, limonka80 napisał:

Jak zobaczyłam to zdjęcie zaniemówiłam- Twoja Zulka to kopia mojego Dżekusia :-)) Umaszczenie, siwa mordka i brewki, biały śliniaczek, stojące uszka.... no mój Dżekunio. Nie wiem jakiej Zulka jest budowy - mój to paróweczka na krzywawych łapkach. Jeszcze nie spotkałam psa aż tak podobnego do mojego.

Zulcia jest wielkości kota, to ulubiony typ mojego TZa;). Jak w schronisku zobaczy czarne malenstwo z białymi dodatkami to wiadomo, ze się zatrzyma.

IMGP2657.JPG

Link to comment
Share on other sites

Zulcia jest prawie tak piękna jak mój Dżeki :-)) naprawdę niespotykane podobieństwo. Mój to chłopak, więc jest trochę mocniej zbudowany, i Twoja dziewczynka ma śliczne proste łapki - mój uroczy krzywołapek, ale poza tym bliźniaki :-)  Myślę że tato Zulki zabłądził w młodości na Śląsk....    

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Twoja Zulka podobna do mojej Zulki... Dziś mi się śniły, i Zulka, i Nutka - bardzo mi ich brakuje... Nutka we śnie była taka jak kiedyś, szczekająca, bystra, przytulałam ją do siebie, jak kiedyś :( Myślę, że jakby była taka starsza psinka wielkości kota, taka Nusiowato-ratlerkowata to bym przygarnęła - na kolana, na ręce, pod kołdrę...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, malagos napisał:

Twoja Zulka podobna do mojej Zulki... Dziś mi się śniły, i Zulka, i Nutka - bardzo mi ich brakuje... Nutka we śnie była taka jak kiedyś, szczekająca, bystra, przytulałam ją do siebie, jak kiedyś :( Myślę, że jakby była taka starsza psinka wielkości kota, taka Nusiowato-ratlerkowata to bym przygarnęła - na kolana, na ręce, pod kołdrę...

Tak, one podobne, pamiętam jak Twoja Zulcia  była znaleziona w tym kościele, sledzłam jej wątek...

Masz  kogo przytulać i to w nadmiarze, ale na ręce to nie weźmiesz faktycznie;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wreszcie  - Szpulka i Esterka mają swój dom, wczoraj zamieszkały w Katowicach. Domek przygotował się wspaniale, już wiem, na kogo dziewczyny czekały tyle miesięcy;).

Tyśka - jeszcze raz dziękuję za ogłoszenie.

Tak się domek przygotował

received_2504173613222650.jpeg

 

received_432592891526600.jpeg

Pierwsze minuty w nowym domu

received_417752972655082.jpg

received_426874385062107.jpg

received_482400333098350.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, limonka80 napisał:

Zulcia jest prawie tak piękna jak mój Dżeki :-)) naprawdę niespotykane podobieństwo. Mój to chłopak, więc jest trochę mocniej zbudowany, i Twoja dziewczynka ma śliczne proste łapki - mój uroczy krzywołapek, ale poza tym bliźniaki :-)  Myślę że tato Zulki zabłądził w młodości na Śląsk....    

 

10 godzin temu, b-b napisał:

Zdrówka dla maleńkiej :))

 

14 godzin temu, Tyśka) napisał:

Wszystkiego najlepszego dla Zulki. 14 lat razem! Szmat czasu :) 

 

Dnia 20.02.2021 o 21:52, elik napisał:

Śliczna Zuleńka   1123187744_serce8.gif.19ed684915fe4e79560587d5fde20ed5.gif   Bardzo mnie wzruszają takie starowinki.

Dziękujemy pięknieserce-ruchomy-obrazek-0880.gif

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Tola napisał:

Wreszcie  - Szpulka i Esterka mają swój dom, wczoraj zamieszkały w Katowicach. Domek przygotował się wspaniale, już wiem, na kogo dziewczyny czekały tyle miesięcy;).

Tyśka - jeszcze raz dziękuję za ogłoszenie.

Tak się domek przygotował

 

 

received_432592891526600.jpeg

Pierwsze minuty w nowym domu

received_417752972655082.jpg

received_426874385062107.jpg

received_482400333098350.jpg

Ale dziewczyny mają full wypas  :)   Nawet każda ma swoją chałupę  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Wreszcie  - Szpulka i Esterka mają swój dom, wczoraj zamieszkały w Katowicach. Domek przygotował się wspaniale, już wiem, na kogo dziewczyny czekały tyle miesięcy;).

Tyśka - jeszcze raz dziękuję za ogłoszenie.

Tak się domek przygotował

received_2504173613222650.jpeg

 

received_432592891526600.jpeg

Pierwsze minuty w nowym domu

received_417752972655082.jpg

received_426874385062107.jpg

received_482400333098350.jpg

                                                Walentynkowe serca z wyznaniem miłosnym i kokardki

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, limonka80 napisał:

Zulcia jest prawie tak piękna jak mój Dżeki :-)) naprawdę niespotykane podobieństwo. Mój to chłopak, więc jest trochę mocniej zbudowany, i Twoja dziewczynka ma śliczne proste łapki - mój uroczy krzywołapek, ale poza tym bliźniaki :-)  Myślę że tato Zulki zabłądził w młodości na Śląsk....    

Pokaż tego Twojego chłopaka, jestem bardzo ciekawa :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, limonka80 napisał:

Wysłałam od razu wczoraj wieczorem - numer się zgadza. A w ogóle sms nie dotarł, czy tylko zdjęcia nie przeszły ? 

Wszystko dotarło, tylko ja wczoraj miałam sporo smsów no i przeoczyłam.

Napiszę tak - patrzę na Dżekusia i widzę Zulkę - niesamowite podobieństwo! Pokazałam zdjęcia TZowi, a on pyta, gdzie te zdjęcia Zulki robione;)

No popatrzcie sami:

SAVE_20210223_162952.jpg

SAVE_20210223_162957.jpg

SAVE_20210223_163002.jpg

SAVE_20210223_163007.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mój gwiazdor zadebiutował na dogomanii :-))

Bardzo dziękuję za wstawienie zdjęć. Zulka i Dżeki są bardzo podobni, Zulka ma szczuplejszy pyszczek ale mój mąż patrząc na jej zdjęcia też w pierwszej chwili myslał że to nasz Dżek. Zorientował się dopiero po chwili po sweterku Zulki :-) 

Dżeki to staruszek (ma 15 lat) ale mimo chorób jeszcze całkiem żwawy i radosny.  Mam nadzieję że obydwa psiaki mają jeszcze sporo dobrych lat przed sobą :-))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...