Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

3 godziny temu, agat21 napisał:

Dobrze się tu dzieje :) Chyba nastał lepszy czas dla staruszków :)

Stare dogo dla staruszków wraca <3

3 godziny temu, Aska7 napisał:

Wezmę szarą na siebie

Choć troszkę pomogę, dołożę deklarację, maarit też na wątku Fenisia deklaruje "po dychu przez rok" .

IMGP3001.JPG

I zapytam - czy białej ktoś pomoże, jeśli miałaby wątek i miejsce u Murki za 15 zł/doba? To druga z długo czekających na pomoc... sama nie dam rady, mam 11 psiaków w domu i nad 12-tym "myślę" :(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, lunarmermaid napisał:

A ja myślę nad tą czarną z zaćmą na oku. Też jest długo, na dodatek czarna... Ale to dopiero gdzieś w maju. 

Agat21 na wątku Feniksa napisała, że ma miejsce 15 zł/doba, może wykorzystać to "poruszenie serc" i jej też pomóc?

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Aska7 napisał:

Wezmę szarą na siebie

Ogromnie się cieszę, po dzisiejszym bardzo trudnym dniu to najlepsza informacja!

Dzisiaj spędziłam w schronisku prawie 2 godziny i mam nadzieje, że to wszystko, co zaplanowałyśmy tutaj na forum uda się  zrealizować. 

Zarezerwowałam te sunie:

Biała  - jedzie do szafirki  ( Anula i Bogusik)

IMGP3004.JPG

Sunia obok Białej - jedzie do szafirki  ( Alaskan)

IMGP3004.JPG

Bez ogonka  - jedzie do szafirki  ( Tola)

IMGP2999.JPG

Stara Szorstka - jedzie do Jaaga  ( Aska7)

IMGP2980.JPG

Jeden z tych piesków  - jedzie do szafirki ( Jo37 )

IMGP2890.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wątek szorstkiej założy Aska7, bardzo proszę o deklaracje dla suni, bo trzeba sporo dozbierać.

Dzisiaj, jak pracownik wszedł do boksu, to uciekała jak reszta, ale potem  bez problemu dała przyłożyc czytnik.

Ona bardzo się boi, ale nie rzuca się z zębami.

Dzisiaj też podeszła do mnie do siatki, a ja przez łzy opowiedziałam jej o jej Aniele, dzięki któremu zobaczy, jak wygląda świat poza boksem.

IMGP2980.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Tola napisał:

Wątek szorstkiej założy Aska7, bardzo proszę o deklaracje dla suni, bo trzeba sporo dozbierać.

Dzisiaj, jak pracownik wszedł do boksu, to uciekała jak reszta, ale potem  bez problemu dała przyłożyc czytnik.

Ona bardzo się boi, ale nie rzuca się z zębami.

Dzisiaj też podeszła do mnie do siatki, a ja przez łzy opowiedziałam jej o jej Aniele, dzięki któremu zobaczy, jak wygląda świat poza boksem.

IMGP2980.JPG

Ogromnie się cieszę,że Aska7 weźmie pod opiekę sunię,założy wątek i będzie skarbnikiem.Ja wysupłam jakąś deklarację jednorazową dla tej umęczonej cudnej suni.A najbardziej się cieszę,że wreszcie powącha zieloną trawkę.

Tola masz jakieś obróżki,smycze jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Anula napisał:

Ogromnie się cieszę,że Aska7 weźmie pod opiekę sunię,założy wątek i będzie skarbnikiem.Ja wysupłam jakąś deklarację jednorazową dla tej umęczonej cudnej suni.A najbardziej się cieszę,że wreszcie powącha zieloną trawkę.

Tola masz jakieś obróżki,smycze jeszcze?

Mam obróżki i smycze, nie mam już szeleczek. Ale szafirka ma chyba tego sporo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...