Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Tolu, jest Fundacja zajmująca się shar pei:

http://www.fundacja-sharpei.pl/
https://www.facebook.com/pg/Fundacja-Pomarszczone-Szczęście-299869340115478/

Wiem, że prężnie działają - i jak nikt inny mają doświadczenie w tej trudnej rasie.

Tutaj masz namiary - może uda Ci się zadzwonić i poprosić o pomoc dla suni? Mogłabym napisać do nich na FB, ale wydaje mi się, że lepiej będzie zadzwonić do nich.

Kontakt:
fundacja.shar_pei [małpka] interia.pl

Jessica:602763368
Kasia:792424962

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Tolu, jest Fundacja zajmująca się shar pei:

http://www.fundacja-sharpei.pl/
https://www.facebook.com/pg/Fundacja-Pomarszczone-Szczęście-299869340115478/

Wiem, że prężnie działają - i jak nikt inny mają doświadczenie w tej trudnej rasie.

Tutaj masz namiary - może uda Ci się zadzwonić i poprosić o pomoc dla suni?

Kontakt:[email protected]
Jessica:602763368
Kasia:792424962

 

Dzięki bardzo, jutro zadzwonię, dzisiaj padam.

A na FB możesz  ją u nich pokazać ?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Mogę napisać do nich prywatną wiadomość. 

To bardzo proszę, a ja jutro spróbuje dzwonić, to pilna sprawa:(

Przepraszam, ze ja tak proszę, ale z Guciem mamy problem, a u jeszcze  2 kolejne psy:(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

To bardzo proszę, a ja jutro spróbuje dzwonić, to pilna sprawa:(

Przepraszam, ze ja tak proszę, ale z Guciem mamy problem, a u jeszcze  2 kolejne psy:(

To za chwilkę skrobnę :)

Nie przepraszaj, nie prosisz przecież dla siebie. Wszystkie psiaki nasze są - czy jakoś tak to leciało ;)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Już napisałam. Nie wiem czy odczytają do jutra... ale może akurat.

 

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mnie Fundacja nic nie odpisała, nawet nie odczytała wiadomości jeszcze - no ale wczoraj było już późno jak napisałam. Mam nadzieję, że Tola się dzisiaj dodzwoni.

Niestety  - dzwoniłam parokrotnie i nikt nie odbiera ani  nie oddzwania:(

Nie wiem, co dalej będzie z sunią:(

Dziękuję bardzo, ze chciałaś  pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Jasiu jest niezwykły; jego zwinność, szybkość jest niesamowita, wszędzie wskoczy, wszędzie go pełno.

Ostatnio Szaman miał zatrucie pokarmowe i potrzebował tygodnia, aby dojść do siebie - przez cały ten czas  Jasiu  nie spuszczał z niego oka, cały czas siedział przy psie. 

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tola napisał:

Ostatnio Szaman miał zatrucie pokarmowe i potrzebował tygodnia, aby dojść do siebie - przez cały ten czas  Jasiu  nie spuszczał z niego oka, cały czas siedział przy psie. 

Wspaniała ta psio-kocia przyjaźń <3. Jasiulek opiekun, felinoterapeuta <3

 

Wolne dni, zbiórka na Gucia słabo idzie, udostępniłam dodatkowo na konkursach, itp. A jak on?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tolu te smsy dwuzłotówkowe to przede wszystkim od konkursowiczów dla Gucia :-). Jestem im wdzięczna, bo ziarnko do ziarnka, a jeszcze niewielu było na forum, mam nadzieję, że kolejni zasilą Gucia smsami :-)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kajtek napisał:

Tolu te smsy dwuzłotówkowe to przede wszystkim od konkursowiczów dla Gucia :-). Jestem im wdzięczna, bo ziarnko do ziarnka, a jeszcze niewielu było na forum, mam nadzieję, że kolejni zasilą Gucia smsami :-)

Bardzo Ci dziękuję, bardzo23.gif

Gutek jest cudownym psiaczkiem, zapatrzonym w ludzi, którzy zajmują się nim na co dzień.

Ma apetyt, jest energiczny, pełen wigoru. Tylko trzeba unikać sytuacji, kiedy jest podekscytowany, bo ma wtedy problemy z oddychaniem.

Nadal czekamy na wynik z histopatologii, ze strachem, ale i z nadzieją...

 

Link to comment
Share on other sites

Druga sunia, znaleziona przez siostrę mojej synowej, znalazła przystań u jej rodziców, czyli teściów mojego syna.. Będziemy z TZ pomagać w wyprowadzaniu, bo tam u nich tez spory zwierzyniec...

Suczka ma ok. roku, początek cieczki; jest spokojna, łagodna, sporo wystraszona całą sytuacją.

Do innych psów łagodna, zaczepia do zabawy, z kotami tez na razie ok.

Dostała na imię Ori, Oreo - trzeba chyba powolutku przymierzać się do szukania dobrego domu, bo pomimo ogłoszeń nikt dziewczyny nie szuka:(.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...