Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 22.05.2021 o 22:13, Tola napisał:

Szczęśliwa Jedenastka:

  1. Adin
  2. Lucjusz
  3. Nela
  4. Cynka
  5. Papi
  6. Bonus
  7. Franek Uszko
  8. Suvi
  9. Runo
  10. Makary
  11. Lumi

W swoich domach są już 4 psóy: Adin, Lucjusz, Nela, Cynka.

Reszta, czyli 7 psów, tak jak napisała Mazowszanka,  jest na większym lub mniejszym plusie z różnymi deklaracjami stałymi. 

Do podziału jest 530 zł - czy jest jakaś propozycja podziału tych pieniędzy?

 

Trudno podzielić te pieniądze, bo każdy z psów ich potrzebuje, albo będzie potrzebował, bo ze względu na stan adopcja może być trudna...

Nie chciałabym nikogo skrzywdzić.

Mazowszanka zrobiła bazarek na 11 psów, 4 z nich ma już własne domy.

Z pozostałych 7 najmniej na koncie ma Papik (czekają go badania) i Runo (przed nim operacja usunięcia guzka). Pomyślałam, że może im damy po 100 zł, a pozostałe 330 zł podzielić na resztę psów, czyli każdy dostanie po 66 zł.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2021 o 21:12, Tola napisał:

Trudno podzielić te pieniądze, bo każdy z psów ich potrzebuje, albo będzie potrzebował, bo ze względu na stan adopcja może być trudna...

Nie chciałabym nikogo skrzywdzić.

Mazowszanka zrobiła bazarek na 11 psów, 4 z nich ma już własne domy.

Z pozostałych 7 najmniej na koncie ma Papik (czekają go badania) i Runo (przed nim operacja usunięcia guzka). Pomyślałam, że może im damy po 100 zł, a pozostałe 330 zł podzielić na resztę psów, czyli każdy dostanie po 66 zł.

Rozmawiałam z Zagrodowy PP - ponieważ Lumi wyjeżdża we wtorek do DT do Wiosna, a na razie jest zabezpieczona, Mika zrzeka się części z bazarku, która przypadła suni na rzecz psów, które mają trudniejsza sytuację.

Myślę, że w kolejce jest Bonusik...

100 zł - Papi

100 zł - Bonus

76 zł - Franek Uszko

76 zł  - Suvi

100 zł  - Runo

76 zł  - Makary

 

Link to comment
Share on other sites

Na prośbę konfirm umieszczam nazwy leków, które ma do oddania, może jakiś bezdomniak potrzebuje? Wrzucę jeszcze na wątek do Murki i do kikou...                                             

1. Gabapentin Teva 100 mg - 92 szt
2. Dermipred 20 mg 33 tab
3. Eutyrox N 200 3 cale op po 50 tab + 3 tab.
4. Vetmedin 10 mg - 90 tab.
5. Polfilin prolongatum 1 op = 20 tab + 11 tab ( jak Agapurin) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.05.2021 o 22:07, Tola napisał:

Na prośbę konfirm umieszczam nazwy leków, które ma do oddania, może jakiś bezdomniak potrzebuje? Wrzucę jeszcze na wątek do Murki i do kikou...                                             

1. Gabapentin Teva 100 mg - 92 szt
2. Dermipred 20 mg 33 tab
3. Eutyrox N 200 3 cale op po 50 tab + 3 tab.
4. Vetmedin 10 mg - 90 tab.
5. Polfilin prolongatum 1 op = 20 tab + 11 tab ( jak Agapurin) 

Przekazałam już limonce80 nr konfirm, leki przydadzą się innym potrzebującym psom.

23 godziny temu, Aska7 napisał:

Gdyby jakieś adopcje z Zamościa się szykowały, to ja jestem w Polsce do 27.06. i chętnie do tego czasu pojadę : )

Bardzo bym chciała, aby jakieś psy opuściły schronisko i na pewno skorzystamy z Twojej pomocy.

Na razie jest miejsce u szafirki dla niedużych psów, a takich jak na razie w schronisku niewiele.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.05.2021 o 22:07, Tola napisał:

Na prośbę konfirm umieszczam nazwy leków, które ma do oddania, może jakiś bezdomniak potrzebuje?

Poprosiłam o gabapentin i vetmedin, i już dziś otrzymałam przesyłkę z lekami. 

Skorzysta chory na serce piesek ze schroniska oraz psiak seniorek którego spotykam regularnie na wizytach u weterynarza gdzie leczę mojego Dżekusia, a wiem że jego Pani ma skromną emeryturę.  

Bardzo dziękuję konfirm za leki, jest ich sporo i na długo wystarczą psiakom - Tomi i Amiś też bardzo dziękują :-)).   

W podziękowaniu przekazałam wpłatę dla Runo. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...