Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, Poker napisał:

Czasem ludzie bankrutują, mieszkanie czy dom idę pod młotek, a ludzie idą do mieszkania socjalnego, gdzie często nie można mieć psa.

Czy Anula i Bogusik wiedzą o ponowatym ?

 

Chyba nie wiedzą...

Anula rzadko teraz jest na forum, może ma jakiś konkretny powód, może chce odpocząć; Bogusik po rodzinnej tragedii zajęta jest przeprowadzką, wiem, że ma z tym problemy - jakoś nie mam w takiej sytuacji śmiałości pisać...

Rozmawiałam dzisiaj z szafirką,  tak na wszelki wypadek -  w sytuacji kiedy przyjeżdża  lękliwy mikrusek na razie nie weźmie kolejnego problematycznego psa i to sporo większego. 

Nie wiem kto jeszcze mógłby, chciałby mu pomóc.

 

Link to comment
Share on other sites

Remik i czarny maluszek wyjechali z p. Maćkiem ze schroniska. W aucie podróżuje jeszcze Bemol i Amol, który okazał się dziewczynką. P. Maciej wstępuje jeszcze do Murki po Fiszkę i ze Śląska odbiera ukraińskiego szczeniaka Poker. Szerokiej drogi ! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Psy już na miejscu, powrzucałam zdjęcia na poszczególne wątki.

Czarny mikrusek nie ma jeszcze swojego miejsca na forum, więc pokazuję go tutaj gotowego do drogi.  Pojechał w naszym kontenerku, żeby nie ryzykować i nie przenosić go w  w czasie przekazywania psów szafirkowi. Jest tak malutki, że w kocim kontenerku zajmował jego koniec

1623522612187.jpg

1623522771183(1).jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na chwilę byłam w schronisku, pojawiła się szansa dla tego psa w typie PONa, pojechałam sprawdzić, czy jeszcze jest.

Dzisiaj był p. Wisław, więc wypytałam jeszcze o parę psów, zrobiłam też parę zdjęć.

U nas, tak jak wszędzie upał, większość psów była wewnątrz budynku.

 Nie widziałam ani tej owczarki, o która pytała Jaaga, ani tego rudego nowego piesia.

 Pies w typie PONa  jest

1624183275573.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...