Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

41 minut temu, kado napisał:

U Tosi od wczoraj pojawiły się krótkotrwałe omdlenia z nietrzymaniem kału i moczu. Wczoraj 2 razy i dzisiaj 1 raz. Ona w trakcie tych incydentów zupełnie wiotczeje.Zapadaja się jej gałki oczne.Jestem przerażona.O 15 mamy wizytę bu weterynarza.

Bardzo smutne wieści... Mam nadzieję że można suni pomóc, trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy po wizycie.Lekarz zadzwonił, że możemy przyjść wcześniej.Zbadane serce,tu w porządku. Wszystko wskazuje na ataki padaczkowe. Szczegółowy wywiad i wszystko zaczęło się składać.Te wieczorne pobudzenie, nakręcanie się.Nasz wet powiedział,że ona wyczuwała aurę,stąd mogło być to zachowanie. Teraz te omdlenia,nietrzymanie moczu i kału,następnie głęboki sen.Regeneracja i powrót do " normalności". Jutro badania krwi na czczo,trzeba sprawdzić enzymy wątrobowe,bo leki p/padaczkowe mocno osłabiają wątrobę. Przy okazji sprawdzimy tarczycę. 

Pierwszy raz cieszę się że jest nauczanie zdalne,bo moja Karolina jest w domu i w razie czego będzie alarmować.Jutro mam jeszcze wolne,to będę obserwować jak się zachowuje.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

kado serdecznie Ci współczuję  :(  Napisz jakie leki wet przepisze, może coś z tego będę miała po mojej Masiuni [*]

Od dzisiaj podaję jej Relaxigen Pet Mini.Jutro badania krwi i jeżeli będzie ok,to będzie miała włączony luminal 15.

Na szczęście dzisiaj od porannego ataku jest spokój. Ładnie chodzi na spacerki,je.Teraz śpi spokojnie jak dzidziuś:)Moje maleńkie ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, kado napisał:

Od dzisiaj podaję jej Relaxigen Pet Mini.Jutro badania krwi i jeżeli będzie ok,to będzie miała włączony luminal 15.

Na szczęście dzisiaj od porannego ataku jest spokój. Ładnie chodzi na spacerki,je.Teraz śpi spokojnie jak dzidziuś:)Moje maleńkie ❤️

Mam 25 tabletek (2 opakowania nie zaczęte) Luminal Unia 15 mg i opakowanie nie zaczęte 100mg. Jeśli będzie potrzebne, to mogę Ci przesłać.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Mam 25 tabletek (2 opakowania nie zaczęte) Luminal Unia 15 mg i opakowanie nie zaczęte 100mg. Jeśli będzie potrzebne, to mogę Ci przesłać.

Bardzo Ci dziękuję.Zobaczymy jak wyjda badania krwi.Jezeli dobrze,to chętnie odkupię . Dam znać.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Poker napisał:

Tolu, podaj nr KRS ZEA. Szkoda, że nie ma pierwszej stronie.

 

12 minut temu, Tola napisał:

Tak, już podaję.

Bardzo dobry pomysł, dzięki!

Ja szukałam na stronie ZEA i trochu to trwało zanim znalazłam  :)  Następni będą mieli łatwiej  :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

 

Ja szukałam na stronie ZEA i trochu to trwało zanim znalazłam  :)  Następni będą mieli łatwiej  :)

Chyba nie potrafię dobrze zadbać o Zea...

Wrzucałam tutaj parę razy ulotkę i prośbę o ten 1 %, bo tylko dzięki tym wpływom możemy pomagać.

Ale mace rację, to za mało, nie każdy w danej chwili tutaj zagląda.

Link to comment
Share on other sites

Pies, któremu jakiś czas temu próbowała pomóc Jaaga, ale zabrała tego w większej potrzebie. 

Wydaje się dostojny, spokojny, unika innych psów, najczęściej chowa się do budynku.

Dzisiaj podszedł do siatki,  ale  znowu nic nie mogłam mu obiecać:(

IMGP2970.JPG

IMGP2971.JPG

IMGP2972.JPG

IMGP2973.JPG

IMGP2975.JPG

IMGP2976.JPG

Link to comment
Share on other sites

IMGP3013.JPG

IMGP3017.JPG

Staruszki w boksie otwartym, tam tuz przed wyjazdem został przeniesiony Feniks...

Tutaj był piesio, zabrany ostatnio prez mari23

IMGP3009.JPG

Nieduży starszy piesek, chyba nowy... 

IMGP3010.JPG

IMGP3026.JPG

Tutaj z większym psem, starym, niewidomym. Pokazywałam go już po wyjezdzie Feniksa.

Został znaleziony gdzieś na drodze:(

IMGP3027.JPG

IMGP3028.JPG

To tez staruszek najmniejszy z nich wszystkich, najczęściej siedzi w budzie.

IMGP3029.JPG

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Tola napisał:

Chyba nie potrafię dobrze zadbać o Zea...

 

Na pewno potrafisz  :) 

Dobrze byłoby, gdyby te bardzo ważne informacje jak nr KRS, numer konta były na pierwszej stronie, na widocznym miejscu na każdej stronie internetowej Fundacji. Jest tych stron kilka i na każdej powinny być te informacje na samej górze  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...