Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Otrzymałam dzisiaj o Toli wiadomość,że rudy staruszek jednak jest do zabrania...:( Ma ponoć ok. 10 lat i jest niewidomy.Nie wiemy jaki jest jego stan zdrowia i czeka go pełna diagnostyka a także koszty opłaty karmy i hoteliku. Nie mam pojęcia czy same z Anulą to udźwigniemy bo jednak też trzeba wziąć pod uwagę,że nie znajdzie domu i zostanie w hoteliku do końca swoich dni. Może rozsądnie było by go tam zostawić ale jak wtedy żyć z myślą,że ten staruszeczek tam jest  bez nadziei i pomocy?  Obie z Anulą tak nie potrafimy i podjęłyśmy decyzję,że bez względu na wszystko zabieramy biedaka. Rozmawiałam o nim z Hanią i  go przyjmie, tak więc chyba by się załapał na sobotni transport.

Anula założy mu osobny wątek ale już teraz bardzo proszę o wszelką pomoc dla tego szkraba,któremu ktoś zgotował tak okrutny los,że wylądował za kratami  boksu....:(:(:(

1617801410788.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Bogusik napisał:

Otrzymałam dzisiaj o Toli wiadomość,że rudy staruszek jednak jest do zabrania...:( Ma ponoć ok. 10 lat i jest niewidomy.Nie wiemy jaki jest jego stan zdrowia i czeka go pełna diagnostyka a także koszty opłaty karmy i hoteliku. Nie mam pojęcia czy same z Anulą to udźwigniemy bo jednak też trzeba wziąć pod uwagę,że nie znajdzie domu i zostanie w hoteliku do końca swoich dni. Może rozsądnie było by go tam zostawić ale jak wtedy żyć z myślą,że ten staruszeczek tam jest  bez nadziei i pomocy?  Obie z Anulą tak nie potrafimy i podjęłyśmy decyzję,że bez względu na wszystko zabieramy biedaka. Rozmawiałam o nim z Hanią i  go przyjmie, tak więc chyba by się załapał na sobotni transport.

Anula założy mu osobny wątek ale już teraz bardzo proszę o wszelką pomoc dla tego szkraba,któremu ktoś zgotował tak okrutny los,że wylądował za kratami  boksu....:(:(:(

1617801410788.jpg

ratujcie kruszenka kasztanka jak tylko sie da z modlitwa i za maluteczka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, beataczl napisał:

Lunarmermaid zaproponowała bdt dla suni od maja  za zwrot kosztów karmy i weta. ❤️Także masz rację ,widocznie ucieklo Toli w tym zamieszaniu...

 

 

Dalej podtrzymuję, ale nie wiem dokładnie kiedy. Najpierw córka musi zabrać ode mnie swoją suczkę. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, beataczl napisał:

Lunarmermaid zaproponowała bdt dla suni od maja  za zwrot kosztów karmy i weta. ❤️Także masz rację ,widocznie ucieklo Toli w tym zamieszaniu...

 

 

 

1 godzinę temu, lunarmermaid napisał:

Dalej podtrzymuję, ale nie wiem dokładnie kiedy. Najpierw córka musi zabrać ode mnie swoją suczkę. 

Zauważyłam wpis, tylko nie trzeba na  razie wpisywać suni na listę psów wyjeżdzających, bo to jeszcze sporo czasu i wiele może się zmienić.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Otrzymałam dzisiaj o Toli wiadomość,że rudy staruszek jednak jest do zabrania...:( Ma ponoć ok. 10 lat i jest niewidomy.Nie wiemy jaki jest jego stan zdrowia i czeka go pełna diagnostyka a także koszty opłaty karmy i hoteliku. Nie mam pojęcia czy same z Anulą to udźwigniemy bo jednak też trzeba wziąć pod uwagę,że nie znajdzie domu i zostanie w hoteliku do końca swoich dni. Może rozsądnie było by go tam zostawić ale jak wtedy żyć z myślą,że ten staruszeczek tam jest  bez nadziei i pomocy?  Obie z Anulą tak nie potrafimy i podjęłyśmy decyzję,że bez względu na wszystko zabieramy biedaka. Rozmawiałam o nim z Hanią i  go przyjmie, tak więc chyba by się załapał na sobotni transport.

Anula założy mu osobny wątek ale już teraz bardzo proszę o wszelką pomoc dla tego szkraba,któremu ktoś zgotował tak okrutny los,że wylądował za kratami  boksu....:(:(:(

1617801410788.jpg

Bardzo się cieszę, mam nadzieję, ze Misio dołączy w kolejnym terminie do szczęśliwców. którzy wyjeżdzają ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tola napisał:

Bardzo się cieszę, mam nadzieję, ze Misio dołączy w kolejnym terminie do szczęśliwców. którzy wyjeżdzają ze schroniska.

 

Przed chwilą, Tola napisał:

Dla wszystkich wyjezdzających psów mam obróżki i smycze.

Szeleczki mam tylko dla jednego psa, zobaczymy na miejscu, na którego będą pasować.

1617733717522.jpg

 Niechaj Moc bedzie z Toba z Wami Tolu 
z calej duszy 
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Nadziejka napisał:

 

 Niechaj Moc bedzie z Toba z Wami Tolu 
z calej duszy 

Dzięki Nadziejeczko!

Oby ta moc była ze mną  zwłaszcza w sobotę, bo już się denerwuję jak pomyślę o podziale 7 książeczek zdrowia...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2021 o 20:31, Bogusik napisał:

Bardzo chwycił mnie za serce den bidulek...:( Wygląda raczej na starszego psiaka i być może schorowanego ale jest na kwarantannie i trzeba niestety czekać....

IMGP2957.JPG

 

Dnia 11.04.2021 o 23:19, Tola napisał:

Bogusiu - pytałam o tego pieska, pozwolono mi obejrzeć go z bliska. To malutki staruszek, prawdopodobnie po przebytej nosówce i wg słów kierownika - niewidomy. Pieska po kwarantannie ma zabrać do siebie kobieta, która go znalazła.

Tego psiaka miała wziąć kobieta, która go znalazła, czy coś mi się pozajączkowało?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Isiak napisał:

 

Tego psiaka miała wziąć kobieta, która go znalazła, czy coś mi się pozajączkowało?

Taką informację otrzymała Tola gdy pierwszy raz o niego zapytała w schronisku. Dzisiaj natomiast usłyszała,że nie i można go zabierać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.04.2021 o 21:00, Tola napisał:

Bardzo się cieszę, mam nadzieję, ze Misio dołączy w kolejnym terminie do szczęśliwców. którzy wyjeżdżają ze schroniska.

Dla każdego schroniska leczenie starszego, chorego psa w warunkach schroniskowych jest trudne , do tego wiemy dobrze, że też kosztowne, więc chyba po diagnostyce lepiej i dla psa, i dla schroniska, żeby Misio był leczony w warunkach domowych. Czekamy na wyniki badań,  myślę, że nie ma tu zlej woli z żadnej strony, że dobro psa jest najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnia aktualizacja - zamiast Misia jedzie Papi - mały rudy piesek, prawdopodobnie niewidomy.

Może będzie łatwiej - wątki poszczególnych psów:

1. Bonus                -  kikou     -  Ewa Marta   WĄTEK

2. Uszko                  -  kikou      -  Aska7  WĄTEK

3. Szara                   - Jagaa      -  Aska7   WĄTEK

4. Papi              - szafirka - Anula i Bogusik  WĄTEK

5. Biała              -  Murka - ZZP    WĄTEK

6. Adin               - Szafirka   - Anula i Bogusik   WĄTEK

7. NIka      - Szafirka   -  Alaskan malamutte   WĄTEK

8.  Cynka           - Szafirka   -  Tola    WĄTEK

9. Lucek            - Szafirka   - Jo37  WĄTEK

10. Makary          - Dexterka - agat21   WĄTEK

11. Runo    - Dexterka - Alaskan malamutte    WĄTEK

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Zamojskie psiaki szukają domów i miłości
1 godzinę temu, beataczl napisał:

Kado...przytulam... I walczcie dalej .myślimy o Was  nieustannie.

Tosia... Barsiczka... Zulcia.... smutno bardzo i całym sercem wspieram w tych trudnych chwilach...

tak bardzo wiem, jak Wam ciężko patrzeć na cierpienie ukochanych sunieczek <3 <3 <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...