Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Jestem w kontakcie z Aska7, kolejny transport prawdopodobnie w środę, tym razem również jedzie sporo psów!

Do Jagny:

  • 3 szczeniaki
  • kociak ze Szczebrzeszyna

Do szafirki:

  • Adelka i Marinka ze schroniska
  • Czaruś od sue
  • czarny kudłacz ze schroniska
  • terierka ze schroniska

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2022 o 00:11, Jaaga napisał:

Tolu, czy kojarzysz tego psa w środku za zielona chyba budą? Musi być bardzo przestraszony. Możesz go sprawdzić następnym razem lub na swoich zdjęciach z tego kojca? Jesli tam spędza czas, to wegetacja, nie życie. 

Pytałam też o tego psa z ostatniego boksu, którego wypatrzyła Jaaga - pies jest długo w schronisku, ma opinię dzikusa, nie wychodzi na wybieg, cały czas siedzi w tej budzie. 

Link to comment
Share on other sites

Suczki. To maleństwo  waży parę kg, też całe dnie spędza wewnątrz budynku. Dzisiaj wyszła tylko dlatego, że powstał spory zgiełk, psy biegały i biedactwo  chyba wystraszyło się....

IMG_20220731_125328.jpg

IMG-20220731-WA0014.jpg

IMG-20220731-WA0013.jpg

IMG-20220731-WA0012.jpg

Siostry, były 3😢IMG-20220731-WA0011.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 17:54, Tola napisał:

Suczki. To maleństwo  waży parę kg, też całe dnie spędza wewnątrz budynku. Dzisiaj wyszła tylko dlatego, że powstał spory zgiełk, psy biegały.i chyba wystraszyła się....

IMG_20220731_125328.jpg

IMG-20220731-WA0014.jpg

Jaka malenka, smutna piękność🙄 Może ktoś jeszcze zdecyduje się ją uratować. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 17:47, Tola napisał:

Pytałam też o tego psa z ostatniego boksu, którego wypatrzyła Jaaga - pies jest długo w schronisku, ma opinię dzikusa, nie wychodzi na wybieg, cały czas siedzi w tej budzie. 

Dziękuję Tolu. Tak właśnie obawiałam się😟 Jakos tak mam, ze wyszukuję te najcięższe przypadki.

Mam słabość do dzikusów,  bo im jest najtrudniej w zamknięciu. Ani chwili bez lęku i tak dzień w dzień, noc w noc, 365 dni w roku, przez lata. Dla mnie niewyobrażalny koszmar i cierpienie.

Bardzo chciałabym mu pomóc,  ale sama nie poradzę i nie mam na razie pomysłu. W dodatku to duzy pies. I trudno szukać u ludzi pomocy bez zdjęć. 

Tolu, czy jak będziecie w schronisku, to dałabyś radę poprosić pracownika, żeby wszedl do środka i telefonem zrobil Ci kilka zdjęć? Jesli pies nigdy nie wychodzi na wybieg, to nie mam co liczyć na to, ze w najbliższym czasie to zrobi.

W ostatnim czasie sporo doświadczyłam i czuje się wypalona. Brakuje mi zapału i zaangażowania. Nie potrafię ich wykrzesać. Praktycznie nie mam dnia, żeby coś się nie działo.  Ostatnie 3 dni skupiłam się na ratowaniu mojej suni, ktora przeszła reoperacje, bo puściły szwy trzymające mięśnie i na ratowaniu strzebrzeszynskiego kociaczka zatrutego i zatkanego glistami po odrobaczeniu. Marzę  więc o paru przespanych nocach i kilku dniach bez stresu. Byloby to konieczne, żebym mogła skupić się i pomyśleć, jak pomóc temu biedakowi.

Może ktoś ma jakiś pomysł? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 20:00, Aska7 napisał:

Jagna, weż sobie ku.. wa na wstrzymanie. To jak w samolocie. Najpierw maska samemu potem dziecku. Wdech wydech.

Wiem Asiu, dlatego teraz na pewno nie dam mu rady pomóc. Tak, jak napisalam, nie nam żadnego pomysłu i wątpię czy udałoby się takiemu psu znaleźć gdzieś lokum, gdyby go pooglaszać. 

Jakby ktoś coś chcial ode mnie, to nie piszcie prosze pw, tylko dzwońcie czy smsujcie. Dzis przyjeżdżają nasze latorośle i raczej nie będę miała czasu zaglądać na forum. Zdjęciowo chyba wszystkie zamojszczaki ogarnęłam. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 18:50, Jaaga napisał:

W ostatnim czasie sporo doświadczyłam i czuje się wypalona. Brakuje mi zapału i zaangażowania. Nie potrafię ich wykrzesać. Praktycznie nie mam dnia, żeby coś się nie działo.  Ostatnie 3 dni skupiłam się na ratowaniu mojej suni, ktora przeszła reoperacje, bo puściły szwy trzymające mięśnie i na ratowaniu strzebrzeszynskiego kociaczka zatrutego i zatkanego glistami po odrobaczeniu. Marzę  więc o paru przespanych nocach i kilku dniach bez stresu. Byloby to konieczne, żebym mogła skupić się i pomyśleć, jak pomóc temu biedakowi.

Może ktoś ma jakiś pomysł? 

Mam dokładnie tak samo, w dodatku choruję 😞

Ten szkielet, ta śliczna mała sunia i tyle innych..... serce mi pęka 😞 😞 chciałabym im pomóc, a sił i możliwości coraz mniej 😞 😞

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ nasze dwa maluszki prawie na pewno mają już domy, razem z Ellig i Alaskan weźmiemy pod opiekę kolejną bidę. Pokochałyśmy tego pekinka, ale chłopca nie mamy gdzie zabrać. Pojedzie więc wystraszona sunia:) Aśka zgodziła się tak spakować psiaki, że maleńka się zmieści, a Jaaga w miejsce naszych dwóch (Missi i Mikusia), a może nawet trzech jeśli Marvel też znajdzie dom zgodziła sie przyjąć maleńką! Tola jak zawsze skoordynuje cała akcję 🙂

 

IMG_20220731_125328.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 13:19, Ewa Marta napisał:

Ponieważ nasze dwa maluszki prawie na pewno mają już domy, razem z Ellig i Alaskan weźmiemy pod opiekę kolejną bidę. Pokochałyśmy tego pekinka, ale chłopca nie mamy gdzie zabrać. Pojedzie więc wystraszona sunia:) Aśka zgodziła się tak spakować psiaki, że maleńka się zmieści, a Jaaga w miejsce naszych dwóch (Missi i Mikusia), a może nawet trzech jeśli Marvel też znajdzie dom zgodziła sie przyjąć maleńką! Tola jak zawsze skoordynuje cała akcję 🙂

 

IMG_20220731_125328.jpg

❤️ ❤️ ❤️
 

IMG_20220731_125328.jpg.af9e58506a1efd1dfc91c8fc3113baa1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 14:21, Poker napisał:

Cudownie, że weźmiecie tę maleńką rudą. Właśnie ją zobaczyłam i kombinowałam jak ją wziąć czyli dokąd.

Nie mogłyśmy wytrzymać myśląc o jej strachu 😞

Dnia 1.08.2022 o 15:42, Aska7 napisał:

Wiem, że nie miejsce, ale obrałam właśnie 7kg obitych papierówek. Ma ktoś szybki, sprawdzony przepis na szarlotkę ?

Niestety nie pomogę, szarlotki umiem tylko jeść 🙂

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 17:26, Aska7 napisał:

No to nie, za późno. Już się piecze 😛

Będzie ekskluzywnie z lodami, bitą śmietaną, polana sosem poziomkowym na słodko z bałkanów i czekoladą. I jak ja mam schudnąć 😌

Nieeee!!! Nie mogę nawet tego czytać, bo ślina mi cieknie jak głupia 😁

 

Zaproszę więc póki co na wątek rudej suni:

https://www.dogomania.com/forum/topic/356936-kolejna-schroniskowa-bezimienna-malizna-ma-szansę-na-lepsze-życie-i-jedzie-do-jaagi/

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...