Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Havanko, jest mi strasznie głupio Cię prosić ciągle o te ogłoszenia. Spróbowałam sama robić szczeniakom i coś mi się pousuwało, straszą mnie, że zrobiłam coś niezgodnie z zasadami. Przyjęło mi ze dwa ogłoszenia, resztę wywaliło :( Tyle osób dzwoni z Łodzi, ale jak mówię, że dowiozę im do Warszawy, to nikt nie chce :( Lepiej by było zrobić na Lublin, albo na Warszawę. Czy moglabyś kilka cyknąć, tylko już nie na gumtree, bo tam namieszałam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Havanko, jest mi strasznie głupio Cię prosić ciągle o te ogłoszenia. Spróbowałam sama robić szczeniakom i coś mi się pousuwało, straszą mnie, że zrobiłam coś niezgodnie z zasadami. Przyjęło mi ze dwa ogłoszenia, resztę wywaliło :( Tyle osób dzwoni z Łodzi, ale jak mówię, że dowiozę im do Warszawy, to nikt nie chce :( Lepiej by było zrobić na Lublin, albo na Warszawę. Czy moglabyś kilka cyknąć, tylko już nie na gumtree, bo tam namieszałam :oops:[/QUOTE]
Handzia, szczeniaczki mają ogłoszenia; Nie dodawaj, bo i mnie usuną te same. Ogłaszam teraz nową metodą, tzn. wrzucam na Tablicę i Gumtree i pilnuję, żeby nie spadały z pierwszej strony. Co jakiś czas będę zmieniać też województwo. Z Łodzi zrezygnowałam. Przed chwilką skończyłam wrzucać je znów na pierwszą stronę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Handzia, szczeniaczki mają ogłoszenia; Nie dodawaj, bo i mnie usuną te same. Ogłaszam teraz nową metodą, tzn. wrzucam na Tablicę i Gumtree i pilnuję, żeby nie spadały z pierwszej strony. Co jakiś czas będę zmieniać też województwo. Z Łodzi zrezygnowałam. Przed chwilką skończyłam wrzucać je znów na pierwszą stronę.[/QUOTE]
Ojej...mam nadzieję, że nie usuną. Jakby co to ja usunę swoje. Na jakie miasto zrobiłaś? Najlepiej było by gdzieś blisko nas, Lublin, Warszawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Ojej...mam nadzieję, że nie usuną. Jakby co to ja usunę swoje. Na jakie miasto zrobiłaś? Najlepiej było by gdzieś blisko nas, Lublin, Warszawa.[/QUOTE]
Aktualnie są "zrobione" na Lublin. Będę pamiętać, że Lublin lub Warszawa.
[url]http://tablica.pl/oferta/skonczyly-szczesc-tygodni-zycia-i-czekaja-na-dobre-domy-ID27iHz.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Handzia, szczeniaczki mają ogłoszenia; Nie dodawaj, bo i mnie usuną te same. Ogłaszam teraz nową metodą, tzn. wrzucam na Tablicę i Gumtree i pilnuję, żeby nie spadały z pierwszej strony. Co jakiś czas będę zmieniać też województwo. Z Łodzi zrezygnowałam. Przed chwilką skończyłam wrzucać je znów na pierwszą stronę.[/QUOTE]
Havanko! jesteś niezastąpiona!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Bardzo mi zależy, żeby znalazły swoje domy...[/QUOTE]
Dzisiaj już dzwonił do mnie bardzo fajny pan z.... Zamościa ;) Nareszcie z bliska :loveu: jutro umówiłam się z nim, że pojadę po szczeniorka i przy okazji zrobię adopcyjną :) Pan bardzo fajny, taki świadomy wydawał mi się :) Zobaczymy jutro, bo ja już tyle razy się zawiodłam, że nie chcę zapeszać...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Dzisiaj już dzwonił do mnie bardzo fajny pan z.... Zamościa ;) Nareszcie z bliska :loveu: jutro umówiłam się z nim, że pojadę po szczeniorka i przy okazji zrobię adopcyjną :) Pan bardzo fajny, taki świadomy wydawał mi się :) Zobaczymy jutro, bo ja już tyle razy się zawiodłam, że nie chcę zapeszać...;)[/QUOTE]

Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolanta08']Funia po sterylizacji dochodzi do siebie (zabieg został wykonany wczoraj ) pan doktor wyczyścił jej też ząbki.Jeśli wszystko dobrze się ułoży to pod koniec przyszłego tygodnia Funia będzie w domu[/QUOTE]

Oby wszystko dobrze się ułożyło...Funiu, wytrzymaj jeszcze trochę...

Handzia i co z tym panem, zainteresowanym szczeniaczkiem? odezwał się?

Dostałam dziś znowu maila od osoby, która kilka dni temu pytała o szczeniaczki, które są u Murki. Interesuje ją czy te szczeniaczki są za darmo i czy jest [U]"[B]dowuz[/B]".[/U]:shake:

Link to comment
Share on other sites

No cóż, szkoda gadać...nawet nie zadzwonił, za wcześnie się cieszyłam...może jeszcze się odezwie, może nie mógł, ale dla mnie ten gość to już raczej odpada, bo jest niesłowny. :shake:
Dzwonila za to pani z Tomaszowa, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jutro dam znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']No cóż, szkoda gadać...nawet nie zadzwonił, za wcześnie się cieszyłam...może jeszcze się odezwie, może nie mógł, ale dla mnie ten gość to już raczej odpada, bo jest niesłowny. :shake:
[B]Dzwonila za to pani z Tomaszowa, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jutro dam znać.[/QUOTE][/B]
Ech,... co za ludzie....
Dobra, Handzia, nie pytam o nic. Czekam cierpliwie na dobre wieści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Oby wszystko dobrze się ułożyło...Funiu, wytrzymaj jeszcze trochę...

Handzia i co z tym panem, zainteresowanym szczeniaczkiem? odezwał się?

Dostałam dziś znowu maila od osoby, która kilka dni temu pytała o szczeniaczki, które są u Murki. Interesuje ją czy te szczeniaczki są za darmo i czy jest [U]"[B]dowuz[/B]".[/U]:shake:[/QUOTE]
O ja cie..., musiałam się dłużej przyjrzeć...hahahaha
Do tego jeszcze zazwyczaj ten "[B]dowuz[/B]" :mdleje:pod sam nos jest najważniejszy...

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg580/scaled.php?server=580&filename=15acs.jpg&res=landing[/IMG]

[I] "Mały Fenek płacze w kątku
nie ma nikogo na wątku :-(
Jestem dziki i strachliwy,
mały, chudy, bojaźliwy
Mam ogromne żółte uszy,
strach ogromny mam tez w duszy,
Boje się własnego cienia
schronisko mnie w placek zmienia
Rozpłaszczony na betonie
Fenek we łzach swoich tonie.[/I]"

Ten piękny wierszyk stworzyła Szarotka ;) (to tylko urywek), zapraszamy na wątek Fenka, jeśli ktoś chce przeczytać więcej wierszyków ;) a przy okazji pomóc maluszkowi :(

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229928-potrzebuje-310-zł-aby-nauczyc-sie-ufac-człowiekowi-dacie-mi-te-szanse-Błagam[/URL]

Edited by handzia
Link to comment
Share on other sites

Dzwonił do mnie fajny pan z Lublina w sprawie szczeniaków. Jest gotowy, bez problemu przyjechać do Zamościa po szczeniaczka :). Umówiłam się z nim o 11 w piątek. Trzymajcie kciuki, żeby następny pan nie wystawił mnie do wiatru ;) Pani z Tomaszowa na razie nie odezwała się, ale do jutra jesteśmy umówione. Ogólnie coś zaczyna się dziać :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam maila w spr. Belli I Miłeczki z zamojskiego schronu. Handzia, poprosiłam Panią o telefon do Ciebie. Chodzi o te dwie suczki:
[URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImage?AdId=443609330"] [IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/NjQwWDQ4MA==/$T2eC16N,!)8E9s4l6cOwBQ4chBweRw~~48_35.JPG[/IMG][/URL] Bella
[URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImage?AdId=443609330"] [IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/NjQwWDQ4MA==/$T2eC16F,!)kE9s4Z-Ue7BQ4chU8pq!~~48_35.JPG[/IMG][/URL] Miłeczka

Odpisałam, że do adopcji pozostała Miłeczka. Ciekawe czy zadzwoni?

Edit: Kurcze, właśnie znalazłam post Toli (9553), że Miłeczka jest zarezerwowana? Czy ona wciąż w schronie, czy pojechała do domu?

A co z tą suczką:
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/266/93063136.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5055/93063136.jpg[/IMG][/URL]

Zadra pisała, że została oddzielona od pozostałych. Czy ktoś wie , co się z nią teraz dzieje?

Edited by Havanka
Link to comment
Share on other sites

Niestety nie wiem.Nie byłam od tamtego czasu w schronie.
Miałam zgłoszenie z gminy o suczce,błąkajacej się od 2 m-cy.Gmina zgloszenie zignorowała i psinka się wyszczeniła.Na szczęście udało się ją w końcu odłowić.Maluchy jeszcze ślepe wet uśpił.suczka zostanie kilka dni w lecznicy,a potem na koszt gminy umieszczona w hoteliku i w odpowiednim czasie wysterylizowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Może będzie bardziej słowny niż poprzedni. Czas pokaże...[/QUOTE]
Jakby to znowu powiedzieć...Niestety mam jakąś złą passę i pecha, bo wszyscy bez wyjątku mnie zawodzą :-( Pani z Tomaszowa nie odezwała się, ale nie płaczę z tego powodu, bo troszkę wioską (przepraszam) zalatywało w rozmowie, więc nie byłam pewna od razu i nie brałam całkiem poważnie jej tel pod uwagę.
Natomiast pan z Lublina całkiem odwrotnie, dał mi dużą nadzieję, był całkiem do rzeczy, ale dzisiaj odpisał mi, że jednak nie przyjedzie jutro, bo przedyskutowali z żoną sprawę pieska w domu i na razie nie dadzą sobie rady... (uświadomiłam, że szczeniak może nasikać, pogryźć coś..)
Havanko, błagam, zrób ogłoszenia na Warszawę, u nas jest jednak wiocha, zacofanie i ciemnogród. Już nigdy nie pokuszę się o ogłoszenia na nasz region, bo to porażka po prostu...
Zawiozę sama szczeniaki do Warszawy, abym miała gdzie...

Acha i jeszcze, może dałoby się każdemu osobno zrobić? Połowa może być na mój tel, a druga na funi 601 071 963

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...