Jump to content
Dogomania
Tola

POTRZEBNY TRANSPORT DO KRAKOWA I WARSZAWY! Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Recommended Posts

2 godziny temu, Havanka napisał:

Są wyjątkowo piękne ! Aż miło na nie patrzeć...

14 minut temu, Nesiowata napisał:

Czyżby dogadały się?

I wyjątkowo do siebie pasują, prawda;)

Cały czas podpowiadam Alaskan, że szkoda wydawać Lucjana do kolejnej rodziny;)

55 minut temu, Nesiowata napisał:

Czyżby dogadały się?

Koty chodzą swobodnie po domu, nie są izolowane już od kilku dni. Maurycy w porządku, Lucek warczy i zwiewa od Maurycka. Koty nie atakują się, nie rzucają na siebie z pazurami. Lucek jak chce zostać, to ma przestać warczeć na Maurycka, tak mu powiedziałam...zobaczymy co z tego pojął...Na razie to kot mojego TZ

Lucek gitarzysta

20190522_191241.jpg

9 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu, nie kuś!! wiesz, że wybrzydzam i odrzucam kolejne domki, bo z jakiegoś powodu mi nie odpowiadają...hmmmm.ciekawe  jakiego??

Jak zaczniesz się denerwować, że obcy ludzie dzwonią do Ciebie i chcą Ci zabrać Twojego kota, to będzie znaczyło, że Lucek już ma dom i nie musi dalej go szukać :D. U nas, tak było z Lerką ;) 

Nic nie chciałam pisać, ale tak pomyślałam, że Lucek pasuje do Maurycego i odwrotnie. Jak się nie biją to już sukces.

U mnie rok minął i koty jak się mijają to syczą na siebie, na szczęście się nie biją.

5 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Decyzją mojego TZ Lucjan zostaje w rodzinie!! A tak zareagował Lucuś, jak sie dowiedział.. 

20190523_230531.jpg

20190523_230401.jpg

Brawo Alaskan, brawo TZ Alaskannastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0234

Marzyłam o takim zakończeniu tej historii no i stało się - Lucek już nigdy nie będzie sam:)

Bardzo dziękuję kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0058

Byłyśmy dzisiaj króciutko w schronisku, chciałyśmy zobaczyć tego pieska z kikutem tylnej łapki, o którym pisała Murka.

Niestety, nie udało nam się uchwycić tej łapki na zdjęciu.

Piesek jest chyba młody, przyjazny.

IMGP8766.JPG

Tutaj widać trochę jak to wygląda

IMGP8767.JPG

Staruszek,  w boksie razem z tym niewidomym maluchem; był tutaj tez Jogi, którego do Murki zabrała Olena

IMGP8772.JPG

Piesek, o którego pytała Murka; wciąż w towarzystwie tego pręgowanego,  cały czas trzymają się razem -  razem wychodzą z budynku, razem są na wybiegu, razem wchodzą do środka.

Towarzysze niedoli, łatwiej im razem:(

IMGP8790.JPG

IMGP8791.JPG

Czarek, który jedzie do mari23

IMGP8793.JPG

IMGP8794.JPG

Zniknął mi post...

Pisałam o znalezionym dzisiaj psiaku - Lolek pojechał parę dni temu do DS do Warszawy, a już jest kolejna bieda:(

Psiak jest jakiś taki zmęczony, brudny, zwymiotował; oby to nie była babeszjoza:(

SAVE_20190524_211519.jpg

SAVE_20190524_211539.jpg

IMGP8766.JPG

Cudny ten psiaczek:)

IMGP8791.JPG

Faktycznie trzymają się razem i w dodatku chyba boją się wychodzić na wybieg... prześlę fotki corgomaniakom... najlepiej byłoby zabrać oba psiaki razem:(

4 minuty temu, Murka napisał:

IMGP8766.JPG

Cudny ten psiaczek:)

IMGP8791.JPG

Faktycznie trzymają się razem i w dodatku chyba boją się wychodzić na wybieg... prześlę fotki corgomaniakom... najlepiej byłoby zabrać oba psiaki razem:(

Zdecydowanie tak; albo jeden z nich albo oba unikają wychodzenia, to boks z dużymi psami...

Dnia 23.05.2019 o 20:44, konfirm31 napisał:

Jak zaczniesz się denerwować, że obcy ludzie dzwonią do Ciebie i chcą Ci zabrać Twojego kota, to będzie znaczyło, że Lucek już ma dom i nie musi dalej go szukać :D. U nas, tak było z Lerką ;) 

Prorok z Ciebie czy co???

Właśnie dzisiaj zadzwonij telefon z Białegostoku o Lucka....No zadzwonił o naszego kota!!!!

Alaskan - gratulacje z okazji powiększenia rodziny. Lucek ma szczęście.

Ładny ten nowy znaleziony psiaczek. Ten bez łapki też . Wygląda jakby wpadł w sidła.