Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Oby czarny psiak okazał się bezproblemowy. Od siebie dodam, że ja przy schroniskowych psiakach stawiam na dobrze zabezpieczone ogrodzenie i spacery zewnętrzne na smyczy. Np Borys to przylepa, nie interesuje się ogrodzeniem, ale na spacerze dostaje takiego zewu, ze jakbym go spuściła ze smyczy, to poszedłby w długą. Nawet na długiej smyczy momentami nie reaguje. Moich psów bałabym się zostawić na noc na zewnątrz bez kontroli. Nie wiadomo, co psa pokusi, co mu wpadnie do głowy czy co zwietrzy za ogrodzeniem. 

Link to comment
Share on other sites

Tolu czy byłaby taka opcja, żeby jeden kojec był zawsze dla psa, którego ZEA chce zabrać? Taki fundacyjny? Było by dobrze, nawet szukając od razu domu czy DT, już coś wiadomo wtedy o psie. 

Dasz radę dopytać ile ten niby agresor ma lat i ewentualnie który pies czy suczka są takie bardzo proludzkie, w razie gdyby z czarnym były by problemy. 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, lunarmermaid napisał:

Tolu czy byłaby taka opcja, żeby jeden kojec był zawsze dla psa, którego ZEA chce zabrać? Taki fundacyjny? Było by dobrze, nawet szukając od razu domu czy DT, już coś wiadomo wtedy o psie. 

Dasz radę dopytać ile ten niby agresor ma lat i ewentualnie który pies czy suczka są takie bardzo proludzkie, w razie gdyby z czarnym były by problemy. 

 

Myślę, że na razie nie ma takiej opcji, udało się z czarnym, bo jeden z wolontariackich psów znalazł dom.  Na razie cieszmy się z tej sytuacji.

O agresorze pisałam -  ma ok. 9 lat, do p. Wiesia jest bardzo przyjazny, pracownik nazywa go swoim pomocnikiem.

P. Wiesio bardzo chwalił tego psa, który stoi obok Czarnego, też jest bardzo długo w schronisku...

1619539849792.jpg

1619539842707.jpg

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tola napisał:

Myślę, że na razie nie ma takiej opcji, udało się z czarnym, bo jeden z wolontariackich psów znalazł dom.  Na razie cieszmy się z tej sytuacji.

O agresorze pisałam -  ma ok. 9 lat, do p. Wiesia jest bardzo przyjazny, pracownik nazywa go swoim pomocnikiem.

P. Wiesio bardzo chwalił tego psa, który stoi obok Czarnego, też jest bardzo długo w schronisku...

1619539849792.jpg

1619539842707.jpg

To o niego też dopytaj, może jemu też się uda. Jakiej one są wielkości, bo na zdjęciach różnie to wygląda... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, lunarmermaid napisał:

To o niego też dopytaj, może jemu też się uda. Jakiej one są wielkości, bo na zdjęciach różnie to wygląda... 

Agresor to duży pies,  większy od Czarnego, on taki jak Kokos. 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, lunarmermaid napisał:

Tu widać, że większy od Kokosa, czyli byłby wielkością zbliżony do mojej berneńki. Ze zdjęć na wątku Kokosa wynika, że był trochę niższy od psa Jaagi, ważącego 43 kg. Moja Lola waży 50 kg. Pasowałby do niej... 

image.png.0726da60fabf1ba092fc75ef9b4178c0.png

 

23 godziny temu, lunarmermaid napisał:

Zobaczymy jaki będzie czarny, oby było wszystko ok. Jeżeli nie, to wybierzemy innego psiaka, może agresora a może tego, którego chwali p. Wiesio. On też przecież długo czeka. 

 

 Dobraduszko daj znac prosze ,ktore bedunie trafia do Ciebie jak juz sie uda cud jak sie uda z pomoca

 z calego serca sciskam modle 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, mdk8 napisał:

A jest jakiś pomysł na pomoc Feliksowi ?

Na wątków staruszków pojawił się pomysł, aby umieścić Feliksa u pani Kasi, u której przebywa Lemonek i Binguś:


Pierwotnie miał jechać Olafek, ale znalazł dom i może Feliksowi się uda załapać na pomoc... Zbierane są deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Na wątków staruszków pojawił się pomysł, aby umieścić Feliksa u pani Kasi, u której przebywa Lemonek i Binguś:


Pierwotnie miał jechać Olafek, ale znalazł dom i może Feliksowi się uda załapać na pomoc... Zbierane są deklaracje.

Dzięki . 

Link to comment
Share on other sites

Zakończyłam bazarek, który zrobiłam dla Szczęśliwej Jedenastki.

https://www.dogomania.com/forum/topic/353392-rozliczony-bazarek-spożyw

Dzięki szczodrości kupujących udało się zebrać 530 zł.

Zaglądałam na wątki Szczęśliwców. Wszystkie psy są na plusie, jedne większym , inne na mniejszym. Nie mam pomysłu jak to rozdzielić. Wpłacę na konto ZEA, a Wy podpowiedzcie co dalej.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Zakończyłam bazarek, który zrobiłam dla Szczęśliwej Jedenastki.

https://www.dogomania.com/forum/topic/353392-rozliczony-bazarek-spożyw

Dzięki szczodrości kupujących udało się zebrać 520 zł.

Zaglądałam na wątki Szczęśliwców. Wszystkie psy są na plusie, jedne większym , inne na mniejszym. Nie mam pomysłu jak to rozdzielić. Wpłacę na konto ZEA, a Wy podpowiedzcie co dalej.

Aelz alez przeecudny wynik gratuluje stokorsci radujeTatty Teddy Roses | Teddy pictures, Teddy bear images, Teddy bear drawing

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Zakończyłam bazarek, który zrobiłam dla Szczęśliwej Jedenastki.

https://www.dogomania.com/forum/topic/353392-rozliczony-bazarek-spożyw

Dzięki szczodrości kupujących udało się zebrać 530 zł.

Zaglądałam na wątki Szczęśliwców. Wszystkie psy są na plusie, jedne większym , inne na mniejszym. Nie mam pomysłu jak to rozdzielić. Wpłacę na konto ZEA, a Wy podpowiedzcie co dalej.

Dobra decyzja i wspaniały wynik finansowy bazarku :) 

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Mazowszanka13 napisał:

Zakończyłam bazarek, który zrobiłam dla Szczęśliwej Jedenastki.

https://www.dogomania.com/forum/topic/353392-rozliczony-bazarek-spożyw

Dzięki szczodrości kupujących udało się zebrać 530 zł.

Zaglądałam na wątki Szczęśliwców. Wszystkie psy są na plusie, jedne większym , inne na mniejszym. Nie mam pomysłu jak to rozdzielić. Wpłacę na konto ZEA, a Wy podpowiedzcie co dalej.

Pięknie dziękujemy, jak pieniądze będą na koncie - potwierdzę tutaj k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Au_orig.gif

Proszę o podpowiedzi, które psy mają najmniej deklaracji lub mają problemy zdrowotne i szykują się wizyty w lecznicy...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2021 o 19:24, lunarmermaid napisał:

Zobaczymy jaki będzie czarny, oby było wszystko ok. Jeżeli nie, to wybierzemy innego psiaka, może agresora a może tego, którego chwali p. Wiesio. On też przecież długo czeka. 

No niestety Czarny został w kojcu ogólnym.  Dostałam info, że wolontariuszka miałaby problemy z jego wyprowadzaniem, czyli dobrze nie było. :(. 

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...