Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tola napisał:

Z p. Maćkiem jadą (piątek lub sobota):

 Bonus                                           -  kikou    

 Uszko                                             -  kikou     

 Misio czarny                               -  mari23   

 Jasna długowłosa                       - Szafirka  

 Sunia na zdjęciu obok jasnej      - Szafirka  

 Mała sunia bez ogonka               - Szafirka  

Czarny piesek niskopodłogowy  - Szafirka 

 

Nie wiem,gdzie mam się deklarować (w sensie wątku),ale 100 na początek dostanie Duża Biała i 100 zł Uszko - mój faworyt.A potem - zobaczę co i jak z regularnymi deklaracjami.

Błagam was tylko - numer konta,gdzie ,do kogo,na kogo.... na pocztę,bo na wątkach błądzę...dziękuję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, bou napisał:

Nie wiem,gdzie mam się deklarować (w sensie wątku),ale 100 na początek dostanie Duża Biała i 100 zł Uszko - mój faworyt.A potem - zobaczę co i jak z regularnymi deklaracjami.

Błagam was tylko - numer konta,gdzie ,do kogo,na kogo.... na pocztę,bo na wątkach błądzę...dziękuję.

Postaram się zebrać wszystkie wątki w jeden post, będzie łatwiej 😉

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, bou napisał:

Nie wiem,gdzie mam się deklarować (w sensie wątku),ale 100 na początek dostanie Duża Biała i 100 zł Uszko - mój faworyt.A potem - zobaczę co i jak z regularnymi deklaracjami.

Błagam was tylko - numer konta,gdzie ,do kogo,na kogo.... na pocztę,bo na wątkach błądzę...dziękuję.

Witaj bou   :)

Jeśli chodzi o Dużą Białą  :)  to ja jestem skarbnikiem i serdecznie zapraszam na wątek suni

Nr konta podam na PW, ale gorąco zapraszam i proszę o odwiedzanie Białej Damy na Jej wątku  :)

Link to comment
Share on other sites

Może będzie łatwiej - wątki poszczególnych psów:

1. Bonus                                           -  kikou     -  Ewa Marta   WĄTEK

2. Uszko                                         -  kikou      -  Aska7  WĄTEK

3. Szara                                          - Jagaa      -  Aska7   WĄTEK

4. Misio czarny                               -  BDT         -  mari23    WĄTEK

5. Duża biała                                   -  Murka     - Zagrodowy pies polski  WĄTEK

6. Jasny długowłosy                       - Szafirka   - Anula i Bogusik  WĄTEK

7. Sunia na zdjęciu obok jasnej      - Szafirka   -  Alaskan malamutte  WĄTEK

8. Mała sunia bez ogonka               - Szafirka   -  Tola  WĄTEK

9. Czarny piesek niskopodłogowy  - Szafirka   - Jo37  WĄTEK

10. Makary                                        - Dexterka - agat21   WĄTEK

11. Runo                                            - Dexterka - alaskan malamutte    WĄTEK

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aktualizacja - Może będzie łatwiej - wątki poszczególnych psów:

1. Bonus                                           -  kikou     -  Ewa Marta   WĄTEK

2. Uszko                                         -  kikou      -  Aska7   WĄTEK

3. Szara                                          - Jagaa      -  Aska7   WĄTEK

4. Misio czarny                               -  BDT         -  mari23    WĄTEK

5. Duża biała                                   -  Murka     - Zagrodowy pies polski  WĄTEK

6. Jasna długowłosa                       - Szafirka   - Anula i Bogusik

7. Sunia na zdjęciu obok jasnej      - Szafirka   -  Alaskan malamutte

8. Mała sunia bez ogonka               - Szafirka   -  Tola  WĄTEK

9. Czarny piesek niskopodłogowy  - Szafirka   - Jo37  WĄTEK

10. Makary                                        - Dexterka - agat21   WĄTEK

11. Runo                                            - Dexterka - alaskan malamutte    WĄTEK

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2021 o 20:31, Bogusik napisał:

Bardzo chwycił mnie za serce den bidulek...:( Wygląda raczej na starszego psiaka i być może schorowanego ale jest na kwarantannie i trzeba niestety czekać....

IMGP2957.JPG

Bogusiu - pytałam o tego pieska, pozwolono mi obejrzeć go z bliska. To malutki staruszek, prawdopodobnie po przebytej nosówce i wg słów kierownika - niewidomy. Pieska po kwarantannie ma zabrać do siebie kobieta, która go znalazła.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2021 o 00:26, bou napisał:

Nie wiem,gdzie mam się deklarować (w sensie wątku),ale 100 na początek dostanie Duża Biała i 100 zł Uszko - mój faworyt.A potem - zobaczę co i jak z regularnymi deklaracjami.

Błagam was tylko - numer konta,gdzie ,do kogo,na kogo.... na pocztę,bo na wątkach błądzę...dziękuję.

Serdecznie dziękuję, wpisz deklarację na wątku, poproszę:):)

Elik jak tylko ogarnie bazarek i zwolni się numer konta, to go wszystkim roześle.

Ostatnie wiści od Toli. Była dziś w schronisku i zarezerwowała Białą. Na widok pracownika suczka uciekła w kąt ale jak do niej podszedł to nie była agresywna, tylko bardzo się bała:(:(. Chyba nie ma budy, tylko tak wegetuje. Tola ją zarezerwowała. Suczka ma szansę wyjechać do Murki. Czekamy na info, ale Murka mówi, że może to będzie nawet w tym tygodniu. 

Mam nadzieję, że strach wynika tylko z tego, że tam jest tak dużo psów. Teraz zbieram deklaracje, bo koszty hoteliku duże 450 zł na miesiąc, ale to to duża sunia więc i tak jest tanio.  Wstąpcie na wątek suni, nawet złotówka dużo dla niej znaczy.

Sama dzwonnię po znajomych i wysyłam zaproszenia ale przecież do wszystkich nie dotrę

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Aska7 napisał:

Ja pie... 

W 2007 adoptowałam sunię z Myszkowa i na początku myśleli, że to pies. Tyle lat, a we łbach to samo.

No tak to już jest.Najważniejsze,że chyba piesek został zarezerwowany i opuści schron.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...