Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

no tak...niewygodne sie zrobiłyście i tyle....nie rozumiem w czym oni widza problem....przychodzi ktoś za darmo i choćby nawet tylko głaskał psy i wyszukiwał chore czy z gorszą pozycją w stadzie na które należy zwrócic uwage powinien być mile widziany...no ale taki ktoś byłby mile widziany gdyby w tym schronisku zależało komuś na polepszeniu opieki nad psami...a Wy nadal jak wrogowie jesteście traktowani...
mnie to już przestało bawić...ja czekam aż mnie ktoś wygoni bądz zakaże mi robienia fot....musze mieć tylko pretekst:-)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam u Gacusia,troszkę Go wypieściłam i dałam mu jeść z ręki bo z miseczki jakoś nie jadł,bardzo się cieszył że Go odwiedziłam.
Ale to nie był dla mnie dobry dzień bo się dowiedziałam że ze mną i z Funią chcą rozwiązać umowę wolontariacką tak po prostu bez uzasadnienia,podobno nie wykonujemy poleceń,tylko że oprócz doglądania psiaków to jeszcze sprzątamy i wykonujemy inne prace.Jak pomyślę że nie będę mogła już tam być to trafia mnie szlak:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola'][LEFT][COLOR=black][FONT=Verdana]Suczki i psy z tego wątku przebywają obecnie w zamojskim schronisku. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Czekają na swoją szansę; na stałe miejsce w ciepłym domu i sercu. [/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black]Dopiszcie ich historiom szczęśliwe zakończenia...[/COLOR][/FONT][/LEFT]





[LEFT][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=#0000ff][/COLOR][/FONT][/COLOR][/LEFT]
[COLOR=black][FONT=Verdana]

[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=blue][B]Coco[/B][/COLOR][/FONT]
[/COLOR][LEFT][COLOR=black][FONT=Verdana]ta [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/520/p1020894.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]

[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana] Tą sunie wyniosłam z boksu z żebrami na wierzchu .Zamknieta była z około 20 suczkami i walczyła o jedzenie .To młodziutka sunia ,bardzo potrzebuje miłości ,aż piszczy zeby zwrócić na nia uwage i choć troszkę przytulić .Proszę weż mnie ,tak mówią jej oczka ..... [/FONT][/COLOR][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Marto, a coś więcej o Almie i Monie można byłoby się dowiedzieć?[/quote]
Aga -Alma to duża sunia, dosyc energiczna, młoda.
Mona jest średniej wielkości i z tego co opowiadają dziewczyny to wielka przylepa - wprost pcha się do pieszczot. Jak robiłam zdjecia to tez pierwsza pchała sie do siatki.
Teraz bedzie cięzko zdobyc infornmacje i wydostac psa, bo mamy zakaz zabierania psów ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']bo??:crazyeye:
co sie tam u licha dzieje....:shake:


:angryy::angryy::angryy:[/quote]

jak zwykle nic dobrego ,ja nie wiem co teraz będzie z zamojskimi psiakami,będą umierać na potęgę ,ale kogo to w tym miescie obchodzi,bo na pewno nie kierownika a panią prezydent tym bardziej:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']jak zwykle nic dobrego ,ja nie wiem co teraz będzie z zamojskimi psiakami,będą umierać na potęgę ,ale kogo to w tym miescie obchodzi,bo na pewno nie kierownika a panią prezydent tym bardziej:angryy:[/quote]
najwyrazniej znow trzeba poruszyc media zeby uzyskac choc chwilowa chec wspolpracy:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']bo??:crazyeye:
co sie tam u licha dzieje....:shake:


:angryy::angryy::angryy:[/quote]
Nie mozemy zabierac psów, bo nie prowadzimy wg wladz schroniska, aktywnej adopcji.
Zdaniem tych władz pies zamojski ma czekac na stały dom w schronisku, a nie w DT.
Jak sie chce uderzyc to kij zawsze sie znajdzie, nawet najbardziej absurdalny.
Zaznaczam, ze w naszym schronisku nie ma umów adopcyjnych. Psy wydawane sa każdemu, kto przyjezdza i wyraza chęc adopcji.
Utrudnienia, coraz bardziej absurdalne, robi się nam.
Ale nie martwcie sie dziewczyny,interesujcie się i pomagajcie nadal naszym psom, a moze teraz trzeba bardziej niz kiedys.

Link to comment
Share on other sites

?????????:angryy::angryy:
a czy władze schroniska mają choć odrobine wyobraźni?
znają rzesze ludzi która weźmie psa brudnego, smierdzącego, chorego, z zaburzeniami zachowań, korego nikt w schronisku nie zna...nie wie czy lubi inne psy? czy dogada sie z kotem? jak reaguje na małe dzieci? jaka karma najlepiej mu odpowiada? czy nadaje sie do domu z osobami starszymi? czy bedzie spokojnie zostawał sam? czy nie ma zapędów niszczycielskich?
bo to wszystko jest w stanie dowiedziec sie DT! po to są własnie
DT!!!!
żeby psa w fatalnym stanie zarówno fizycznym jak i psychiczny wyprowadzić na prostą i poznać go...a wszytsko po tożeby mu znaleźć włąściwy dom...aby ten dom nigdy nie żałował swojej decyzji, aby pies został tam na zawsze a nie trafił znów na ulice bądź zmienial ponownie właścicieli, aby ludzie adoptujący byli zadowoleni z adopcji i głosili zalety adoptowania psa schroniskowego wśród znajomych...to sie nazywa efekt długofalowy !!! ale trzeba miec za grosz wyobraźni i rozumu żeby coś takiego pojąć!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogi']w czerwcu przyjeżdzam:cool3:
przejade się osobiście do pani prezydent Zamościa i zapytam czy długo jeszcze będzie na to wszystko pozwalać:angryy:[/quote]
pani prezydent jest ślepa na problemy tych psów i moge jej to w oczy powiedzieć...choc to nic nie zmieni bo oni wszyscy wiedzą swoje...logiczne argumenty do nich nie docierają, za dużo powiązan, układów...za dużo osób odpowiedzialnych za stan tego schroniska...za dużo głów musiałoby polecieć żeby coś zmienić na stałe w tym schronie, więc prościej udawać że problemu nie ma:shake:

Link to comment
Share on other sites

Przyjezdzaj jogi, przyjezdzaj, tylko z zapasem srodków uspakajających :roll:
Watek Kamy
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pogryziona-przerazona-kama-w-typie-pona-ogonek-amputowany-kama-w-hoteliku-137227/[/URL]
Teraz psy takim stanie bedą czekac na adopcję w schronie:angryy:

Link to comment
Share on other sites

ja doskonale zdaję sobie sprawę, że tu chodzi o uklady i układziki i dlatego nic nie moze się zmienić:mad:
Ale wiem, też że jak się jeden z drugim zawstydza przed kamerami, to potem chociaz na trochę jest lepiej. I myślę, że nastała pora na media.


A swoją drga Pani prezydent głupia nie jest, więc dobrze by było, żeby przekalkulowała czy dbać o swój wizerunek medialny, czy bronić tych padalców z kierownikiem na czele.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...