Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

[quote name='Tola']I robią to osoby, które równiez pomagają psom:roll:
Nigdy nie były na zamojskim wątku.[/QUOTE]


Ręce opadają. Nie byłyśmy dopóki nas nie zaproszono aby pomóc Goldiemu. Zapomniałaś już, Tolu. [B]Jestem tu na Twoje zaproszenie[/B]. Nie znam nikogo w Zamościu oprócz Żuni (a to też tylko z forum). Byłam w tym mieście dwukrotnie przejazdem w drodze do Krasnobrodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']A nie przyszło Wam do głowy, że Ankara nie zna dawnych czasów w zamojskim schronisku?
Jest szefową organizacji Szansa-na pomoc goldenom. W naszej organizacji działa też Żunia. Prowadzimy właśnie weryfikację kandydatów na DS dla Goldiego z zamojskiego schroniska. Żunia opisała, ze spotkała się z pomocą i zrozumieniem władz schroniska. Ankara weszła na wątek, aby podziekować.
To straszne, że uprawiacie gdzie się da, teorię spiskową i atakujecie Bogu ducha winnych ludzi.... Opamiętajcie się odrobinę. Nikt Wam nie każe zapominać, że kiedyś było źle w schronisku.... I zamiast się cieszyć z poprawy... Wy z niewiadomych powodów ciągle do tego wracacie. Nikt Was nie obraża. Więc dlaczego Wy to robicie?[/QUOTE]
Mam to samo pytanie .
Nikt Was nie obraża. Więc dlaczego Wy to robicie?
Nie raz byłu tu napisane, ze cieszymy sie z poprawy, ale zadna z Was tego nie zauwaza.
Z uporem maniaka wchodzicie, nie zauwazacie tematu innych zamojskich psów, tylko za kazdym razem dziękujecie za normalność.
Jeszcze raz powtórzę - jak macie taką wielką potrzebę dziekowania, to składajcie je bezpsrednio do schronu.
Tutaj jest wątek zamojskich psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Ręce opadają. Nie byłyśmy dopóki nas nie zaproszono aby pomóc Goldiemu. Zapomniałaś już, Tolu. [B]Jestem tu na Twoje zaproszenie[/B]. Nie znam nikogo w Zamościu oprócz Żuni (a to też tylko z forum). Byłam w tym mieście dwukrotnie przejazdem w drodze do Krasnobrodu.[/QUOTE]
Nie zapomniałam.
Jestem wdzięczna za pomoc.
Ale po raz kolejny proszę o zaprzestanie uprawiania na tym wątku podziekowan, bo to nie ten adres.

Link to comment
Share on other sites

Nie zauważamy????? Zajmujemy się głównie goldenami i goldenopodobnymi, ale chyba zapomniałaś ilu psiakom pomogła Żunia z zamojskiego schronu. My również zbieramy pieniądze, organizujemy bazarki, aby psy miały lepsze życie. Naprawdę nie musimy wchodzić na ten wątek jeśli Was drażnimy, ale psy nie uzyskają od nas pomocy. Wybór należy do Ciebie. I naprawdę nie powinnaś nikogo instruować co można pisać a czego nie... Te czasy na szczęście dawno mamy za sobą.

A do wątku Goldiego zapraszamy na naszą stronę (w moim banerku bo dogomania nie pozwala wpisywać obcych stron).

Link to comment
Share on other sites

Wybacz, ale coraz bardziej mam wrazenie, ze faktycznie probujecie wprowadzac tutaj elementy walki.
Tylko po co?
Nie zapomnialam, ze Zunia pomogła zamojskim psom.
Weszła tu parę tyg temu.
To Wy zapominacie o tym, ze my robimy to od prawie 10 lat.
I zupelnie nie zwracacie uwagi, o co są prośby.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, przesadzacie. Jako osoba neutralna, nie związana bezpośrednio ze schronem (czasami) stwierdzam, że normalnie czuję nosem swąd krzyża smoleńskiego pod prezydenckim Pałacem.
jest lepiej i miejmy nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. To po co roztrząsać historię? Było, minęło, pamiętamy, pamiętać będziemy ale cieszmy się, że już tak nie jest. Kurna, czy cały czas mamy pamietać o tych, którzy polegli? przyszłość moje drogie, przyszłość się liczy! Heloooł!

Zamiast wspominać i wymagać od innych by razem z Wami czcili pamięć tych, które odeszły, może warto wykorzystać to, że w schronisku pojawiły się nowe osoby, którym schron idzie bardzo na rękę.

Żunia, Tola - są nowe foty z Zamościa? Bo dawno nic nie wstawiałyście i dziwicie się wszystkie, że adopcje stanęły :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eve-w']Zamiast wspominać i wymagać od innych by razem z Wami czcili pamięć tych, które odeszły, może warto wykorzystać to, że w schronisku pojawiły się nowe osoby, którym schron idzie bardzo na rękę.

Żunia, Tola - są nowe foty z Zamościa? Bo dawno nic nie wstawiałyście i dziwicie się wszystkie, że adopcje stanęły :roll:[/QUOTE]

Miło się słucha głosu rozsądku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eve-w']Dziewczyny, przesadzacie. Jako osoba neutralna, nie związana bezpośrednio ze schronem (czasami) stwierdzam, że normalnie czuję nosem swąd krzyża smoleńskiego pod prezydenckim Pałacem.
jest lepiej i miejmy nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. To po co roztrząsać historię? Było, minęło, pamiętamy, pamiętać będziemy ale cieszmy się, że już tak nie jest. Kurna, czy cały czas mamy pamietać o tych, którzy polegli? przyszłość moje drogie, przyszłość się liczy! Heloooł!

Zamiast wspominać i wymagać od innych by razem z Wami czcili pamięć tych, które odeszły, może warto wykorzystać to, że w schronisku pojawiły się nowe osoby, którym schron idzie bardzo na rękę.

Żunia, Tola - są nowe foty z Zamościa? Bo dawno nic nie wstawiałyście i dziwicie się wszystkie, że adopcje stanęły :roll:[/QUOTE]
Przeczytałas dokładnie?
To przestał byc watek psów tylko zrobiła się księga podziekowan dla wladz schronu.
Nie rozumiesz, ze trudno się to czyta zwłaszcza na tym wątku?
Tobie nie muszę chyba tego wyjasniac.
I tylko o tu tu chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Przeczytałas dokładnie?
To przestał byc watek psów tylko zrobiła się księga podziekowan dla wladz schronu.
Nie rozumiesz, ze trudno się to czyta zwłaszcza na tym wątku?
Tobie nie muszę chyba tego wyjasniac.
I tylko o tu tu chodzi.[/QUOTE]


Tola, rozumiem, wiem byłam widziałam dotknęłam zabrałam wyadoptowałam.

Tola, moja propozycja jest zatem taka, aby, z racji zmian w schronie załozyć nowy wątek psów do adopcji a na tym będziemy czcić pamięć poległych.
Psy są w lepszym, stanie, schronisko jest w lepszym stanie więc niech i wątek się zmieni.
Co Wy na to?

z drugiej strony, gdybym ja weszła jutro do schroniska a kierownik na dzień dobry pocałowałby mnie w dupę (przenośnia), wazelinowal i obiecywał wszystko co chcę, a pies, którego biorę byłby wrecz w stanie idealnym, też nie pamiętałabym o przeszłości oraz myśląć, że kierownictwo jest/czyta na tym wątku, podziękowałabym za tak miłe przyjęcie.

Link to comment
Share on other sites

Tolu, ja mysle, ze rzeczywiscie juz trzeba dac sobie spokoj z przekonywaniem dziewczyn. Niechze ten watek wroci do watku adopcji zamojskich psiakow, a jako wyciagniecie reki do zgody prosimy o uszanowanie historii i ZAPRZESTANIE WSZELKICH komentarzy na temat schronu - jest to watek PSOW. I niech taki pozostanie. Ja proponuje ze my, osoby w ten czy inny sposob zwiazane ze schronem, nie bedziemy na niego narzekac, a osoby, ktore wiedza wielkie nic na temat jego funkcjonowania równiez zaprzestaná wszelkich komentarzy w stylu jakie to zadbane pieski z niego wychodza i jak to jest cudownie. [U]Czy jako dorosli ludzie skoncentrowani na pomocy psom mozemy sié umówic na to? Powtarzam - dla psów bedacych celem najwyzszym!
[/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Tolu, ja mysle, ze rzeczywiscie juz trzeba dac sobie spokoj z przekonywaniem dziewczyn. Niechze ten watek wroci do watku adopcji zamojskich psiakow, a jako wyciagniecie reki do zgody prosimy o uszanowanie historii i ZAPRZESTANIE WSZELKICH komentarzy na temat schronu - jest to watek PSOW. I niech taki pozostanie. Ja proponuje ze my, osoby w ten czy inny sposob zwiazane ze schronem, nie bedziemy na niego narzekac, a osoby, ktore wiedza wielkie nic na temat jego funkcjonowania równiez zaprzestaná wszelkich komentarzy w stylu jakie to zadbane pieski z niego wychodza i jak to jest cudownie. [U]Czy jako dorosli ludzie skoncentrowani na pomocy psom mozemy sié umówic na to? Powtarzam - dla psów bedacych celem najwyzszym![/U]
[/QUOTE]
[B]Jestem jak najbardziej za[/B], niczego innego nie chcę na tym wątku, o to cały czas mi chodzi.
Kazdy z zabranych ze schroniska psów ma swój wątek i tam równiez mozemy się spotykac.

Dziękuje Rodzice Maciusia za ostudzenie emocji.
To co, zaczynamy?

Link to comment
Share on other sites

a tutaj znowu jazdy...
po co nam to? co z tego będą mieć psy? wielkie nic no może poza tym,że osoby którym aktualnie schronisko idzie na ręke i pomaga w wywadoptowaniu psów pójdą sobie, odpuszczą bo schronisk w ktorych są psy potrzebujace pomocy jest przeciez ciagle zbyt wiele w porownianiu z chetnymi ludzmi
ja nie wierze w cudowną zmiane schroniska,dlaczego? bo jak ci sami ludzie (dokladnie ci sami) ktorzy nie widzieli ze psy sa w stanie fatalnym,nie widzieli zdychajacych na wybiegach psow, suk rodzacych na boksach ogolnych, gnijacych cierpiacych zwierzat...jak ci sami ludzie nagle są tacy pełni miłości i zrozumienia...jak ci ludzie ktorzy robili wszystko by sie psami nie inetresowac, nie zabierac, nie przychodzic tam nagle są tacy chętni do wspolpracy i aktywni? fakt wszyscy im patrzą teraz na rece i zapewne to jest powod że na pokaz zaczęto cos robic...ja wiem ze to tylko na pokaz ale ciesze sie że przy okazji troche psow na tym skorzysta...a rozmowy tutaj na ten temat nie mają sensu...my wiemy swoje,widzialysmy tych ludzi,ich zachowania/dzialania/utrudniania od wielu lat a inni nie znają ich z lat wczesniejszych...widzą łądny schron,miłą atmosfere, uczynnych pracownikow i super kierownika...i niech tak bedzie...obysmy dzieki tej obłudzie pomogli jak największej ilosci psów i tylko to sie liczy, nie zapominajmy co sie dla nas WSZYSTKICH tutaj liczy najbardziej prosze ...
skorzystajmy z tego ze schron odgrywa teraz role super schronu ktory z normalnymi ludzmi wspolpracuje a z namitylko nie bo nie ma do nas zaufania...zamiast sie klocic wykorzystajmy to i wspsolpracujmy razem...razem można przeciez wiecej no!

Link to comment
Share on other sites

miałam nie pisac, ale sie nie da.
AnkaRa jest mi znaną od lat osobą. Jej wkład w pomoc rasowym goldenkom mnie nie obchodzi, natomiast pamiętam jej wielkie ochy i achy na temat Wahlowej i jej ostatniej szansy. Wiele kótni było wtedy, bo Ankara murem stała za tą kolekcjonerką i twierdziła, że tam przeciez wszystko cacy, adopcje idą jak oszalałe. A prawda jak to prawda, okazała się zupełnie inna. Na kilkaset psów były aż 2! do adopcji.
Jeśli jej osądy na temat zamojskiego schroniska sa takie same, to gratuluje hahahaha
Ludzie się nie zmieniają. Ja miałam nieprzyjemnosc jako wet rozmawiac z błaznem kierownikiem i wiem jaki kompletny brak wiedzy o zwierzetach prezentował. tej wiedzy nagle nie zdobył. Cudów nie ma. Głąby się nie zmieniają! Chcą współpracować super, zobaczymy jak długo, ale to jest tylko granie pod publiczkę.

Każdy kto tam bywał i bywa, poza jedną Panią mającą szczególne względy, wie jak tam jest, a pisanie ochów i podziękowań na podstawie internetowych relacji jest po prostu niesmaczne


Tyle ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że się odzywam. Od 2 lat obserwuję ten wątek, chociaż w nim nie uczestniczę.
Moje spojrzenie jest bez emocji.
Myślę że kierownik po ostatnim umorzonym procesie sądowym wybrał niebezpieczną taktykę. Teraz w razie kolejnych zarzutów ma świadków, którzy(zgodnie z prawdą, którą widzieli) poświadczą że było dobrze i miło. Nie jest taki głupi, to groźny przeciwnik.
Sytuacja w Dyminach pewnie utwierdziła go, że pokrywanie lukrem ma sens.
Wiem ze śledzi ten wątek i Wasza różnica zdań pewnie sprawia mu niezła frajdę.Nie dajcie mu satysfakcji wygranej, kłócąc się między sobą.
Nie wierzę w jego cudowną przemianę, mieliśmy z mężem wątpliwą przyjemność kontaktu z nim. Byliśmy w szoku, że osobie tak niewrażliwej na los psów oddano pod opiekę schronisko.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Myślę że kierownik po ostatnim umorzonym procesie sądowym wybrał niebezpieczną taktykę. Teraz w razie kolejnych zarzutów ma świadków, którzy(zgodnie z prawdą, którą widzieli) poświadczą że było dobrze i miło. Nie jest taki głupi, to groźny przeciwnik.
[/QUOTE]

dokładnie to jest cwaniak kuty na cztery nogi. On razem z dyrkiem Zoo doskonale wiedzą, jak ogłupić ludzi i tak zamącić zeby wyszło na ich, kosztem psów oczywiście. I takie ochy i achy tylko im pomagają. Zobaczymy jak na tym wyjdą psy. Dzięki takim poklaskiwaczkom jak panie z Pomocy goldenom, dziwne że tylko dla was sa tacy przemili

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Jak masz taką wielką potrzebę podziwiania to zadzwon tam i podziwiaj nadal.
Ale prosze Cię - ze względu na pamięć dla tych wszystkich psów, które cierpiały, głodowały i dla tych, które nie doczekały tej chwili Twojego zachwytu - na tym wątku zamilcz.[/QUOTE]

Oj Dziewczyny, Dziewczyny... AnkaRa nie przyszla tutaj po to aby macic ale raczej podziekowac tym ludziom za to, ze chca z Wami i z nami wspolpracowac. Wiecej pisac nie bede bo nie w glowie mi awantury z Wami. Szkoda mi na to czasu.
Pozdrawiam cieplutko wszystkie oburzone Panie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...