Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Z Tosią kado niedobrze a z Zulcią Toli też jest źle :( Taką dzisiaj wieczorem otrzymałam wiadomość :( Nie wiem jak jutro Marta z Tz ogarną sprawy wyprawy tylu psiaków ze schroniska...

Nam nic nie pozostaje jak tylko trzymać kciuki i być razem z Wami myślami...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Bogusik napisał:

Z Tosią kado niedobrze a z Zulcią Toli też jest źle :( Taką dzisiaj wieczorem otrzymałam wiadomość :( Nie wiem jak jutro Marta z Tz ogarną sprawy wyprawy tylu psiaków ze schroniska...

Nam nic nie pozostaje jak tylko trzymać kciuki i być razem z Wami myślami...

Straszne to wszystko.Nigdy nie przyjmowałam do wiadomości, że Tosia może zaniemoc, zestarzeć się.

Te nasze psiatka zaopiekowanie są,pod opieką weterynaryjna,a te biedy w schronisku,albo zupełnie bezdomne...

Ja wręcz czuje fizyczny ból na samą myśl,jak one cierpią, naprawdę:(

Toku, tulę  Was mocno rozumiejąc Wasz ból i cierpienie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kado napisał:

Straszne to wszystko.Nigdy nie przyjmowałam do wiadomości, że Tosia może zaniemoc, zestarzeć się.

Te nasze psiatka zaopiekowanie są,pod opieką weterynaryjna,a te biedy w schronisku,albo zupełnie bezdomne...

Ja wręcz czuje fizyczny ból na samą myśl,jak one cierpią, naprawdę:(

Tolu, tulę  Was mocno rozumiejąc Wasz ból i cierpienie.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Z Tosią kado niedobrze a z Zulcią Toli też jest źle :( Taką dzisiaj wieczorem otrzymałam wiadomość :( Nie wiem jak jutro Marta z Tz ogarną sprawy wyprawy tylu psiaków ze schroniska...

Nam nic nie pozostaje jak tylko trzymać kciuki i być razem z Wami myślami...

Kado, Tolu - trzymajcie się, ściskam mocno.

Ja i Gucio trzymamy mocno kciuki i łapki za dzisiejszy trudny dzień.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Trzymam kciuki za udany transport psiaków i za zdrowie naszych domowych staruszków. I za nasze. 

 

51 minut temu, Anula napisał:

Ja też jestem myślami ze wszystkimi psiakami.

zacytuję, bo ściska mnie w gardle i ręce drżą...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Dostałam wiadomość od Marty,że psiaki wyjechały ze Schroniska.

Właśnie też otrzymałam i miałam napisać.Dobrze,że już opuściły schronisko i teraz trzymamy kciuki aby szczęśliwie dotarły do swoich docelowych miejsc!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Psy wyjechały tuż przed 11.00,  bo to jednak 7 psów - każdemu trzeba było założyć obróżkę, wydać książeczkę,  podpisać dokumenty.

Wszystko poszło szybko i sprawnie dzięki bardzo dobremu przygotowaniu 2 pracowników; ja miałam ściągawkę ( imiona psów i kolory obróżek), ściągawkę miał tez pracownik ( opis psa + książeczka). Nie było problemu z ponownym dopasowywaniem książeczki do psa.

Wszystkie psy wspaniale, łagodne, mniej lub bardziej przestraszone.

Życzę im spokojnej podróży, kierowcy szerokiej drogi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dziękuje wszystkim za trzymanie kciuków, życzenia.

Z Zulcią nie jest dobrze -  nie je, jedna nerka właściwie nie pracuje, serce słabe,  na żołądku utworzył się wrzód i chyba to jest przvczyna wymiotów. Ona ma 18 lat...

Dostaje kroplówki i nie wiem, co będzie dalej, ale chyba muszę zacząć układać sobie w głowie, ze wszystko ma swój kres:(. Jest mi bardzo ciężko:(

Trzymam kciuki za Ciebie kado i za Tosię. Rozumiem, wspieram.

Wszystkim zaglądającym i ich zwierzakom życzę zdrowia.

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tola napisał:

Psy wyjechały tuż przed 11.00,  bo to jednak 7 psów - każdemu trzeba było założyć obróżkę, wydać książeczkę,  podpisać dokumenty.

Wszystko poszło szybko i sprawnie dzięki bardzo dobremu przygotowaniu 2 pracowników; ja miałam ściągawkę ( imiona psów i kolory obróżek), ściągawkę miał tez pracownik ( opis psa + książeczka). Nie było problemu z ponownym dopasowywaniem książeczki do psa.

Wszystkie psy wspaniale, łagodne, mniej lub bardziej przestraszone.

Życzę im spokojnej podróży, kierowcy szerokiej drogi.

Martuniu,dziękuję za wszystko,za Twoje poświęcenie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

Myślę, że wszyscy Marcie dziękujemy z całego serca !!!!!!!!!!!!!!!

To ja Wam ogromnie  dziękuję za uratowanie 11  żyć, za wszystkie  poprzednie, które już w swoich domach za te i przyszłe ...Bez Was i bez Waszej wielkiej pomocy nic by się nie zadziało! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...