Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Jest możliwość płatnego transportu w kierunku  Nowej Soli, jechałby p. Maciek - chce ok. 1000 zł, jeśli musiałby wstępować do kikou to być może ciut więcej.

Prawdopodobnie jechałyby 3 psy + staruszek do kikou.

Bazarek transportowy obiecała zrobić uxmal - pięknie dziękujemy:).

W piątek jestem umówiona w schronisku - muszę wskazać psy, które jechałyby tym transportem z p. Mackiem.

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to NOWE ZDJĘCIA ZE SCHRONISKA Zamojskie psiaki szukają domów i miłości
16 minut temu, lunarmermaid napisał:

Widziałam tą suczkę. Ona rzeczywiście niewielka, na zdjęciu wydaje się dużo większa. Jeszcze trochę wycofana, ale podeszła bez problemu do mnie, chociaż pierwszy raz mnie widziała. 

SAVE_20210306_205330.jpg

Jak pierwszy raz o nią pytałam, to powiedziano mi, że będzie wyprowadzana na tym chwytaki. A p. Wiesio wyniósł ją na rękach.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Jest możliwość płatnego transportu w kierunku  Nowej Soli, jechałby p. Maciek - chce ok. 1000 zł, jeśli musiałby wstępować do kikou to być może ciut więcej.

Prawdopodobnie jechałyby 3 psy + staruszek do kikou.

Bazarek transportowy obiecała zrobić uxmal - pięknie dziękujemy:).

W piątek jestem umówiona w schronisku - muszę wskazać psy, które jechałyby tym transportem z p. Mackiem.

Jeżeli będzie możliwość transportu to możesz Martuniu zarezerwować dla nas  jasną sunię.

IMGP3005.JPG

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Tak myślałam Bogusik ,że tę jasną weźmiecie pod swoje skrzydła.

Bardzo chwycił mnie za serce den bidulek...:( Wygląda raczej na starszego psiaka i być może schorowanego ale jest na kwarantannie i trzeba niestety czekać....

IMGP2957.JPG

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Aska7 napisał:

Popatrzyłam na różne zamojskie wątki i szorściakowata szara i duża biała są od bardzo dawna : (

też na to zwróciłam uwagę :( :( tej białej siostra została zabrana, a ona została :(

szara to jedna wielka kupka nieszczęścia, tyle lat na próżno czekająca na pomoc...

Czy znajdzie się ktoś, kto założy watek i poprowadzi finanse "szarej" ? Wiem, że byłaby możliwość zabrania jej do wspaniałego, znanego Wam, doświadczonego hoteliku, ale potrzebna jest osoba, która podejmie się poprowadzenia całości.

Ja nie mam żadnego doświadczenia w "ogarnianiu" takich wątków, poza tym zdrowotnie ze mną trochę źle ostatnio, więc nie mogę się podjąć, ale na pewno dam stała deklarację dla niej....

czy "stare dogo dla starych psów" reaktywuje się ?

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Anula napisał:

Ta starsza sunia przez wątek przewija się chyba od początku,tyle lat.Może ktoś by mógł pomóc jej.

IMGP2980.JPG

 

Ta sunia jest zadrą w sercu dla mnie i Toli równiez. Tyle lat, wizyt w schronisku, zdjęć i zawsze ona zostaje dalej.

Juz ją wczesniej ogłaszałam na grupach pomocowych na FB, zgłosiłam ale bez skutku do sznaucerów w potrzebie. Nie rozumiem, dlaczego akurat ona ma takiego pecha? jest ładna, widac że w dobrej kondycji, zawsze na zdjeciach zainteresowana człowiekiem, podchodzi do reki na ostatnich zdjeciach. 

Mam nadzieję, że ktoś tym razem da jej szanse i ogarnie opieką. Patrzcie, jak stary Kokos ekspresowo znalazł dom. Nie zawsze starszy psiak musi siedziec latami w DT czy hoteliku. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2021 o 16:44, Tola napisał:

 

IMGP3006.JPG

Wszystkie trzy sunie, do jakich mam słabość razem na jednym zdjeciu. Szara szorściaczka, biała, o którą dawno temu pytałam, ale wtedy miała siostrę czy matkę i wybrałam Olliego i ta nowa, która wygląda jak miniatura Freyi, nawet ma jak ona krótki ogonek. Ciekawe, czy nie trafiła z tego samego miejsca?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, mari23 napisał:

też na to zwróciłam uwagę :( :( tej białej siostra została zabrana, a ona została :(

szara to jedna wielka kupka nieszczęścia, tyle lat na próżno czekająca na pomoc...

Czy znajdzie się ktoś, kto założy watek i poprowadzi finanse "szarej" ? Wiem, że byłaby możliwość zabrania jej do wspaniałego, znanego Wam, doświadczonego hoteliku, ale potrzebna jest osoba, która podejmie się poprowadzenia całości.

Ja nie mam żadnego doświadczenia w "ogarnianiu" takich wątków, poza tym zdrowotnie ze mną trochę źle ostatnio, więc nie mogę się podjąć, ale na pewno dam stała deklarację dla niej....

czy "stare dogo dla starych psów" reaktywuje się ?

Ta szara sunia też mi leży na sercu chociaż ze względu na to,że tyle czasu przebywa w schronie.Zaopiekować się nią,wykąpać,wyczesać i będzie przepięknym psem.Wiek jej, przesłoni jej piękno.Ja mogę założyć wątek i poprowadzić rozliczenia ale nic więcej.Ktoś by musiał ją wziąć pod opiekę całościowo.A gdzie by miala trafić.do jakiego Hoteliku bo to istotne jakie by były oplaty?

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2021 o 20:31, Bogusik napisał:

Bardzo chwycił mnie za serce den bidulek...:( Wygląda raczej na starszego psiaka i być może schorowanego ale jest na kwarantannie i trzeba niestety czekać....

IMGP2957.JPG

Bogusiu, zapytam o niego, ale nie da rady chyba zabrać go bez kastracji... Tak się właśnie nieraz dzieje, że jak jest transport, to nie można zabrać psa:( . A to tak daleka i kosztowna trasa:(

10 godzin temu, Aska7 napisał:

Popatrzyłam na różne zamojskie wątki i szorściakowata szara i duża biała są od bardzo dawna : (

 

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Ta sunia jest zadrą w sercu dla mnie i Toli równiez. Tyle lat, wizyt w schronisku, zdjęć i zawsze ona zostaje dalej.

Juz ją wczesniej ogłaszałam na grupach pomocowych na FB, zgłosiłam ale bez skutku do sznaucerów w potrzebie. Nie rozumiem, dlaczego akurat ona ma takiego pecha? jest ładna, widac że w dobrej kondycji, zawsze na zdjeciach zainteresowana człowiekiem, podchodzi do reki na ostatnich zdjeciach. 

Mam nadzieję, że ktoś tym razem da jej szanse i ogarnie opieką. Patrzcie, jak stary Kokos ekspresowo znalazł dom. Nie zawsze starszy psiak musi siedziec latami w DT czy hoteliku. 

Tak, one przewijają się od paru lat na zdjęciach tutaj;  ale chyba ewentualnych zainteresowanych zniechęcały informacje, że obie dziewczyny bardzo wycofane.  Dwa lata temu dziewczyny z Zamościa zabrały siostrę tej białej do Dt i sunia dała radę. Pożyła tylko pół roku (miała guz z przerzutami na listwie mlecznej), ale te pół roku była wolna, nie odeszła w bólu i samotności na betonie.

A szorstka ... Jej stan  na pewno pogarsza się z roku na rok, każda zima w schronisku zabiera jej siły. Parę lat temu było z nią naprawdę źle, już myślałam, że na wiosnę  już jej nie zobaczę, a jednak dała radę.

Bardzo się boję, że pewnego dnia już jej nie zobaczę, że odejdzie nie znając życia poza boksem tylko kraty i beton. 

Jeśli znalazłby się ktoś, kto wziąłby sunię pod swoją opiekę, na pewno nie byłby z tym sam, sunia ma spore grono przyjaznych osób.

IMGP2965.JPG

IMGP3017.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...