Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, Tola napisał:

 

39ae4fa5d6e32288med.jpg

Jakie lalunie, obie cudne, większa pinczerkowata, adopcyjna bardzo jak dla mnie, mała taka drobinka, tylko wsadzić pod kołdrę, a nie w mokrym kojcu.

Gdyby tu ktoś chciał wziać jakiegoś z psów ze schroniska, to moje znajome prawdopodobnie jadą w weekend do Lublina, pewnie zgodziłyby się wziąć psiaka, wtedy mogłabym nawet go przenocować, żeby tylko jakiś biedak mógł opuścić schronisko. Już mówiłam Toli o tym, zawsze to może jakaś szansa przy łączonym transporcie. W poniedziałek jadę do Katowic, to mogłabym i tam wziąć psa do przekazania dalej. Jak coś, to Tola mam mój nr tel.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

 

6aea2d85632eb39emed.jpg

61effb3203ce849cmed.jpg

Co za cudo. Sunia z pysiem jak pluszak, ozdobna obróżka czy chusteczka na szyję i zaraz pewnie rozdzwoniłyby się telefony. Jesli ktoś wyciągnąłby ją ze schroniska, to przed świętami jadę do Katowic i pomoge tam w reklamowaniu malenkiej na FB. na wsi mam niestety limit na internet.

Tolu, czy mogę ją pokazać na grupach FB z kontaktem do Ciebie? Może komuś serce zabije do niej mocniej i uda się jej znaleźć dom.

 

2 godziny temu, Tola napisał:

Psy  - straszny widok - wciąż te same starsze mordki , latami w schronisku, bez szans na adopcję:(

Znowu wróciłam ze ściśniętym sercem:(

fc28def650f8354fmed.jpg

 

Jaki cudny. Jakiej on jest wielkości? Tych starszych mi najbardziej żal, powinny choć na resztę życia zaznać dobroci, a nie odejść niekochane.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2019 o 20:07, Bogusik napisał:

Znowu mam serce w strzępach widząc te maluszki i staruszki :( Jakie one wszystkie są biedne i znowu przed okropną zimą ,mrozami...:(

Szkoda,że nie ma więcej zdjęć rudej suni i tej kudłatej....

48a084c863c545eemed.jpg&key=87fab57ec96a

14bd187c267d737amed.jpg&key=85ac2115659e

A ten maluszek też skradł moje serce.....

6aea2d85632eb39emed.jpg&key=1af5683fc7a4

Rozumiem, ale nie  mogłam zrobić więcej zdjęć; suczki są tuż  po sterylizacji, nowe w boksie i jeszcze bardzo niepewne, uciekają większym zamieszaniu:(.

Mam nadzieję, że problemy z chorobą Nussi uda się pokonać i będziecie mogły pomoc jakiejs kolejnej zamojskiej biedzie.

Dnia 12.12.2019 o 21:53, Gabi79 napisał:

Ja też już jestem w rozsypce, niestety w tej chwili nie mam możliwości, by pomóc 

Rozumiem Gabrysiu, przecież uratowałaś Leosia i wszyscy wiemy, jak było ciężko...

18 godzin temu, uxmal napisał:

Zapraszam  na bazarek transportowy dla psiaczków

LOGISTYKA NAS NIE TYKA A w nim ubieramy zarąbisty choinkę  w Lesie 

Juletr%C3%A6et.jpg

Pięknie dziękuję Martusiu, za chwilkę zamelduję się na bazarkuserce-ruchomy-obrazek-0879.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2019 o 16:59, Jaaga napisał:

Jakie lalunie, obie cudne, większa pinczerkowata, adopcyjna bardzo jak dla mnie, mała taka drobinka, tylko wsadzić pod kołdrę, a nie w mokrym kojcu.

Gdyby tu ktoś chciał wziać jakiegoś z psów ze schroniska, to moje znajome prawdopodobnie jadą w weekend do Lublina, pewnie zgodziłyby się wziąć psiaka, wtedy mogłabym nawet go przenocować, żeby tylko jakiś biedak mógł opuścić schronisko. Już mówiłam Toli o tym, zawsze to może jakaś szansa przy łączonym transporcie. W poniedziałek jadę do Katowic, to mogłabym i tam wziąć psa do przekazania dalej. Jak coś, to Tola mam mój nr tel.

Dzięki Jagna za pomoc w transporcie, mam nadzieję, ze jutro wszystko się powiedzie i dwa psie życia będą na święta poza schroniskiem.

 

19 godzin temu, Jo37 napisał:

6aea2d85632eb39emed.jpg

39ae4fa5d6e32288med.jpg

Z dolnego zdjęcia ta malutka.

Jadą do Szafirki z kilkudniowym postojem u Jaagi.

Dzisiaj TZ był  w schronisku - suczki są już odizolowane .

Jutro po południu zabieramy je ze schroniska i wieziemy do Lublina, tam przekazujemy je znajomym Jagny.

U szafirki  nie ma chwilowo miejsca, więc dziewczyny moment muszą poczekać, musimy wykorzystać szansę transportu;   od Jagny zabierze je szafirek.

Dlatego zapraszam na bazarek transportowy, bardzo proszę o pomoc w pokryciu kosztów przejazdu, to jedyna szansa dla tych suczek

LOGISTYKA NAS NIE TYKA 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Tz zrobił dzisiaj jeszcze takie zdjęcie

0f56119aed88164emed.jpg

 

To chyba ta kudłatka,która mignęła na jednym zdjęciu.... Szkoda,że nie udało się i jej tym razem pomóc :( Jeżeli jeszcze będzie w schronisku do kolejnego jakiegoś w miarę okazjonalnego transportu i będzie o niej więcej info. to będziemy chciały jej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Bogusik napisał:

To chyba ta kudłatka,która mignęła na jednym zdjęciu.... Szkoda,że nie udało się i jej tym razem pomóc :( Jeżeli jeszcze będzie w schronisku do kolejnego jakiegoś w miarę okazjonalnego transportu i będzie o niej więcej info. to będziemy chciały jej pomóc.

Dobrze Bogusiu. Ona dzisiaj już była śmielsza, podchodziła do siatki.

Po nowym roku podjadę znowu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2019 o 19:55, Bogusik napisał:

Dziękuję Martuniu.Strasznie się czuję z tym,że za jednym transportem nie udało się pomóc kolejnej suni....

Bogusiu, czasami tak bywa, cieszmy się z tych uratowanych, może i dla innych zaświeci słońce.

3 godziny temu, Jo37 napisał:

Dzwoniła Marta - sunie przekazane w Lublinie. Jadą już do Jaaga.

Niestety ta ruda sunia, która została jest bardzo chuda. Smutne, że jej nie udało się pomóc.

Dzisiaj tak na chwilkę pobiegłam do rudej chudzinki, zdjęcia słabej jakości, bo z daleka...

c3e1d53d4ba181c9med.jpg

e898dd3dc4bc2229med.jpg

3de3d9d8790edf5dmed.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...