Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Kolejny kocurek, który szuka domu to Wojak vel Feliks -  zmienił miejsce pobytu i od wczoraj jest w DT u p. Justyny w Mysłowicach (były DT Malti, obecny DS Malwy i Coli).

Wojak vel Feliks ma ok. 7 - 8 mis. jest wykastrowany, zaszczepiony, testy  FIV+FeLv,  korzysta z kuwety.

To jeden z najbardziej otwartych kociaków, które do nas trafiły - radosny, odważny, miziasty, ciekawski.

Ma OLX na Kraków, jak można to prosiłabym na Gliwice i Warszawę, może jakoś damy radę z transportem...

Na profilu Zea jest jeszcze filmik, ale nie potrafię go wstawić, może poproszę Bogusik...

c0ab91710d0473b5med.jpg

b2c4e2388493ceebmed.jpg

5467b32884787035med.jpg

e0ae309210f9f62cmed.jpg

dffe96b207be70fdmed.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A to najnowszy nabytek, Rubinek - kotek ma ok. 5 miesięcy; korzysta z kuwety, odrobaczony, zostały wykonane testy, będzie zaszczepiony. 

Maluch jest bardzo przyjazny do ludzi, uwielbia być głaskany , wskakuje na kolana i czeka na czułości; na razie jest w bardzo awaryjnym miejscu - na łączniku między garażem a mieszkaniem u pani, która go znalazła, ale pani wciąż dzwoni, kiedy go zabierzemy, a ja nie mam gdzie :(

Pilnie potrzebny DS! Zrobiłam OLX na Warszawę, jak można to poproszę jeszcze na Kraków.

W lecznicy nie ma miejsc, jest  tam  jeszcze nasza dzika czarna  kotka i jej 2 czarne maluchy, nie wiem, co dalej z nimi.

c621faf24a0901dcmed.jpg

afbb59b1af3e7568med.jpg

7766ac21e9b0f122med.jpg

efd4d5b53d7ff704med.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Kolejny kocurek, który szuka domu to Wojak vel Feliks -  zmienił miejsce pobytu i od wczoraj jest w DT u p. Justyny w Mysłowicach (były DT Malti, obecny DS Malwy i Coli).

Wojak vel Feliks ma ok. 7 - 8 mis. jest wykastrowany, zaszczepiony, testy  FIV+FeLv,  korzysta z kuwety.

To jeden z najbardziej otwartych kociaków, które do nas trafiły - radosny, odważny, miziasty, ciekawski.

Ma OLX na Kraków, jak można to prosiłabym na Gliwice i Warszawę, może jakoś damy radę z transportem...

Na profilu Zea jest jeszcze filmik, ale nie potrafię go wstawić, może poproszę Bogusik...

 

Wstawiam filmik z cudownym Felixem :)

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Poker napisał:

A szczurek nie dostanie zawału serca?

 

44 minuty temu, jankamałpa napisał:

Ja bym tego zabawą nie nazwała, kot to drapieżnik, jeśli Pani by wyjęła szurka z klatki to kot by go upolował i po zabawie.

  Klatka na filmiku ma bardzo gęste pręty, kot nie jest mu w stanie nic zrobić. Szczury nie są płochliwe. Jesli są przyzwyczajone do kotów, to dla nich to też zabawa. Moja Młysz specjalnie prowokowała Nelę i ją wkurzała w ten sposób. Musiałam klatkę przenieść do sypialni, bo stale Nela miotała sie przy klatce. Spędziła 9 lat w schronisku i pewnie tam szczury dały jej popalić. Jesli szczur nie będzie zainteresowany, to nie wyjdzie po prostu na siatkę. Szczur potrafi nieźle ugryźć i ma taką metodę, że nie puszcza, jak wbije zęby, tylko je mocniej zaciska, więc to nie jest bezbronne zwierzątko.  U nas też przez siatkę dla zabawy prowokują koty i psy. Oczywiście luzem koniecznie wyłącznie pod kontrolą.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Tola napisał:

A to najnowszy nabytek, Rubinek - kotek ma ok. 5 miesięcy; korzysta z kuwety, odrobaczony, zostały wykonane testy, będzie zaszczepiony. 

Maluch jest bardzo przyjazny do ludzi, uwielbia być głaskany , wskakuje na kolana i czeka na czułości; na razie jest w bardzo awaryjnym miejscu - na łączniku między garażem a mieszkaniem u pani, która go znalazła, ale pani wciąż dzwoni, kiedy go zabierzemy, a ja nie mam gdzie :(

Pilnie potrzebny DS! Zrobiłam OLX na Warszawę, jak można to poproszę jeszcze na Kraków.

W lecznicy nie ma miejsc, jest  tam  jeszcze nasza dzika czarna  kotka i jej 2 czarne maluchy, nie wiem, co dalej z nimi.

c621faf24a0901dcmed.jpg

afbb59b1af3e7568med.jpg

7766ac21e9b0f122med.jpg

efd4d5b53d7ff704med.jpg

Zaraz zrobię.

 

 

Na Kraków https://www.olx.pl/oferta/rubinek-5-miesieczny-kociak-szuka-domu-CID103-IDDhOxp.html

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Poker napisał:

A szczurek nie dostanie zawału serca?

 

9 godzin temu, jankamałpa napisał:

Ja bym tego zabawą nie nazwała, kot to drapieżnik, jeśli Pani by wyjęła szurka z klatki to kot by go upolował i po zabawie.

 

8 godzin temu, Jaaga napisał:

 

  Klatka na filmiku ma bardzo gęste pręty, kot nie jest mu w stanie nic zrobić. Szczury nie są płochliwe. Jesli są przyzwyczajone do kotów, to dla nich to też zabawa. Moja Młysz specjalnie prowokowała Nelę i ją wkurzała w ten sposób. Musiałam klatkę przenieść do sypialni, bo stale Nela miotała sie przy klatce. Spędziła 9 lat w schronisku i pewnie tam szczury dały jej popalić. Jesli szczur nie będzie zainteresowany, to nie wyjdzie po prostu na siatkę. Szczur potrafi nieźle ugryźć i ma taką metodę, że nie puszcza, jak wbije zęby, tylko je mocniej zaciska, więc to nie jest bezbronne zwierzątko.  U nas też przez siatkę dla zabawy prowokują koty i psy. Oczywiście luzem koniecznie wyłącznie pod kontrolą.

Pani Justyna to osoba o wielkim sercu do zwierząt i nie sadzę, że fundowałaby swojemu pupilowi  stresującą sytuację.

W domu na stałe jest kotka Zosia i 2 suczki - Cola i Malwa i myślę, ze wszystkie zwierzaki są z sobą oswojone.

Przy okazji dopytam;)

 

Myślę, ze szczurek

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tola napisał:

Boguniu, a możesz zrobić jeszcze na Gliwice Feliksowi?

Tutaj mój OLX na Kraków.

https://www.olx.pl/oferta/mlody-wykastrowany-kocurek-do-adopcji-CID103-IDCWyWC.html

Mam kolejny filmik, tylko muszę poprosić Bogusik o wstawienie

Jasne:)

 

Edit: Feliks na Gliwice https://www.olx.pl/oferta/feliks-CID103-IDDipin.html

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Tola napisał:

Havankę poprosiłam o OLX na Warszawę.

Felix 4 miesiąc czeka na dom:(

Feliks na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/mlodziutki-kotek-w-bialym-zabociku-czeka-na-fajny-dom-mlodziutki-ko-CID103-IDDip6u.html

a Rubinkowi zrobię wieczorem.

Edytuję; Rubinek jako Filemon na Warszawę:https://www.olx.pl/oferta/maly-filemon-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDDiJIv.html

Jeżeli trzeba, to zmienię miasto, tylko podpowiedzcie na jakie.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Jasne:)

 

Edit: Feliks na Gliwice https://www.olx.pl/oferta/feliks-CID103-IDDipin.html

 

7 godzin temu, Havanka napisał:

Feliks na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/mlodziutki-kotek-w-bialym-zabociku-czeka-na-fajny-dom-mlodziutki-ko-CID103-IDDip6u.html

a Rubinkowi zrobię wieczorem.

Edytuję; Rubinek jako Filemon na Warszawę:https://www.olx.pl/oferta/maly-filemon-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDDiJIv.html

Jeżeli trzeba, to zmienię miasto, tylko podpowiedzcie na jakie.

Bardzo dziękujęserce-ruchomy-obrazek-0128.gif

Może teraz coś ruszy, bo szkoda  kociaków, tyle czasu czekają i nic, zwłaszcza Felix vel Wojak nie ma szczęścia:(.

Pani Justyna podesłała jeszcze jedno jego zdjęcie

8cbde14bd4cbd98bmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Czekoladowy labrador, który ledwo chodzi wrócił do właściciela:

(kopiuję z FB)
"Kochani! Wy jesteście wspaniali!
To dzięki Wam, waszym udostępnieniom sąsiad pogadał z sąsiadem, że widział w Internecie zdjęcie psa sąsiada i tak oto nasz Labradorek wrócił w swoje 4 ściany! Dziękujemy wszystkim internetowym i sąsiadowi! Razem możemy więcej! "

Obraz może zawierać: pies i tekst

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Czekoladowy labrador, który ledwo chodzi wrócił do właściciela:

(kopiuję z FB)
"Kochani! Wy jesteście wspaniali!
To dzięki Wam, waszym udostępnieniom sąsiad pogadał z sąsiadem, że widział w Internecie zdjęcie psa sąsiada i tak oto nasz Labradorek wrócił w swoje 4 ściany! Dziękujemy wszystkim internetowym i sąsiadowi! Razem możemy więcej! "

Obraz może zawierać: pies i tekst

Mam nadzieję, że piesio ma dobry domek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...