Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Matko świnto jaka psiarnia, ten czarnulek sznaucerowaty cieszył się bardzo i chciał wyłazić, jakiś jeszcze taki rudy wesoły też chciał, koteczka nas pogryzła ale jakoś się udało (pojechała jedna). Pewnie przerażona bardzo piesami ale mam nadzieję że zniesie to dzielnie. Czaruś trochę z problemami bo "opiekun" w ostatniej chwili coś odwalił i nie miał jak dowieźć pieska na rynek. Ale wszystko pojechało dziękujemy Aska7 ❤️ 

Ja mam szelki na dużego psa i małą obróżkę oraz dłuuuga smycz mogę jakoś przekazać przy okazji, nieużywane chyba

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 12:26, Ewa Marta napisał:

Pojechała 🙂  To sunia pod wpólną opieką Alaskan, Ellig i moją 😀 Pojechał też Pekinek, ta niespodzianka 🙂

 

IMG-20220803-WA0001.jpg

 

Tak,właśnie byłam na ich wątku.Cudna wiadomość.Niech teraz szczęśliwie wszystkie psiaki dojadą do celu.

A ten sznaucerkowaty czarny wiadomo gdzie jedzie?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 12:39, Anula napisał:

Tak,właśnie byłam na ich wątku.Cudna wiadomość.Niech teraz szczęśliwie wszystkie psiaki dojadą do celu.

A ten sznaucerkowaty czarny wiadomo gdzie jedzie?

Na razie do Hani, bierze go pod opiekę Sara2011

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie miałam dobrego dostępu do netu, wróciliśmy dzisiaj ok.21 i nagle telefon, że na cmentarzu w Izbicy  od paru dni siedzi mała suczka, jeden wielki kołtun, brudna, cuchnąca😥 Nie mam dogomanii w laptopie, piszę z telefonu i  nie wiem, jak będzie jutro, ale jak tylko będę miała jakieś wieści o suni postaram się  dam znać. 

IMG-20220807-WA0027.jpg

Link to comment
Share on other sites

Info od Toli

Piesek z cmentarza w Izbicy zabrany. Ma ok 2-3 lata. Stan koszmarny!! Zaniedbania straszne. Nie ma oka, w oczodole ropa. Tylna łapka lata na wszystkie strony. Sugestia amputacji. Będzie diagnoza irtopedyczna i przeswietlenie. Na calym ciele rany. Sierść to jeden wielki kołtun . Aby zrobić badanie trzeba było częściowo ogolić. Wyniszczony i wychudzony..

IMG-20220808-WA0004.jpg

IMG-20220808-WA0005.jpg

IMG-20220808-WA0002.jpg

IMG-20220808-WA0003.jpg

IMG-20220808-WA0001.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.08.2022 o 11:02, Alaskan malamutte napisał:

Info od Toli

Piesek z cmentarza w Izbicy zabrany. Ma ok 2-3 lata. Stan koszmarny!! Zaniedbania straszne. Nie ma oka, w oczodole ropa. Tylna łapka lata na wszystkie strony. Sugestia amputacji. Będzie diagnoza irtopedyczna i przeswietlenie. Na calym ciele rany. Sierść to jeden wielki kołtun . Aby zrobić badanie trzeba było częściowo ogolić. Wyniszczony i wychudzony..

IMG-20220808-WA0004.jpg

IMG-20220808-WA0005.jpg

IMG-20220808-WA0002.jpg

IMG-20220808-WA0003.jpg

IMG-20220808-WA0001.jpg

Przerażające po prostu 😞 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...