Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

ale śliczna ta czarna sunia....czy coś się dla niej zmieniło? znalazła dom j? coś więcej o nie wiadomo? jest chyba trochę jamnikowata

właśnie też nie mogę przestać o niej myśleć...i o tej, która tak długo siedzi w schronisku, bo podobno dzika jest :( Jak pomyślę, że Rabarbarek siedział 8 lat w schronisku to po prostu ryczę... 8 lat życia! :( :( a niektórym grozi "dożywocie"... za co ???? to podłych ludzi powinno się za kraty wsadzać !

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2020 o 07:57, kiyoshi napisał:

ale śliczna ta czarna sunia....czy coś się dla niej zmieniło? znalazła dom j? coś więcej o nie wiadomo? jest chyba trochę jamnikowata

a ta biała, obok, co tylko jej kawałałek widać?...coż to za istotka?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2020 o 07:57, kiyoshi napisał:

ale śliczna ta czarna sunia....czy coś się dla niej zmieniło? znalazła dom j? coś więcej o nie wiadomo? jest chyba trochę jamnikowata

20201129_120016.jpg.0385310c5417ea0b0856d5b1dadcf6e3.jpg.f711c8bf80806dcc8a84cb677c92d194.jpg

Pisałam już, że tej suni nie kojarzę, dowiem się więcej, jak podjadę po świętach do schroniska tzn. mogę zapytać o wiek i zobaczyć, jak reaguje na ludzi.

Dnia 19.12.2020 o 10:06, mari23 napisał:

właśnie też nie mogę przestać o niej myśleć...i o tej, która tak długo siedzi w schronisku, bo podobno dzika jest :( Jak pomyślę, że Rabarbarek siedział 8 lat w schronisku to po prostu ryczę... 8 lat życia! :( :( a niektórym grozi "dożywocie"... za co ???? to podłych ludzi powinno się za kraty wsadzać !

 

IMGP1685.JPG

Tej suczki już  prawdopodobnie juz nie ma; chciała ją zabrać do Murki Jo37 i Grażka123, ale Alaskan nie znalazła jej  w schrnisku, jak była.  Na wolne miejsce pojechała oneczka Andzia.

2 godziny temu, malagos napisał:

a ta biała, obok, co tylko jej kawałałek widać?...coż to za istotka?

To średniej wielkości suczka, też mogę popytać, jak podjadę do schroniska.

Przed świętami, ze względu na stan zdrowia i operację swojej staruszki,  niestety nie dałam rady.

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Musisz chyba Tole zacytować. Ja o czarnej niczego się nie dowiedziałam. 

Kiyoshi - jak zauważyłaś,  żeby uzyskać jakiekolwiek informacje o psie, ktoś musi tam podjechać, nie ma innej możliwości

My z TZ, przez chorobę,  byliśmy wyłączeni z wyjazdów, powoli wracamy do swoich zajęć.

Link to comment
Share on other sites

Stefanką, która pojechała do DT razem z Ptysiem, niestety na razie nie ma zainteresowania:( .

Kocia ma ok. 4,5 miesiąca, bardzo miziasta, spokojna; testy ujemny, załatwia się do kuwety - potrzebny dom bez małych dzieci, bo Stefanka jet niezwykle delikatna, lubi ciszę.

received_730212721240756.jpg

IMG-20201207-WA0004.jpg

IMG-20201208-WA0015.jpg

received_730212721240756.jpg

received_735286750421018.jpg

IMG-20201208-WA0054.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tola napisał:

 

Kiyoshi - jak zauważyłaś,  żeby uzyskać jakiekolwiek informacje o psie, ktoś musi tam podjechać, nie ma innej możliwości

My z TZ, przez chorobę,  byliśmy wyłączeni z wyjazdów, powoli wracamy do swoich zajęć.

Rozumiem Tolu

Przepraszam

Dużo zdrowia Wam zycze

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Taki post pojawił się na Adopcje Zamość na facebooku

 

Cytat

Grzecznosciowo
Dzień dobry! Piszę z prośbą. Tej nocy zmarła moja babcia. Miała psa, kundelka, Julka. Nie możemy go sami przygarnąć, grozi mu oddanie do schroniska. Pies jest już seniorem, ma około 13 lat, jest nieduży, czarny z białymi elementami, wobec obcych jest nastawiony bojowo, szczeka i zdarza mu się ugryźć obcego człowieka. Ale kiedy uzna człowieka za swojego, staje się maszynką do merdania, a jego entuzjazm osiąga kosmiczne rejestry. Babcia mieszkała w Zamościu, na Kamiennej i tam też jest obecnie Julek. Najlepiej jeśli jego nowy dom znajdzie się możliwie niedaleko, bo nawet nie mamy jak go przewieźć. Mamy mało czasu na znalezienie mu domu, w którym ten mały, uroczy głupek mógłby spędzić resztę swojego psiego życia. Nie ma nas na miejscu żeby nawet tymczasowo zająć się zwierzakiem, jest tam ktoś z rodziny i póki co ma oko na psa, ale nie może się nim zająć na stałe. Mamy jakieś dwie doby na działanie, przez tyle czasu osoby z rodziny mogą zająć się Julkiem. Potrzebuję pomocy, zasięgów, to zwiększy szanse psiego seniora. Czy mogłabym prosić o pomoc? Nawet o wskazówki co dalej robić, gdzie pytać, jak szukać? Jestem pierwszy raz w takiej sytuacji. Będę wdzięczna.
Tel do kontaktu 733923377

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2020 o 11:51, Tola napisał:

20201129_120016.jpg.0385310c5417ea0b0856d5b1dadcf6e3.jpg.f711c8bf80806dcc8a84cb677c92d194.jpg

Pisałam już, że tej suni nie kojarzę, dowiem się więcej, jak podjadę po świętach do schroniska tzn. mogę zapytać o wiek i zobaczyć, jak reaguje na ludzi.

 

IMGP1685.JPG

To średniej wielkości suczka, też mogę popytać, jak podjadę do schroniska.

 

Tak tylko pytam, bo już mnie nosi - kojec wolny, moje podopieczne w domach, a ja mam czas.... ale znając życie, po Sylwestrze coś się przybłąka albo zostanie zgłoszone do gminy, i będę musiała się zająć :( 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dostałam życzenia od ex-zamojszczanki. Przypomnę, że Kropcia zmarnowała życie w schronisku, na starość adoptowali ją państwo, którzy ją kochali, ale żyli skromnie, więc i sunia mieszkała w budzie: ocieplonej, zadbanej, ale jednak budzie... Jak zmarli (3lata od adopcji suczki), maleńka trafiła na łańcuch... Udało się jej znaleźć Dom, i - jak widać: ma braciszka i miejsce w domku :) Poszczęściło jej się mocno i od 2 lat jest oczkiem w głowie swojej Rodziny :)

133884609_1187674771627493_6640037503275192270_n.thumb.jpg.0cad543841da09888bdf88e2a2a640d9.jpg

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...