Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Fajnie, ze kolejne psiaczki opuszczą schron. Tylko współczuć pozostałym tych potwornych upałów i marnych szans na wyjście z tego gorącego piekła.

Ja tymczasem zrobiłam ogłoszenie kociakom na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/czy-ktos-pokocha-rudego-kota-CID103-IDAc3A0.html

https://www.olx.pl/oferta/dwa-kocie-maluszki-do-adopcji-CID103-IDAc2Bz.html

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Havanka napisał:

Fajnie, ze kolejne psiaczki opuszczą schron. Tylko współczuć pozostałym tych potwornych upałów i marnych szans na wyjście z tego gorącego piekła.

Ja tymczasem zrobiłam ogłoszenie kociakom na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/czy-ktos-pokocha-rudego-kota-CID103-IDAc3A0.html

https://www.olx.pl/oferta/dwa-kocie-maluszki-do-adopcji-CID103-IDAc2Bz.html

Havanka - pięknie dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Ja miałam dzisiaj obiecujący tel. z Pruszkowa, pani jest chętna zaadoptować 2 kociaki.

Poproszę Jo37 o wizytę i zobaczymy, prosimy o kciuki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mały piesek z kikutem tylnej  łapki - jedzie do szafirki (pod opieką Jo37)

18eb0141b3075f77med.jpg

Biało ruda suczka - jedzie do szafirki (pod opieką Alaskan i Tola)

ce60b11d1f862d94med.jpg

Biało ruda suczka, trochę dropiata - jedzie do szafirki (pod opieką Alaskan i Tola)

65ba63d1261911a8med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze parę słów o dzisiejszym pobycie w schronisku: poprosiłyśmy o wyprowadzenie tego maluszka z naroślą, wg książeczki ma ok. 2 lat, a w rzeczywistości chyba tak o 2 lata więcej;  bez problemu dał sobie obejrzeć ząbki,  wziąć na ręce.

d3475da8f0d09683med.jpg

b479fe8e85583a73med.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

 

Tolu, a dla Czarusia coś jest? Czy kupić?

Są duże szelki, szeroką smycz tez dobiorę.

Anulka do paczki dołączyła liścik, ze akcesoria są dla wszytskich psiaków:)

Jeszcze raz bardzo dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Te szafirowe na górze to właśnie te największe.

 

45 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Super!!! Anulko, Bogusik emotikony na gg serca

Uzgodniłyśmy z Bogusik,że Czarek z pieskiem niewidomym niech jadą w całych kompletach natomiast do Hani komplet obroża+ smycz,ponieważ U Hani zapewne jest sporo kompletów.

Dla Czarka jest kupiony rozm L,powinien pasować.

Nie wiemy jak będzie rozegrany transport pod względem finansowym?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Anula napisał:

Nie wiemy jak będzie rozegrany transport pod względem finansowym?

Anulko, na wątku transportowym dla Czarusia i malutkiego niewidomego pieska jest uzbierane 648zł. I tyle przeznaczymy na transport WSZYSTKICH psiaków, jakie jadą z zamojskiego schroniska. 

Anecik podała koszt 560zł z Katowic do Zamościa i spowrotem (cena paliwa +bramki na autostradzie)

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, na wątku transportowym dla Czarusia i malutkiego niewidomego pieska jest uzbierane 648zł. I tyle przeznaczymy na transport WSZYSTKICH psiaków, jakie jadą z zamojskiego schroniska. 

Anecik podała koszt 560zł z Katowic do Zamościa i spowrotem (cena paliwa +bramki na autostradzie) 

A jak będzie wyglądać rozliczenie z szafirkiem?

Link to comment
Share on other sites

Martuniu i Asiu,wielkie podziękowania   za pokazanie psiaków tu na wątku i ogarnięcie spraw związanych z rezerwacją i transportem.Gdyby nie to,że jedziecie do schroniska i robicie im zdjęcia,to o nich nikt by się nikt nie dowiedział.Bardzo,bardzo żal tych, które tam zostają ale nie jesteśmy w stanie im wszystkim pomóc :( Teraz 8 psiaków pojedzie po nowe i lepsze życie,więc to też jest jakiś sukces...:)

                                                                                          36334.gifWielkie dzięki! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...