Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Przed chwilą, Anula napisał:

O rany,aby były dobre wiadomości.Gucio bardzo mi zapadł w serce,no ale chyba każdemu kto tu zagląda.

Może ogłaszać shar-pei?

Gucio zapada w serce, taki już jest  - cudowny maluch.

Przymierzam się do ogłoszenia dla sharpeiki, jutro spróbuję.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Dzwonił wet z lecznicy, jest wynik Gucia...

Poprosili Tz- a na jutro rano na rozmowę...

Trzymajcie kciuki................

 

Trzymam kciuki. W pracy będę myślami tutaj bo dopiero po będę mogła sprawdzić tutaj  Twój wpis.

Link to comment
Share on other sites

Jestem trochę później, bo  rozmowa z wetami została przeniesiona na popołudnie z powodu nagłego poważnego zabiegu w lecznicy.

W badanych preparatach nie stwierdzono komórek nowotworowych, obraz cytologiczny wskazuje na zapalenie włóknikowo - ropne o niejasnej etiologi.

Ale...

Lekarz badający pobrany materiał od razu dodał, że tego typu zapalenia często występują przy nowotworach no i że zdjęcie RTG wyraznie wskazuje na istniejący brzydko wyglądający guz...

Nie wiem co dalej http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

Możemy przeleczyć ten stan zapalny antybiotykiem (po poprzednim wysięk z nosa wyraznie się zmniejszył) i powtórnie pobrać materiał, ale trzeba liczyć się z tym, że wynik będzie podobny i nadal nic nam to nie da.(biopsa cienkoigłowa)

Weci radzą konsultację u onkologa w Warszawie, dowiemy się być może, czy guz nadaje się na chemio lub radioterapię.

W międzyczasie wetka ma rozmawiać z chirurgiem z Lublina, chociaż nadal uważają, że po takiej operacji trzeba byłoby rekonstruwać znaczną część pyszczka...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Nie wiem co dalej

Tolu tak czy siak - trzeba zbierać. Muszę grzecznie podziękować konkursowiczom za datki - t.zn. przy okazji przypomnę tym, którzy nie zauważyli, zawsze  to każdy sms za 2zł ;-).

Nie wiem jak to sprawdzić, czy zbiórka jest już widoczna dla wszystkich internautów, czy tylko poprzez nasze udostępnienia?

Link to comment
Share on other sites

Byłabym na dzień dzisiejszy za konsultacjami co dalej .Jeśli jest szansa ,że guz po radioterapii się zmniejszy to wg mnie ta opcja byłaby lepsza niż operacja ale tu muszą wypowiedzieć się specjaliści .Radioterapia  działa na konkretną część ciała a chemia pustoszy cały organizm. Słyszałam ,że w Lublinie jest naprawdę dobry chirurg tylko nie wiem jak się nazywa. A może tomograf byłby bardziej pomocny w  diagnostyce ?

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, kajtek napisał:

Tolu tak czy siak - trzeba zbierać. Muszę grzecznie podziękować konkursowiczom za datki - t.zn. przy okazji przypomnę tym, którzy nie zauważyli, zawsze  to każdy sms za 2zł ;-).

Nie wiem jak to sprawdzić, czy zbiórka jest już widoczna dla wszystkich internautów, czy tylko poprzez nasze udostępnienia?

Kajtek - dziękuje Ci bardzo za pomoc w zbieraniu datków dla Gucia!

Zbiórka jest widoczna od wczoraj, w tej chwili jest na 4 stronie - trochę daleko, ale rozmawiałam dzisiaj z p. z Ratujemy Zwierzaki - od majowych Świąt wrzuciła ponad 50 zbiórek...

Trzeba Gucia promować, udostępniać, może jakoś uda się zebrać te tak potrzebne pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Byłam w schronisku - trochę niefortunny czas, bo samo południe, słońce bardzo grzało, zwierzęta były w większości pochowane.

Na kwarantannie sporo nowych psów - pracownik powiedział,  żeby przyjechać za ok. 2 tyg.

http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

W zagródce dla szczeniaków mała, bura sunieczka, bardzo przyjazna, wciąż domagała się pieszczot - czeka na sterylizację.

IMGP3518.JPG

IMGP3511.JPG

IMGP3513.JPG

Córka wypatrzyła takie rude chowające się maleństwo (po lewej stronie) - bardzo male i bardzo chude

IMGP3570.JPG

IMGP3574.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...