Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

W niedzielę odeszła Dredzia vel Halinka vel Bajka, zabrana z zamojskiego schroniska w  lipcu 2016 roku, w którym spędziła  6 długich lat. WĄTEK

To był jeden z najbardziej upodlonych psów, nigdy jej nie zapomnę.

Na nowy dom czekała u Murki, w październiku zamieszkała u w Warszawie.

Przez 6 lat była szczęśliwa i kochana w domu Grażka123.

Żegnaj Bajeczko [*]

http://images79.fotosik.pl/112/f3d8fa93b75c35a6gen.jpg

P1060988.JPG.a9a229a5b0fec82faa1385461fec2908.JPG

P1080127.JPG.05b793277587017ee67ab5aff78b3d56.JPG

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2022 o 07:37, Jo37 napisał:

Dubel. Znowu mam problemy z pisaniem postów.

Chyba wszyscy. Post długo się zapisuje, nie chce pojawić się na wątku, a jak klikniesz ponownie, to pojawiają się dwa posty. Albo raczej post już jest na wątku, tylko u nas na kompie wygląda to tak, jakby się jeszcze nie zapisał. 
Mam na to sposób. Odświeżam stronę i post już jest, ale wcześniej kopiuję swój post, żeby w razie czego mieć co wkleić na wątek, gdyby się okazało, że jednak jeszcze się nie zapisał.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2022 o 09:38, elik napisał:

Chyba wszyscy. Post długo się zapisuje, nie chce pojawić się na wątku, a jak klikniesz ponownie, to pojawiają się dwa posty. Albo raczej post już jest na wątku, tylko u nas na kompie wygląda to tak, jakby się jeszcze nie zapisał. 
Mam na to sposób. Odświeżam stronę i post już jest, ale wcześniej kopiuję swój post, żeby w razie czego mieć co wkleić na wątek, gdyby się okazało, że jednak jeszcze się nie zapisał.

Dokładnie tak robię.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 21:40, Tola napisał:

W sobotę odeszła Dredzia vel Halinka vel Bajka, zabrana z zamojskiego schroniska w  lipcu 2016 roku, w którym spędziła  6 długich lat.

Bardzo smutna wiadomość, nie znałam wcześniej Bajki, ale odkąd niedawno przeczytałam że sunia zaczęła niedomagać trzymałam za nią kciuki, czekałam na wieści, ale nie na takie ....

Bardzo mi przykro....

Link to comment
Share on other sites

Już właściwie wszystko ustalone w sprawie wyjazdu białego piesia - jutro Tz odbiera białaska ok.12.00 ze schroniska i wiezie do Murki, gdzie malec przenocuje i w sobotę raniutko ok. 9.00 wyruszy w dalszą drogę z Aska7 i dziewczynami  - Sambą i Shilą

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2022 o 14:34, Tola napisał:

Już właściwie wszystko ustalone w sprawie wyjazdu białego piesia - jutro Tz odbiera białaska ok.12.00 ze schroniska i wiezie do Murki, gdzie malec przenocuje i w sobotę raniutko ok. 9.00 wyruszy w dalszą drogę z Aska7 i dziewczynami  - Sambą i Shilą

Dziękuję 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2022 o 14:34, Tola napisał:

Już właściwie wszystko ustalone w sprawie wyjazdu białego piesia - jutro Tz odbiera białaska ok.12.00 ze schroniska i wiezie do Murki, gdzie malec przenocuje i w sobotę raniutko ok. 9.00 wyruszy w dalszą drogę z Aska7 i dziewczynami  - Sambą i Shilą

A Szymuś?   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 21:40, Tola napisał:

W sobotę odeszła Dredzia vel Halinka vel Bajka, zabrana z zamojskiego schroniska w  lipcu 2016 roku, w którym spędziła  6 długich lat. WĄTEK

To był jeden z najbardziej upodlonych psów, nigdy jej nie zapomnę.

Na nowy dom czekała u Murki, w październiku zamieszkała u w Warszawie.

Przez 6 lat była szczęśliwa i kochana w domu Grażka123.

Żegnaj Bajeczko [*]

http://images79.fotosik.pl/112/f3d8fa93b75c35a6gen.jpg

P1060988.JPG.a9a229a5b0fec82faa1385461fec2908.JPG

 

 

😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.05.2022 o 12:24, Sara2011 napisał:

Wspaniale :). Teraz już będzie tylko lepiej. Już nie mogę się doczekać kiedy przyjedzie do DT :))))

Jest słodki, spokojny, na smycze poczłapał bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.05.2022 o 12:24, Sara2011 napisał:

Wspaniale :). Teraz już będzie tylko lepiej. Już nie mogę się doczekać kiedy przyjedzie do DT :))))

Jest wspaniały, spokojny, na smycze poczłapal bez problemu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...