Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

To ja tu trochę zmienię temat i przekażę dobre wieści (po tylu latach) ze schroniska w Kielcach.

Z dniem dzisiejszym schronisko zostało przyznane 4rem miejscowym organizacjom prozwierzęcym :)

[url]http://www.tvn24.pl/fakty.html[/url] 19:30
Hura !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Odwiedzam zamojszczaki :)

..... wszędzie niestety słabo z adopcjami :/
biedna Patysia, skoro gładkowłosa. U nas od środy zapowiadali śnieg, zima za progiem :([/QUOTE]

u nas też będzie śnieg :( Patyśka niestety musi zaczekać ale ja wierzę że jej los jest taki że doczeka ciepełka w Dt.lub hoteliku

Link to comment
Share on other sites

Ewanko -pisałam że migała mi tylko w schronie bo siorki były bardzo absorujące i nie było jak robić czegoś innego ,ale Tola pisala że wstawi jakieś zajawki bo gdzieś ją miała na fotkach ale ja przeglądałam te w wątku i nie znalazlam jej
a z Patyśką to pewnie jest tak jak z siorkami -jest jeszcze szczeniaczkiem ale pewnie z racji czasu na ogólnym boksie ,ważne że biegała tylko ta jej patyczkowatość :(

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę, czy któraś z miejscowych, zamojskich ciotek jest w stanie sprawdzić, czy mały Dexter faktycznie został zaszczepiony na wirusówki? To znaczy, czy ma wpis w książeczce! Bo mam nadzieję, że to jest miarodajne! Mógłby za tydzień jechać do hotelu w Brzyściu, ale tylko pod warunkiem, że przynajmniej dwa tygodnie minęły od szczepienia!!! Proszę o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Przeszukałam zdjęcia i nie mam tej chudzinki, ale widziałam sunię i jak tylko będę w schronie porobię zdjęcia.
W boksach ogólnych jest jeszcze ta chudzinka
[IMG]http://img833.imageshack.us/img833/7137/szkielecik.jpg[/IMG]

[quote name='agusiazet']Mam prośbę, czy któraś z miejscowych, zamojskich ciotek jest w stanie sprawdzić, czy mały Dexter faktycznie został zaszczepiony na wirusówki? To znaczy, czy ma wpis w książeczce! Bo mam nadzieję, że to jest miarodajne! Mógłby za tydzień jechać do hotelu w Brzyściu, ale tylko pod warunkiem, że przynajmniej dwa tygodnie minęły od szczepienia!!! Proszę o pomoc![/QUOTE]

Myslę, ze trzeba przede wszystkim zapytac weta, bo jak pies jest w w oddzielnym boksie jako ten "zamówiony" to będzie trudno wytłumaczyc pracownikom, o którego chodzi..
Jak Dexter jest ponownie w bokach ogólnych to oczywiscie zapytam, ale ja będę dopiero pod koniec tyg...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaRa']Jestem pelna uznania i szacunku dla postawy Kierownictwa schroniska. Oby kazdym zarządzali tacy Ludzie :)[/QUOTE]
Jak masz taką wielką potrzebę podziwiania to zadzwon tam i podziwiaj nadal.
Ale prosze Cię - ze względu na pamięć dla tych wszystkich psów, które cierpiały, głodowały i dla tych, które nie doczekały tej chwili Twojego zachwytu - na tym wątku zamilcz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żunia']Został zaszczepiony w 100%.
Książeczka uzupełniona.
Wisisz mi ( wetowi ) 40 zł.[/QUOTE]

[B]Bardzo proszę podaj mi na PW numer konta, natychmiast zwrócę wyłożoną sumę!!! [/B]Czy Dexter zostanie wydany osobie, która się po niego zgłosi? Joodith mogłaby go wybrać na siebie, ale w czwartek, a transport jest dopiero w sobotę od Murki, czy ktoś mógłby go przetrzymać do momentu odwiezienia do Murki? Ta ostatnia odtransportowałaby Dekstera do Mielca, a tam to już go odbiorę ja czy Aśka z hoteliku!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaRa']Jestem pelna uznania i szacunku dla postawy Kierownictwa schroniska. Oby kazdym zarzadzali tacy Ludzie :)[/QUOTE]

Jezu o czym ty kobieto piszesz
Jeszce 1,5 roku temu wynosiłam zdychającego psa z boksu na rekach ,zagłodzona sunie na boksach ogólnych i zabierałam suke z cieczką od psów ,które sie po niej tłukły .Psa ,któremu gnił pysk na oczach wszystkich ( po naszej interwencji został zaraz uśpiony ) .Podac Ci linki ,zdjęcia ?Mało Ci moge napisac więcej i potwierdza Ci inni jeśli nie wierzysz .....
To ,ze teraz jest lepiej to chwała Panu ale ja nie zapomne nigdy tego co było .
Dobrze ,ze zamojski schron przechodzi zmiany na lepsze i oby poszło to jeszcze dalej i było ciagle coraz lepiej .
Szkoda ze. wolontariatu nie ma ....

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, nie reagujcie na zaczepki pseudomilosnikow zwierzat. AnkaRa ewidentnie przyszla namacic. Niech sobie uwaza co chce, niech sobie tkwi w swoim uczuciu milosci do zabojcy psow; niektorzy ludzie po prostu nie potrafia pewnych rzeczy pojac. Tak jak chlopu na wsi nie wytlumaczysz ze pies nie powinien byc wiazany na 15 cm lancuchu, tak niektorym nie wytlumaczysz innych faktow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']dziewczyny, nie reagujcie na zaczepki pseudomilosnikow zwierzat. AnkaRa ewidentnie przyszla namacic. Niech sobie uwaza co chce, niech sobie tkwi w swoim uczuciu milosci do zabojcy psow; niektorzy ludzie po prostu nie potrafia pewnych rzeczy pojac. Tak jak chlopu na wsi nie wytlumaczysz ze pies nie powinien byc wiazany na 15 cm lancuchu, tak niektorym nie wytlumaczysz innych faktow.[/QUOTE]
Chyba masz racje ,ale czytasz i aż Cię ponosi .
Nigdy nie zapomnę psa ,którego gieło sztywniał w boksie psy po nim skakały a pracownik mówił ,ze nic mu nie jest .Dzieki temu ,ze go zabrałam i wet go uratował pies zyje .Ale było cięzko .Dobra koniec bo to nic nie da .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Jezu o czym ty kobieto piszesz
Jeszce 1,5 roku temu wynosiłam zdychającego psa z boksu na rekach ,zagłodzona sunie na boksach ogólnych i zabierałam suke z cieczką od psów ,które sie po niej tłukły .Psa ,któremu gnił pysk na oczach wszystkich ( po naszej interwencji został zaraz uśpiony ) .Podac Ci linki ,zdjęcia ?Mało Ci moge napisac więcej i potwierdza Ci inni jeśli nie wierzysz .....
To ,ze teraz jest lepiej to chwała Panu ale ja nie zapomne nigdy tego co było .
Dobrze ,ze zamojski schron przechodzi zmiany na lepsze i oby poszło to jeszcze dalej i było ciagle coraz lepiej .
Szkoda ze. wolontariatu nie ma ....[/QUOTE]
Zadna z nas nie zapomni.
Nie zapomną tez osoby z dogomanii, które ratowały i zabierały zamojskie psy do siebie.
Kazda z nas ma w pamięci oczy tych psów.
Mamy tez zdjęcia, wątki.
Mozemy zacząc od nowa przypominac.
I dlatego po raz kolejny proszę o uszanowanie pamięci tych psów i pamięci ludzi, którzy to widzieli.
A jak ktos ma taką wielką ochotę dziękowania za normalność, to nie na tym wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Przesadziłaś.... Znasz Ankarę? Możesz Jej co najwyżej buty czyścić jeśli chodzi o pomoc psiakom. To podłe co robisz ....[/QUOTE]
A to co Ankara robi na tym wątku to jak nazwac?
Nie rozumiecie, jak sie po raz kolejny prosi, aby uszanowac pamięć o tym, co się działo jeszcze tak niedawno?
Jak nadal macie tak wielką ochotę dziękowania, to dzwońcie do schroniska i dziękujecie, bo tutaj wladz schroniska nie ma[B], to nie ten wątek.[/B]
Teraz bedziemy się licytowac która więcej zrobiła dla psów?
A skad wiesz, ile zrobili Rodzice Maciusia?
Przesadziłaś.

Link to comment
Share on other sites

A nie przyszło Wam do głowy, że Ankara nie zna dawnych czasów w zamojskim schronisku?
Jest szefową organizacji Szansa-na pomoc goldenom. W naszej organizacji działa też Żunia. Prowadzimy właśnie weryfikację kandydatów na DS dla Goldiego z zamojskiego schroniska. Żunia opisała, ze spotkała się z pomocą i zrozumieniem władz schroniska. Ankara weszła na wątek, aby podziekować.
To straszne, że uprawiacie gdzie się da, teorię spiskową i atakujecie Bogu ducha winnych ludzi.... Opamiętajcie się odrobinę. Nikt Wam nie każe zapominać, że kiedyś było źle w schronisku.... I zamiast się cieszyć z poprawy... Wy z niewiadomych powodów ciągle do tego wracacie. Nikt Was nie obraża. Więc dlaczego Wy to robicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...