Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 14.03.2020 o 22:43, Poker napisał:

Suuper. Widać jak tym państwu  bardzo zależy na przyjacielu. Podoba mi się.

Wczoraj Feliks  pojechał do swojego nowego domu do Wrocławia:); państwo zwrócili p. Justynie za transport:)

Ma się bardzo dobrze, bo to śmiały i odważny kocurek, szybko się aklimatyzuje:)

7c735c6a0a321eccmed.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Na konto ZEa wpłynęło 150zł dla kotów z Izbicy od p. Janiny z Tomaszowa, pięknie dziękujemy serce-ruchomy-obrazek-0863.gif.

W Izbicy zostały jeszcze dwa kocurki od tej dzikiej kotki, która jest u Jaaga,  chcemy je przenieść do DT do p. Małgosi, na miejsce Dusi i Duszka, ale to jeszcze chwila...

U p. Małgosi jest 9 kotów, trzeba najpierw je ogarnąć z dowozami do weta....

Tymczasem podsumowałam te nasze wydatki na utrzymanie kotów z Izbicy:

faktura wrzesień - 4620 zł

faktura z końca lutego - 2480 zł

Razem : 7100 zł

Pomoc otrzymana z dogomanii:

65 zł - bazarek JO37

240 zł - bazarek Aldrumka

62 zł bazarek Jo37

4 x 100 zł od p. Janiny z Tomaszowa

150 zł od p. Janiny z Tomaszowa

Razem: 917 zł

Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc serce-ruchomy-obrazek-0820.gif

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Havanka napisał:

Śmiałemu i odważnemu zawsze w życiu jest łatwiej. Dobrego i długiego życia Feliksie !!!

To prawda, chociaż  Feliks długo wyczekiwał tego jedynego domciu...

Havanka,  bardzo dziękuję Tobie i b-b za pomoc w ogłaszaniu, Boguni dodatkowo za bazarek na opłacenie ogłoszeń, skorzystał z niego i Feliks:)

serce-ruchomy-obrazek-0820.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2020 o 17:03, Jaaga napisał:

Z kotka juz lepiej, nie atakuje mnie, kiedy cos koło niej zmieniam, choć nie mam odwagi jeszcze umyć okna czy parapetu. Koczuje na parapecie i na komodzie, gdzie ma ustawioną kuwetę. je nocą sucha karmę i pije wodę. 

Odebrałam i stosuję Feliway, ale nie wiem jeszcze nawet ile kosztowal, bo szefowa  operowala i lekarz, który wydał go nie był zorientowany. Tolu, dam znac, jak dostanę fakturę. Dzieci nie chodza do szkoły, więc Andrzej nie jeździ do Pawłowic. Pojechał specjalnie po ten dyfuzor, więc pojedzie znowu, jak bedzie cos miec do załatwienia.

Jest już faktura za dyfuzor  - 130 zł - opłacona.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Wzrok ma jeszcze dzikawy. A jak się sprawuje?

Bo jest naprawdę dzika ;) Już nie wspina się po oknach i kwietnikach, nie trzaska łapami, jak sie zbliżam.  Oczywiście za każdym razem głośno wyraża niezadowolenie. Jednak jakoś funkcjonuje. Najbarfziej kłopotliwe jest to, że załatwia sie głównie do legowiska lub na kanapę na poduszki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Jaaga napisał:

Bo jest naprawdę dzika ;) Już nie wspina się po oknach i kwietnikach, nie trzaska łapami, jak sie zbliżam.  Oczywiście za każdym razem głośno wyraża niezadowolenie. Jednak jakoś funkcjonuje. Najbarfziej kłopotliwe jest to, że załatwia sie głównie do legowiska lub na kanapę na poduszki.

W lecznicy też powolutku przyzwyczaiła się do opiekunek. Martwi mnie tylko to załatwianie się poza kuwetę, wetka tak ją chwaliła,  ze dzika kotka, a tak pięknie korzystała z kuwety. Mam nadzieje, że to kwestia czasu.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj do DS do Krakowa pojechał Cekinek, dla którego wizytę PA robiła elik:)

cf1e1c183a28585emed.jpg

Zorro tez ma już swój dom, zamieszkał w Tarnowie na miejsce jakiegoś kociaka ze Szczebrzeszyna, który nie mógł jechać.

cad4d0201d5c1865med.jpg

Havanka - bardzo dziękuję za pomoc w ogłaszaniu, udało się Cekinkowi:)

Można już usunąć OLX i Cekina i Zorro:)

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie kotki są super.

Dostałam mejl od pana Feliksa , więc wklejam. Wszyscy możemy spać spokojnie.

Witam, 

Melduję, że Feliks ma się dobrze,  - i my przy nim też, o swoje potrafi się upomnieć.
Rzeczywiście trzeba było osiatkować balkon aż do balkonu powyżej., zrobione.
Załączam kilka fotek..Pije wodę z kranu, asystuje przy porannym prysznicu, obserwuje ptaszki,...Pozdrawiam serdecznie , Tadeusz Ż.
 
Myślę ,że kotkowi jest bardzo dobrze.
 
a_002.jpg.de984ce3a9b32880048b04302a698b2c.jpg
a_003.jpg.e2923f76152a299858eec16ab28a42d2.jpg
a_002.jpg.64702a7be9ae1e507059290716df3ee2.jpg
a_003.jpg.67b1e2820e726a1c56db4f8a4ca1d919.jpg
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.02.2020 o 19:53, Tola napisał:

Dropiaty piesek parówek, który zapadł w serce mari23...

7c6344525ca7abeemed.jpg

 

 

Dnia 7.03.2020 o 19:27, Tola napisał:

 

Niewidomy psiak, na którego uwagę zwróciła mari23...

568f0c3d5fa21858med.jpg

 

3a39fba380503794med.jpg

niestety moje serce ma większą pojemność, niż dom :( :( ten malutki kudłatek taki bardzo "w moim typie", trochę podobny do Kilerka[*] siedzę i ryczę z bezsilności :( :(

czy one nadal tam są?

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że kocie adopcje idą :)

Ja z kolei mała prywatą, bo nie wiem gdzie szukać. Były zamojszczak, który tuła się od 2016 (od szczeniaka) jako niechciany pies znalazł w końcu dom... ale ... aż w Gdańsku... czy ktoś z Was słyszał o transporcie na trasie Lublin / Warszawa -> Gdańsk?


90240069_778269932700479_24577250271690752_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=110474&_nc_eui2=AeFegMKBRwv4E4Zu11iGgQWF4OvIcGM0iro_RSjUqpJCXKo1ljVvTQO3sV26VcGkIpyEhK31o_IgX1owxCeesuobr3vb7SYkJnf8_p_COMMV-w&_nc_ohc=TnL518lBxwwAX-wIk7U&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&_nc_tp=6&oh=64e19b8f56d99bff7d9e4c0951bd1c8a&oe=5E9CAD4E

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, mari23 napisał:

 

niestety moje serce ma większą pojemność, niż dom :( :( ten malutki kudłatek taki bardzo "w moim typie", trochę podobny do Kilerka[*] siedzę i ryczę z bezsilności :( :(

czy one nadal tam są?

Ostatni biało-rudy na pewno, bo go Tola wstawiała, ten z chorymi oczami też chyba jest, bo gdzieś go widziałam na zdjęciu,  dropiaty jest na stronie schroniska na FB.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2020 o 17:58, Poker napisał:

Wszystkie kotki są super.

Dostałam mejl od pana Feliksa , więc wklejam. Wszyscy możemy spać spokojnie.

Witam, 

Melduję, że Feliks ma się dobrze,  - i my przy nim też, o swoje potrafi się upomnieć.
Rzeczywiście trzeba było osiatkować balkon aż do balkonu powyżej., zrobione.
Załączam kilka fotek..Pije wodę z kranu, asystuje przy porannym prysznicu, obserwuje ptaszki,...Pozdrawiam serdecznie , Tadeusz Ż.
 
Myślę ,że kotkowi jest bardzo dobrze.
 
 

Bardzo się cieszę, że u Feliksa wszystko dobrze i że Państwo są zadowoleni:).

 Dziękuję Ci za informacje i zdjęcia i za wyrozumiałość;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2020 o 10:00, Tyś(ka) napisał:

Dobrze, że kocie adopcje idą :)

Ja z kolei mała prywatą, bo nie wiem gdzie szukać. Były zamojszczak, który tuła się od 2016 (od szczeniaka) jako niechciany pies znalazł w końcu dom... ale ... aż w Gdańsku... czy ktoś z Was słyszał o transporcie na trasie Lublin / Warszawa -> Gdańsk?


 

Niestety nie, teraz trudno o transport, ciężki czas dla ludzi i zwierząt.

Dnia 22.03.2020 o 20:49, mari23 napisał:

 

niestety moje serce ma większą pojemność, niż dom :( :( ten malutki kudłatek taki bardzo "w moim typie", trochę podobny do Kilerka[*] siedzę i ryczę z bezsilności :( :(

czy one nadal tam są?

Są nadal wszystkie, widziałam je podczas ostatniego pobytu. To nie są psy adopcyjne, niestety, ale  czeka je tam prawdopodobnie dożywocie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...