Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

23 godziny temu, Jaaga napisał:

Jesli są tu już kocie tematy, to chciałam przypomnieć się z zamojską dzikuską, która jest u mnie. I pokazać Miecia na zdjęciu z nowego domu, mojego ostatniego zamojskiego tymczasowicza. 

20201028_225139.jpg

20201030_204751.jpg

image000000(2).jpg

Wścieklica nie do poznania, inny wzrok, zupełnie spokojny,  i ona cala inna, taka normalna, bez tej dzikości w oczach!

Jaaga - to była wspaniała decyzja, ze ja przyjęłaś, a potem dałaś czas, nie wypuściłaś - dziękuję!

A jej synowie to ukochane koty naszej p. Małgosi:)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tola napisał:

Dziękuję za pożegnanie Pastelki:( Tym razem nie udało się, niestety:(

 

Tak już w życiu jest, że nie wszystko się nam udaje, nie wszystko wychodzi tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Czasem trzeba unieść ciężar porażki :(

Cytat

To pierwsza nasza kocia, która odeszłą z takiego powodu:(

I niech będzie ostatnią!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 psiaki mają szansę opuścić schronisko - zdredowana oneczka, rudy psiak nazwany przez agat21 Amberkiem i jeszcze jeden rudy piesio.

Jeśli jutro Alaskan uda się je zarezerwować, to w poniedziałek wszystkie pojadą do Warszawy, potrzebne kciuki!

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Tola napisał:

3 psiaki mają szansę opuścić schronisko - zdredowana oneczka, rudy psiak nazwany przez agat21 Amberkiem i jeszcze jeden rudy piesio.

Jeśli jutro Alaskan uda się je zarezerwować, to w poniedziałek wszystkie pojadą do Warszawy, potrzebne kciuki!

kciuki, "zdrowaśki" i wszystko, co pomóc może !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No niestety sytuacja zmieniła się diametralnie:(

Oneczka została zaatakowana przez inną sukę, została pogryziona, jest po zabiegu i w poniedziałek nie może jechać.

Wet schroniskowy da znać TZowi, kiedy będzie do wydania:(.

W takiej sytuacji Ewa nie przyjedzie do Zamościa (miała zabrać te 2 lub 3 psiaki).

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Onaa napisał:

Przeczytałam właśnie że trzy pieski ! miały opuścić schronisko - biedna ta pogryziona suczka :(.

A który piesek jest przez kogoś innego zarezerwowany  ? - ten rudy po szpitaliku z tą łapką wykrzywioną ?

No niestety...jak dostałam info to nogi się pode mną ugięły...W tym boksie są duże sunie, pewnie któraś nie wytrzymała...wet mówi, że rana nie jest głęboka, tylko skóra rozdarta, ale trzeba było szyć....Sunię wyda po zdjęciu szwów.

Tego rudaska z krzywymi łapkami też miały zabrać dziewczyny od owczarki, gdyby jednak nie pojechał do domku. Wstępnie jest nim zainteresowany domek z Lublina i on ma pierwszeństwo.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Sunia zarezerwowana! Dzisiaj był ten pracownik, którego psy się nie boją...Porozmawialiśmy... Info o sunieczce niezbyt dobre. W schronisku siedzi rok, jest bardzo nieufna. Nie daje do siebie podejść...nie rzuca się, nie gryzie, po prostu ucieka...

Zrobiłam kilka zdjęć..futro to sam filc i dredy :-((((

20201205_112513.jpg

20201205_112508.jpg

20201205_112459.jpg

jak ta czarna przy siatce patrzy :( :( :( Boże, gdzie jesteś ?????????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...