Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

14 godzin temu, Tola napisał:

Niestety nie, teraz trudno o transport, ciężki czas dla ludzi i zwierząt.

Dziękuję za odpowiedź, zdarzył się cud i znalazł się darmowy transport do Kwidzynia, stamtąd Państwo odebrali Szoguna wczoraj o 12:30 :) Transport spadł z nieba, a Rodzina zakochana w psie, który od razu poczuł się jak u siebie :)

  • Like 3
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję za odpowiedź, zdarzył się cud i znalazł się darmowy transport do Kwidzynia, stamtąd Państwo odebrali Szoguna wczoraj o 12:30 :) Transport spadł z nieba, a Rodzina zakochana w psie, który od razu poczuł się jak u siebie :)

No i zdarzają się cuda zwłaszcza w tym okropnym czasie.Cudnie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cichutko się tutaj zrobiło, ale to nie znaczy, że nie trwają starania o możliwość pomocy kolejnym zamojskim psom.

Jestem w kontakcie z szafirką, Bogusik i Jo37, może uda się przy okazji transportu pomóc jakiejś bidzie ze schroniska...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Udało się!!!

W środę rano schronisko opuści sunia ze złamaną łapką i sunia szczeniak, pojadą do szafirki.

Trwają jeszcze trwają rozmowy o wyjeździe kolejnego psa, ale to już będzie wiadomo w środę.

Schronisko jest obecnie zamknięte;  dobrze jednak, że pomimo tak ciężkiego czasu możemy nadal  dogadać się:).

Bardzo dziękuję Bogusik, Jo37 i  i Piotrkowi (szafirkowi) za pomoc w tych kontaktach:)

SAVE_20200330_094549.jpg

SAVE_20200330_094545.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Nesiowata napisał:

Oby wszystkim udało się!

Tak, kciuki potrzebne, bo to znowu będzie transport paru zwierzaków, wszystko może się wydarzyć.

Suczek nie widziałam, zostały wybrane na podstawie tych przysłanych zdjęć.

Wiem tylko, ze szczeniak został znaleziony ze sporą raną w pachwinie, jest zaopatrzona.

Sunia ma mieć jutro zdjęty gips, a sterylka już w hoteliku, bo inaczej się nie da.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Zapraszam na bazarek transportowy . Jadą szczebrzeszyniaki do domów stałych  i psiaki ze schroniska w Zamościu do hoteliku u szafirki.. Prosimy o pomoc.

https://www.dogomania.com/forum/topic/351614-bazarek-transportowy-dla-pi%C4%99ciorga-zwierzak%C3%B3w/

Zapraszamy i prosimy o pomoc, niech kolejne bezdomniaki zaczną nowy etap w życiu.

POMÓŻ IM DOTRZEĆ DO CELU - ZAPRASZAMY NA BAZAREK TRANSPORTOWY

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

A ja z Bogusik zapraszamy do szczeniorki Maliki(naszej księżniczki),która jutro ma możliwość opuszczenia schronu.

https://www.dogomania.com/forum/topic/351622-malika-zamojski-szczeniaczek-z-raną-w-pachwinie/

 

A ja zapraszam do koleżanki ze schroniskowej zagródki - Tyci

Zajrzyj do Tyci ze złamaną łapką

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Pamiętacie Puchatka z opuszczoną główką i zranionym pyskiem? ;) Teraz pisze w "Internetach", ma własny profil na Instagramie:

https://www.instagram.com/pies_zumi_/?igshid=1ohw0bjhwdzjs&fbclid=IwAR0BapQ9ajSYDB-iiPeqKK5qr1EKHGdt801dfuhtiU_iItl8y20zozhR7A0

Ale poszczęściło się Puchatkowi, rewelacja:).

A ja mam wieści z drogi - Piotr wyjechał  już ze schroniska, zabrał 4 psiaki - Malikę, Tycię, pieska i jeszcze jedną suczkę, która była przygotowana na wyjazd, gdyby Tycia nie mogła wyjechać. 

Pomyślałyśmy, że nie może tam zostać w sytuacji, gdy jedną łapka była już w aucie...

Na pokładzie są już wszystkie zwierzaki, czyli 4 koty i 5 psów.

Kciuki nadal potrzebne, wyjazd trudny - i dla kierowcy i dla zwierzaków.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Jo37 napisał:

Trzymam kciuki. 

 

2 godziny temu, Havanka napisał:

Już wkrótce zobaczymy szczęściarzy na ich wątkach, ale teraz mocno trzymamy kciuki za szczęśliwą podróż !

Kciuki jeszcze potrzebne, Piotr dojedzie do hoteliku około północy...

A z tych 4 psiaków to faktycznie szczęściarze, udało się im, bo nadchodzi ciężki czas dla schronisk i ich mieszkańców, już w niektórych regionach apelują o karmę, zaczyna brakować podstawowych rzeczy....

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Już wkrótce zobaczymy szczęściarzy na ich wątkach, ale teraz mocno trzymamy kciuki za szczęśliwą podróż !

Przed chwilą przeczytałam,26min.temu wpis,że kotki dojechały do Krakowa,oznacza to,że p.Piotr jest dopiero w Krakowie a więc jeszcze długa droga przed nim.Musi owczarka Rexa przekazać we Wrocławiu i nie wiem może jeszcze kotka.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam jeszcze napisać o pewnej sprawie...

Nie jestem na Fb, nie znam panujących tam zasad, czasami ktoś ze znajomych podrzuca mi jakiegoś zwierzaka w potrzebie, nie zawsze da się pomóc.

Podobnie było i tym razem - jakaś kobieta z naszych stron  błagała o pomoc dla suczki i jej 3 tygodniowych maluszków. 

Ponieważ zbiegło się to w czasie z tym organizowanym transportem, więc od razu zapytałam szafirkę, czy przyjęłaby sunię ze szczeniakami.

Po Hani zgodzie od razu zadzwoniłam pod podany w ogłoszeniu nr i zaproponowałam pomoc.  Pani miała oddzwonić za parę godzin, żeby dograć to wszystko.

Niestety,  więcej się nie odezwała, a ja nadal zadaję sobie pytanie - po co ktoś błaga o pomoc, a potem nawet nie napisze, ze z suczką i szczeniakami jest ok:(

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Anula napisał:

Przed chwilą przeczytałam,26min.temu wpis,że kotki dojechały do Krakowa,oznacza to,że p.Piotr jest dopiero w Krakowie a więc jeszcze długa droga przed nim.Musi owczarka Rexa przekazać we Wrocławiu i nie wiem może jeszcze kotka.

Teraz jadą już same psy...

To faktycznie daleka droga jeszcze przed nimi, oj daleka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...