Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tola napisał:

No niestety Czarny został w kojcu ogólnym.  Dostałam info, że wolontariuszka miałaby problemy z jego wyprowadzaniem, czyli dobrze nie było. :(. 

Czy jest możliwość dowiedzieć się co konkretnie się stało? I jakie to były problemy? 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tola napisał:

Proszę o podpowiedzi, które psy mają najmniej deklaracji lub mają problemy zdrowotne i szykują się wizyty w lecznicy...

Martusiu, zamojska staruszka Sarunia, chora na cukrzycę nie ma pełnej deklaracji na hotel, a dodatkowo potrzebuje kasy na insulinę, wizyty u weta i specjalistyczna karmę. Prosiłabym o finansowe wsparcie suni.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Martusiu, zamojska staruszka Sarunia, chora na cukrzycę nie ma pełnej deklaracji na hotel, a dodatkowo potrzebuje kasy na insulinę, wizyty u weta i specjalistyczna karmę. Prosiłabym o finansowe wsparcie suni.

 

Wyślij mi nazwę karmy, to zamówię. Na resztę to trzeba będzie zrobić zbiórkę, przejrzę dzisiaj wieczorem  zdjęcia suni i dam znać, czy nie trzeba jakiś dorobić. 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, lunarmermaid napisał:

Czy jest możliwość dowiedzieć się co konkretnie się stało? I jakie to były problemy? 

Pracownik odradził wolontariusze zabieranie psa do boksu wolontariackiego, bo będą problemy z wyprowadzeniem, nie da sobie rady -  takie info TZ dostał od wolontariuszki. Prawdopodobnie pies jest z tych wycofanych i bronił się.  Bardzo mi przykro, bo bardzo zależało mi na pomocy właśnie jemu, tyle czasu spędził w schronisku. Prawdopodobnie też nie znainneho życia oprócz tego za siatká boksu:(

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tola napisał:

 Wyślij mi nazwę karmy, to zamówię.

Sarunia dostaje karmę dla cukrzyków.  RINTI Canine Diabetes z kurczakiem, 400 g

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/reddy/high_fibra/438437

16.05. zamówiłam jej trzy komp[lety 6x400 g  i zapłaciłam 122,00zł. Tak więc na razie ma zapas na najbliższy miesiąc, ale gdy Kasia znowu poprosi o zakup karmy, to dam znać.  Dziękuję bardzo.

484057877_SARUNIAF-RA12200.png.bcb58ee307ba4bd9103230ba7ab21cc4.png

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Sarunia dostaje karmę dla cukrzyków.  RINTI Canine Diabetes z kurczakiem, 400 g

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/reddy/high_fibra/438437

16.05. zamówiłam jej trzy komp[lety 6x400 g  i zapłaciłam 122,00zł. Tak więc na razie ma zapas na najbliższy miesiąc, ale gdy Kasia znowu poprosi o zakup karmy, to dam znać.  Dziękuję bardzo.

484057877_SARUNIAF-RA12200.png.bcb58ee307ba4bd9103230ba7ab21cc4.png

To bardzo proszę o przypomnienie, tylko smsem, albo na PW. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Pracownik odradził wolontariusze zabieranie psa do boksu wolontariackiego, bo będą problemy z wyprowadzeniem, nie da sobie rady -  takie info TZ dostał od wolontariuszki. Prawdopodobnie pies jest z tych wycofanych i bronił się.  Bardzo mi przykro, bo bardzo zależało mi na pomocy właśnie jemu, tyle czasu spędził w schronisku. Prawdopodobnie też nie znainneho życia oprócz tego za siatká boksu:(

Wielka szkoda. Jeżeli chcieli go z boksu wyprowadzić na chwytaku to mógł się bronić. Który pies trafił do tego boksu wolontariackiego? Wiesz może? Mogli zabrać tego dużego... 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, lunarmermaid napisał:

Wielka szkoda. Jeżeli chcieli go z boksu wyprowadzić na chwytaku to mógł się bronić. Który pies trafił do tego boksu wolontariackiego? Wiesz może? Mogli zabrać tego dużego... 

Na razie nie trafi żaden, bo do domu miał jechać wolontariacki Edek i nie pojechał, więc kojec nadal zajęty.

180707339_3858119044307084_7870541250741166986_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pamiętacie Rubika, którego w Zamościu znalazła dogomaniacka Rubik i poprosiła mnie o pomoc? Kocurek był w złym stanie, konieczna była amputacja ogonka.

Po prawie 3 miesięcznym pobycie w lecznicy kocurek zamieszkał w Warszawie.

Wczoraj rozmawiałam z pańcią Rubika, wszystko jest dobrze, jest ogromnym przytulakiem. Od czasu do czasu powracają problemy z popuszczaniem moczu, ale to wynik tego urazu.

IMG-20210505-WA0000.jpg

IMG-20210505-WA0001.jpg

IMG-20210521-WA0008.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tola napisał:

Pamiętacie Rubika, którego w Zamościu znalazła dogomaniacka Rubik i poprosiła mnie o pomoc? Kocurek był w złym stanie, konieczna była amputacja ogonka. Po prawie 3 miesięcznym pobycie w lecznicy kocurek zamieszkał w Warszawie.

Wczoraj rozmawiałam z pańcią Rubika, wszystko jest dobrze, jest ogromnym przytulakiem. Od czasu do czasu powracają problemy z popuszczaniem moczu, ale to wynik tego urazu.

IMG-20210505-WA0000.jpg

IMG-20210505-WA0001.jpg

IMG-20210521-WA0008.jpg

 Rubisia stokroc pamietam i pozdrawiam ogromnie ogromnie  cale Rubiczkowo                                                                                     

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tola napisał:

Od Ewy z Ostatniej Szansy dostałam informację, że własny dom ma Diavola:)

Mam filmiki, muszę komuś wysłać, bo nie potrafię wstawić.

image.jpeg.306cdbfecc7a7a33be953e78b8ed0ce1.jpeg

          Jakze sie raduje serce Tolu

Niechaj ma najnajnajlepsiej w swiatuniu celam maluczka krusztenka                                                                                  

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Nadziejka napisał:

 Rubisia stokroc pamietam i pozdrawiam ogromnie ogromnie  cale Rubiczkowo                                                                                     

Tak, organizowałyście wtedy z Rubik tutaj na dogo bazarki dla Rubika.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2021 o 18:03, Mazowszanka13 napisał:

Zakończyłam bazarek, który zrobiłam dla Szczęśliwej Jedenastki.

https://www.dogomania.com/forum/topic/353392-rozliczony-bazarek-spożyw

Dzięki szczodrości kupujących udało się zebrać 530 zł.

Zaglądałam na wątki Szczęśliwców. Wszystkie psy są na plusie, jedne większym , inne na mniejszym. Nie mam pomysłu jak to rozdzielić. Wpłacę na konto ZEA, a Wy podpowiedzcie co dalej.

Szczęśliwa Jedenastka:

  1. Adin
  2. Lucjusz
  3. Nela
  4. Cynka
  5. Papi
  6. Bonus
  7. Franek Uszko
  8. Suvi
  9. Runo
  10. Makary
  11. Lumi

W swoich domach są już 4 psóy: Adin, Lucjusz, Nela, Cynka.

Reszta, czyli 7 psów, tak jak napisała Mazowszanka,  jest na większym lub mniejszym plusie z różnymi deklaracjami stałymi. 

Do podziału jest 530 zł - czy jest jakaś propozycja podziału tych pieniędzy?

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

Szczęśliwa Jedenastka:

  1. Adin
  2. Lucjusz
  3. Nela
  4. Cynka
  5. Papi
  6. Bonus
  7. Franek Uszko
  8. Suvi
  9. Runo
  10. Makary
  11. Lumi

W swoich domach są już 4 psóy: Adin, Lucjusz, Nela, Cynka.

Reszta, czyli 7 psów, tak jak napisała Mazowszanka,  jest na większym lub mniejszym plusie z różnymi deklaracjami stałymi. 

Do podziału jest 530 zł - czy jest jakaś propozycja podziału tych pieniędzy?

 

,,najbiedniejsze,,  są Papinek,  Runus i Bonusek... Mało deklaracji stałych mają . U Papi  i Runo po ok. 200 zl na koncie... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...