Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

[quote name='Rodzice Maciusia :)']a to po co mówić gdzie pies jedzie? Przecież możecie brać psy i mówić, że to już pies "zarezerwowany" dla kogoś i jedzie od razu do DS. Kto z nich dalej sprawdzi co się z nimi dzieje?[/quote]
Wszystko jest na stronie internetowej z mojego podpisu. Mają swoją stronę a siedzą na naszej.
Jezeli tylko jest szansa na dom stały czy tymczasowy dla psa z zamojskiego schronu - piszcie.
Strona oficjalna schronu
[U][COLOR=#810081][url=http://www.zoo.zamosc.pl/page/5/0/zoo_dzis.html]ZOO Zamość ZOO dziś[/url][/COLOR][/U][URL="http://adopcje.fotolog.pl/"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='REJA']Racja. Skoro każdy może zabrać psa ,to wolontariusz też ma prawo przygarnąć biedaka.Chyba , że Wy macie zakaz adopcji psów.Po tym schronisku mozna się wszystkiego spodziewać.[/quote]
Własnie od wczoraj mamy taki zakaz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Własnie od wczoraj mamy taki zakaz.[/QUOTE]

No to mnie zatkało.Ciężko coś radzić na odległość, ale może jest jakiś sposób
na dogadanie się z dyrekcją.Sytuacja jest zła, ale mam nadzieję ,że jakimś cudem się poprawi. W kazdym razie trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogi']ja doskonale zdaję sobie sprawę, że tu chodzi o uklady i układziki i dlatego nic nie moze się zmienić:mad:
Ale wiem, też że jak się jeden z drugim zawstydza przed kamerami, to potem chociaz na trochę jest lepiej. I myślę, że nastała pora na media.


A swoją drga Pani prezydent głupia nie jest, więc dobrze by było, żeby przekalkulowała czy dbać o swój wizerunek medialny, czy bronić tych padalców z kierownikiem na czele.[/quote]

dokładnie tak samo sobie myślę,mamy zdjęcia psiaków(po wyjęciu ze schroniska) ,mamy dokumentacje medyczne(od niezależnych wetów ze stu stron polski)CZAS NA MEDIA!!!!!

Link to comment
Share on other sites

bydleta nie ludzie po prostu. Chcą jakieś niecne praktyki ukryć :angryy:

najgorsze jest to, że nie można fot cykać. :shake:

Ja też uważam, że to sprawa dla mediów. To po co u licha są te schrony skoro ludzie, którzy chcą pomóc są separowani????

i jeszcze jednego nie rozumiem - schronisko działa pod egidą Emir, tak? Więc Emir zdecydowanie działa w obronie psów, czy nie może zatem zakazać takiego traktowania wolontariuszy? Oświećcie mnie... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia mozna robic.
Schronisko w Zamosciu podlega pod miasto; miasto nie podpisało z Fundacją umowy o współracy.
Nasze wolontariuszki miały indywidualne umowy.
Od początku traktowane były jak intruzi; najczęstsze słowo, jakie słyszały - to "do roboty".
Kontakt z psami warunkowany był wykonaniem polecenia asystenta d/s schroniska.
Wszelkie nasze pisma nic nie dawały, dostawaliśmy aroganckie odpowiedzi.
Miasto w tym konflikcie opowiedziało się po stronie wladz schronu.
Dziewczyny pomagały psom, ale były niewygodne dla władz, bo za duzo widziały i mówiły o tym głosno.
Wymówiono umowę o wolontariat argumentując to niewykonaniem polecenia asystenta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogi']Sliczne te psiaki:loveu:

Tola Marlena nie ma chwilowo neta w domu więc wyslij mi ogloszenie o jakiejś suczce w miarę dokładne, to jej wystawie allegro.


Toli od Murki wznowiłam allegro[/quote]
Dzięki. Jutro wyslę ogłoszenie o Coco, ją chciałabym wyciagnac w pierwszej kolejności.
I Monę; jest młodziutka, więc tez szybko szybko znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola'][LEFT][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=blue][B]Mina[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]
[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#0000ff][B]Fionka[/B][/COLOR]
[IMG]http://img378.imageshack.us/img378/7244/dscn6879nw3.jpg[/IMG]fIONKA OD SZCZENIAKA W SCHRONIE JUŻ PONAD DWA LATA ,jEST BARDZO WESOŁA I PRZYJACIELSKA .bOI SIĘ CZŁOWIEKA ,BARDZO CHCE PODEJŚĆ ALE ZARAZ SIĘ WYCOFUJE .
[/LEFT]
nIE WSZCZYNA AWANTUR JEST BARDZO GRZECZNA I ULEGŁA .cZY KTOŚ DA JEJ SZANSE ?

Link to comment
Share on other sites

Fionka chyba bardziej boi się niektórych psów niż człowieka dzisiaj mnie zaskoczyła bo do mnie podchodziła i nawet udało mi się ją dotknąć ale jak podchodziły inne sunie to się wycofywała,a może chciała mnie pożegnać:-( i na koniec podeszła

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...