Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 25.09.2020 o 11:00, Tola napisał:

 

Straszne, a już była nadzieja, że to koniec cierpienia maluszków:(.

Goga, jest jeszcze karma w DT czy zamówić?

Przypominam też link do zbiorki, udstępniajcie kochane, jeszcze daleko do finału

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/choreszczeniaki

Karmę kupiliśmy, nie ma potrzeby zamawiać. Dzięki. Macie też swoje wydatki. Musimy dać sobie radę. Koszt faktur z kliniki, wetów tymczasówek i innych akcesoriów dochodzi do... 30 tysięcy. Mam wieści od Joffreya, Tyriona (obecnie Zenek...) wyglądają super i czują się świetnie. Postaram się wrzucić ich fotki. Czekam na Aryę.

 

Dnia 25.09.2020 o 11:00, Tola napisał:

 

Straszne, a już była nadzieja, że to koniec cierpienia maluszków:(.

Goga, jest jeszcze karma w DT czy zamówić?

Przypominam też link do zbiorki, udstępniajcie kochane, jeszcze daleko do finału

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/choreszczeniaki

 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tola napisał:

Bardzo dziękuję:). Kociaki z matką Esterką  są teraz u p. Justyny w Mysłowicach, zaczęły 4 miesiąc. Są odrobaczone, zaszczepione, test ujemny. Można je ogłaszać razem, bo sa bardzo do siebie podobne, ale do adopcji na azie nadaje sie Szpulka i Supełek.

Kłębek bardzo mało przybiera na wadze - 5 g na 2 tyg. kiedy jego rodzeństwo - 20 g; czekamy do kolejnego ważenia i jak nic się nie zmieni, to trzeba będzie zrobić badania.

To kociaki teraz

Dziękuję, zaktualizowałam opis i zdjęcia :) Mam nadzieję, że z Kłębkiem jest jednak wszystko dobrze :(

https://www.olx.pl/oferta/czteromiesieczne-tygryski-slodkie-i-kochane-do-adopcji-CID103-IDFAscl.html

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, supergoga napisał:

Karmę kupiliśmy, nie ma potrzeby zamawiać. Dzięki. Macie też swoje wydatki. Musimy dać sobie radę. Koszt faktur z kliniki, wetów tymczasówek i innych akcesoriów dochodzi do... 30 tysięcy. Mam wieści od Joffreya, Tyriona (obecnie Zenek...) wyglądają super i czują się świetnie. Postaram się wrzucić ich fotki. Czekam na Aryę.

 

 

Bardzo mi przykro, ze to tak wszytsko sie potoczyło, kwota przeraża:(.

Wstawiam zdjęcia, które dostałam

Joffrey - zdrowy,kochany, skóra wyleczony

SAVE_20200926_192718.jpg

SAVE_20200926_192723.jpg

Sunia ma kłopoty z nerkami

SAVE_20200926_192702.jpg

SAVE_20200926_192652.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj do nowego domu w Warszawie pojechał Leoś:). Kocurek przebywał w lecznicy w Izbicy.

Pani dzisiaj dzwoniła z wiadomością, że wszystko dobrze-  Leoś bawi się, ma apetyt, załatwia się do kuwety i ze będzie mu u nich bardzo dobrze:)

Jo37 - bardzo dziękuje za wizytę:)

IMG_20200912_102116.jpg

IMG_20200912_102006.jpg

IMG_20200912_102127.jpg

IMG_20200913_092712.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to NOWE ZDJĘCIA ZE SCHRONISKAZamojskie psiaki szukają domów i miłości
11 godzin temu, Tola napisał:

IMGP1916.JPG

IMGP1919.JPG

 

Biedaczka, pewnie pogryziona. Chciałabym, zeby dostała swoją szansę.

Generalnie, te zdjęcia są bardzo smutne. tyle istnień ram bezsensownie wegeruje, takie smutne, zaniedbane pysie :(

Oneczka podsyłam Marzenie od owczarków. masz Tolu więcej jego fotek?

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Biedaczka, pewnie pogryziona. Chciałabym, zeby dostała swoją szansę.

Generalnie, te zdjęcia są bardzo smutne. tyle istnień ram bezsensownie wegeruje, takie smutne, zaniedbane pysie :(

Oneczka podsyłam Marzenie od owczarków. masz Tolu więcej jego fotek?

 

Fajna sunia...., ale radziłabym przepytać opiekunów w schronisku o charakterek, na zahukaną nie wygląda ,)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Biedaczka, pewnie pogryziona. Chciałabym, zeby dostała swoją szansę.

Generalnie, te zdjęcia są bardzo smutne. tyle istnień tam bezsensownie wegetuje, takie smutne, zaniedbane pysie :(

Oneczka podsyłam Marzenie od owczarków. masz Tolu więcej jego fotek?

 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Moli@ napisał:

Fajna sunia...., ale radziłabym przepytać opiekunów w schronisku o charakterek, na zahukaną nie wygląda ,)

O której suni piszesz? Ta szorsciaczka nie ma żdanej opcji, juz dawno temu ja pokazywałam na FB i bez efektu. Ram tylko mi siedzi w sercu. I smurno mi, kiedy od lar ją widzę na zdjeciach. Psa onka wysłałam do Marzeny.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Moli@ napisał:

Fajna sunia...., ale radziłabym przepytać opiekunów w schronisku o charakterek, na zahukaną nie wygląda ,)

 

11 godzin temu, Jaaga napisał:

O której suni piszesz? Ta szorsciaczka nie ma żdanej opcji, juz dawno temu ja pokazywałam na FB i bez efektu. Ram tylko mi siedzi w sercu. I smurno mi, kiedy od lar ją widzę na zdjeciach. Psa onka wysłałam do Marzeny.

To weteranka w zamojskim schronisku, nawet nie potrafię powiedzieć, jak długo tam jest. Ma opinie dzikuski no i jest stara, ale to dziwna dzikuska, bo nie boi się podchodzenia do siatki, jak robię zdjęcia. W boksie nie ma problemów z innymi sukami,wydaje się spokojna; nie widziałam, aby szczekała, wykazywała agresję.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tola napisał:

 

To weteranka w zamojskim schronisku, nawet nie potrafię powiedzieć, jak długo tam jest. Ma opinie dzikuski no i jest stara, ale to dziwna dzikuska, bo nie boi się podchodzenia do siatki, jak robię zdjęcia. W boksie nie ma problemów z innymi sukami,wydaje się spokojna; nie widziałam, aby szczekała, wykazywała agresję.

Może juz po prostu przez lata jest doświadczona zachowaniem pracowników, skoro tam tkwi tak długo? Dla mnie absolutnie nie wygląda na dzikusa. Wiem, jak reagują moje dzikie Ada i Jimmy, nie nawiązuja kontaktu wzrokowego, odwracają głowe, ciało, boją się aparatu w ręce. Ta sunia za każdym razem pięknie wychodzi, jest wpatrzona w człowieka, ma takie wyczekujące spojrzenie. 

Naprawdę bardzo mi jej żal. Normalnie zupełnie nie podobają mi się szorstkowłose psy, ale ona jest wyjątkiem.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Może juz po prostu przez lata jest doświadczona zachowaniem pracowników, skoro tam tkwi tak długo? Dla mnie absolutnie nie wygląda na dzikusa. Wiem, jak reagują moje dzikie Ada i Jimmy, nie nawiązuja kontaktu wzrokowego, odwracają głowe, ciało, boją się aparatu w ręce. Ta sunia za każdym razem pięknie wychodzi, jest wpatrzona w człowieka, ma takie wyczekujące spojrzenie. 

Naprawdę bardzo mi jej żal. Normalnie zupełnie nie podobają mi się szorstkowłose psy, ale ona jest wyjątkiem.

Szkoda suni, szkoda wszystkich schroniskowych psów, a zwłaszcza tych mniej adopcyjnych, starszych, bo dla nic nie ma już szans:(.

Dzisiaj byłam znowu na moment w schronisku, bo miałam zapytanie o psa i akurat był ten najbardziej zorientowany pracownik p. Wiesio - przeszłam z nim wzdłuż męskich boksów,   bardzo zachwalał tego niepozornego psiaka, więc zrobiłam zdjęcia, może kiedyś ktoś i jego zauważy, może popatrzy sercem.

IMG_20200928_113019_1(1).jpg

IMG_20200928_113022.jpg

IMG_20200928_113026_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

Pytałam tez o tego niedużego psa z bardzo skołtunioną sierścią, często pojawia się na moich zdjęciach; gdyby go wyczesać, na pewno  zyskałby na urodzie, bo charakter ma przyjazny. A tak zaliczy kolejną zimę za kratami, i potem kolejną:(

IMG_20200928_113329.jpg

Jest całkiem podobny do mojego Bakstera. Kiedy był jeszcze ogłaszany na stronie schroniska, to bardzo ludziom podobał się, było nim naprawdę spore zainteresowanie. Tylko Bakster nie akceptował żadnych obcych ludzi, dlatego z powodu  usposobienia nikt się nie zdecydował. Jednak  ten psiaczek z takim typem urody miałby pewnie spore zainteresowanie, gdyby go pozbawić tych koszmarnych filców. W takim stanie to raczej nikt go nie weźmie bezpośrednio stamtąd.

Mi z kolei bardzo podoba się ten duzy, rudy wyglądający jak owczarek. Naprawdę imponujący.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś zaglądnęłam na FB na stronę schroniska i znowu jestem chora. Może ktoś tu dałby radę pomóc temu maleństwu? Nie wyobrażam sobie go zimą w kojcu. Na Toli zdjęciach też był z tym drugim psiakiem, chyba to taka schroniskowa przyjaźń.

zamość.jpg

zamość1.jpg

Jest też ten polecanyprzez pracownika Toli burasek, on bardzo prosi o wydostanie go stamtąd. Tolu, moze go jednak poudostepniam w weekend na FB? Serce mi pęka na jego widok.

zamość2.jpg

zamość3.jpg

zamosc4.jpg

I jeszcze taka słodka sunieczka. Jest tak sliczna, ze pewnie zaraz znalazłaby dom.

zamość6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...