Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 15.05.2022 o 22:44, Jaaga napisał:
Dnia 15.05.2022 o 21:35, limonka80 napisał:

Jaaga, gdyby udało się zebrać deklaracje, mógłby do Ciebie przyjechać ? 

 

 

Tak, móglby, bo jedzie do DS Masza i pewnie Koszałek. Po wyczesaniu filców, odkarmieniu bylby z niego fajny piesek. Do zdjęć wystarczy chusteczka czy krawacik i już  staje się widoczny.

Skoro czarny, duży stary Maxim bez łapy trafił na kochająca rodzinę, która wzruszyła się jego historia i kalectwem, to myślę  że mały buras tez ma szanse. Przecież mialam zainteresowane osoby nawet Amely, kiedy jeszcze myśleliśmy, że jej ograniczenia z czasem miną i da rade normalnie funkcjonować. A była zrudziałą, czarną staruszka z nadwagą.

A jaki byłby koszt pobytu ?

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę nikomu nie drgnęło serce na widok tego biedaka z jednym okiem ? On tak czeka przy tej siatce, żeby być najbliżej gdy człowiek przechodzi .... a i tak nikt go nie zauważa :-( 

On umrze przy tej siatce umrze i też nikt nie zauważy ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2022 o 12:53, limonka80 napisał:

Naprawdę nikomu nie drgnęło serce na widok tego biedaka z jednym okiem ? On tak czeka przy tej siatce, żeby być najbliżej gdy człowiek przechodzi .... a i tak nikt go nie zauważa :-( 

On umrze przy tej siatce umrze i też nikt nie zauważy ...

Mi drgnęło i to bardzo, aż do gardła podskoczyło. Cóż z tego, jak stałych deklaracji mam  miesięcznie 230,00 zł, a jeszcze cegiełki, serduszka... na różnych bazarkach.  Ale na pewno będę wspierać bazarkami. No jeśliby Cymuś pojechał do DS (szukam kogoś na wizytę PA w Wałbrzychu), to jego deklarację przekazałabym temu biedakowi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2022 o 12:53, limonka80 napisał:

Naprawdę nikomu nie drgnęło serce na widok tego biedaka z jednym okiem ? On tak czeka przy tej siatce, żeby być najbliżej gdy człowiek przechodzi .... a i tak nikt go nie zauważa :-( 

On umrze przy tej siatce umrze i też nikt nie zauważy ...

Drgnęło, ale skąd brać kolejną kasę?

Tak samo cały czas myślę o towarzyszu Angeli, dla którego nigdzie nie ma miejsca i nie ma jednej osoby, która zajęłaby się 😞 intensywnie szukaniem dla niego ratunku 😞 Ja mimo szczerych chęci nie jestem w stanie sprostać nawet bieżącemu utrzymaniu wątków naszych podopiecznych, na nic nie ma czasu 😞

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2022 o 13:32, elik napisał:

Mi drgnęło i to bardzo, aż do gardła podskoczyło. na pewno będę wspierać bazarkami. No jeśliby Cymuś pojechał do DS (szukam kogoś na wizytę PA w Wałbrzychu), to jego deklarację przekazałabym temu biedakowi.

Dnia 16.05.2022 o 13:54, Ewa Marta napisał:

Drgnęło, ale skąd brać kolejną kasę?

Wiem, też jestem już obłożona deklaracjami, nawet na tego biedaka już mnie nie stać, ale tak mi go jakoś żal, jak patrzy z nadzieją jedynym okiem ... wiem że tyle tych skrzywdzonych i czekających, ale niektóre jakoś bardziej za serce łapią ....

Link to comment
Share on other sites

W sobotę zabieram od Murki Shilę i Sambę. Samba jedzie w okolice Wieliczki, więc gdyby było miejsce dla jakiegoś niedużego psiaka w tych okolicach i ktoś podjąby się opieki, to mogę zabrać. Warunek jest taki, że trzeba dowieźć go do Murki w piątek po południu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 16:31, Aska7 napisał:

W sobotę zabieram od Murki Shilę i Sambę. Samba jedzie w okolice Wieliczki, więc gdyby było miejsce dla jakiegoś niedużego psiaka w tych okolicach i ktoś podjąby się opieki, to mogę zabrać. Warunek jest taki, że trzeba dowieźć go do Murki w piątek po południu.

Ja bym chciała tego białaska zabrać do Krakowa, tylko nie wiem kto mógłby mi pomóc w transporcie do Murki.

IMG-20220515-WA0013.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 16:31, Aska7 napisał:

W sobotę zabieram od Murki Shilę i Sambę. Samba jedzie w okolice Wieliczki, więc gdyby było miejsce dla jakiegoś niedużego psiaka w tych okolicach i ktoś podjąby się opieki, to mogę zabrać. Warunek jest taki, że trzeba dowieźć go do Murki w piątek po południu.

Asiu, a nie będziesz kiedyś wiozła jakiegoś w stronę Śląska? Organizujemy pomoc dla jednookiego Szymusia. Znajomy mial za niedlugo jechać,  ale okazało się że przyjechał już dzis do Katowic. Pies został wiec bez transportu 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 17:16, Aska7 napisał:

Myślałyśmy z Asią Alaskan o jakimś psiaku do p. Anety. Jeśli jest wakat, to zawiozę i Szymuś się załapie.

To oby miala wolne miejsce🙂 Gdyby tak było, to miej prosze Szymusia na uwadze. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 17:43, Alaskan malamutte napisał:

Myślimy z Asią Aska7 o tym psiaku...meskiej wersji Cudnej. 

Czekam na info czy jest miejsce.

IMGP4554.JPG.e0242dd8d79271e77f588770510f7ad8.jpeg

Trzymam kciuki za miejsce, bo pies jakby na Was  czekał w schronisku. Ledwo zobaczyłam pierwsze jego zdjęcie, to pomyślałam, że jak Cudna. Na pewno szybciutko tez znalazłby dom, bo jest bardzo urodziwy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 07:34, Alaskan malamutte napisał:

Wypromowałam ogłoszenia koteczek. To prezent ode mnie. Trzymam kciuki za najlepszy domek dla Alpisiowatych ślicznotek❤️

Bardzo dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0136.gif

Oby ktoś zadzwonił, tyle kotów czeka na pomoc...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...