Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 7.04.2022 o 07:51, Jaaga napisał:

Kamień z serca mi spadł.

Mi też, bo już się nad nim zastanawiałam, jak przeczytałam Twój post. Nie zakładam dopsienia, a ten maluszek byłby u mnie już na dożywocie, ale jak zobaczyłam to przestraszone chucherko, to pomyślałam, że trzeba mu pomóc, dać dom bo ten malec nie ma szans na przetrwanie w schronie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

I jeszcze prośba -  może ktoś ma jakąś opcję pomocy temu starunkiemu maleństwu (piesek waży ok 3 -4 kg).   Już go tutaj pokazywałam, ale potem była informacja, że ma dom. No i już nie ma, jest podobno zazdrosny, podgryza dziecko, rezydenta😢

received_674886516961750.jpeg

received_542028037282838.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.04.2022 o 10:14, Tola napisał:

I jeszcze prośba -  może ktoś ma jakąś opcję pomocy temu starunkiemu maleństwu (piesek waży ok 3 -4 kg).   Już go tutaj pokazywałam, ale potem była informacja, że ma dom. No i już nie ma, jest podobno zazdrosny, podgryza dziecko, rezydenta😢

received_674886516961750.jpeg

received_542028037282838.jpeg

Czy to nie o nim było ogłoszenie na schroniskowym FB, ze go szukają? Szkoda, że tak z nim wyszło i nie mogl przyjechać z dziewczynami.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2022 o 22:09, Jaaga napisał:

Fatalna sytuacja. Bardzo mi żal malutkiego, bo nie wiadomo co się z nim stało. 

On się chyba znalazł, ale już go nie chcą, musi wrócić do schronu,dlatego przydałoby się miejsce dla malusia 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2022 o 20:15, Tola napisał:

Zapraszam na bazarek imienny, bo nieduża wiejska sunia zaczęła dzisiaj nowe życie, a nie ma nawet imienia

 

śliczna sunia, trochę mi przypomina Pongo -  naszego zamojskiego weterana ❤️ 

Dnia 19.04.2022 o 22:11, Tola napisał:

On się chyba znalazł, ale już go nie chcą, musi wrócić do schronu,dlatego przydałoby się miejsce dla malusia 😞

taki malutki..... nie zajmie dużo miejsca.... na zdjęciach widać, że się boi, zastanawiam się, czy ze strachu nie "atakuje" innych piesków, czy nie powinien być jedynakiem albo osobno

Link to comment
Share on other sites

Może Elik dałaby radę wziąć małego do Siebie? Ja, jak dotychczas mogę jedynie na hotelik w opcji gdyby nic się nie znalazło. Musiałby i tak byc z moimi psami. Choć miałam 5 lat pinczerkowatą Świstak, która też kłapała zębami i dała radę zgrać się z moimi małymi. Takimi maluchami jest spore zainteresowanie na grupach chi i pinczerków na FB, ale trzeba cos o psie wiedziec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...